Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

6 minutes ago, Wookie said:

Čehinja je bar imala pameti da ćuti i smrdi, nikog nije iritirala svojim objavama na društvenim mrežama. Da Novak nije jeo govna i javno se hvalio, svi oni bi se provukli, ovako su svi najebali.

A do AUS bi stigao u stealth modu, tj. teleportacijom i niko ga ne bi video? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

ta relativizacija nece da ti prodje. napisao si sta si napisao. a to je:

ako neko mulja onda je to u redu ako se ne hvali na sva zvona (kao Cehinja i jos 3 osobe).

A bole me patka da se opravdavam pred Novakovim svedocima. Pogotovo pred nekim ko je vaxer naci poput tebe, kad su u pitanju prost svet u Nemačkoj koji ne želi da se vakciniše, a Novaku sve opravdava, kao da je svetac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

A do AUS bi stigao u stealth modu, tj. teleportacijom i niko ga ne bi video? 

Milion puta je ovde spominjano, a i Novak se na to pozivao, medicinski podaci su tajna. Da je samo otišao tamo, niko ne bi imao pravo da tek tako poteže razlog na osnovu koga je dobio vizu. Čak je na onom suđenju spomenuto da carinik nema pravo da ga pita da pokaže medicinsku dokumentaciju, samo je trebalo da dokaže da je dobio vizu. Ovako kad se sam pohvalio, svima je rekao na osnovu čega je dobio vizu i navukao sebi probleme.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wookie said:

Milion puta je ovde spominjano, a i Novak se na to pozivao, medicinski podaci su tajna. Da je samo otišao tamo, niko ne bi imao pravo da tek tako poteže razlog na osnovu koga je dobio vizu. Čak je na onom suđenju spomenuto da carinik nema pravo da ga pita da pokaže medicinsku dokumentaciju, samo je trebalo da dokaže da je dobio vizu. Ovako kad se sam pohvalio, svima je rekao na osnovu čega je dobio vizu i navukao sebi probleme.

Rekao je da je dobio izuzece, a ne i zbog cega. Nije u redu da se raspravljas sa svima, a na par klikova si od tacnih podataka.  

Happy New Year! Wishing you all health, love & joy in every moment & may you feel love & respect towards all beings on this wonderful planet. I’ve spent fantastic quality time with loved ones over break & today I’m heading Down Under with an exemption permission. Let’s go 2022! 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Losmi17 said:

Sad ce i drugar da mu se pridruzi.

 

Bukvalno je neverovatno sta neki ljudi pisu, i prave nas 30 ovde budalama sto bi rekao lazni greek god.

Da l ne citaju, nemaju kapacitet da skontaju, namerno teraju inat...kako god bilo, ozbiljan bezobrazluk.

 

Meni je Devil na ignore listi i život na forumu je mnogo lepši i lakši od tada. Samo nemojte da ga kvotujete i ignorišite ga svi brate...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Inbox said:

Rekao je da je dobio izuzece, a ne i zbog cega. Nije u redu da se raspravljas sa svima, a na par klikova si od tacnih podataka.  

Happy New Year! Wishing you all health, love & joy in every moment & may you feel love & respect towards all beings on this wonderful planet. I’ve spent fantastic quality time with loved ones over break & today I’m heading Down Under with an exemption permission. Let’s go 2022! 

Ovo bodlovano mu nije trebalo. To je pokrenulo lavinu negativnih komentara u Australiji i zbog toga su ovi reagovali kako su reagovali. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dzoneee said:

Ovo bodlovano mu nije trebalo. To je pokrenulo lavinu negativnih komentara u Australiji i zbog toga su ovi reagovali kako su reagovali. 

Slazem se, ali nije on sam sebi dao dozvolu, niti je kreirano pravilo da bi on prevario sistem, vec je bilo tamo

Link to comment
Share on other sites

Djokovic je mogao da izbegne vecinu ovih problema da se vakcinisao.I tu jeste ispao glup.

I vec kad je dobio izuzece i vizu tu prestaje sva prica o njegovom statusu vakcinacije.

I tu pocinje glupost Australije.I posle toga je sve na Australiji ne na Novaku.

Tako da je ovde Australija debelo zakazala.

Ako su mislili da mu zabrane onda nisu trebali da mu uopste daju vizu,

I vec kad su mu dali....

Tako da sam u ovoj situaciju na Novakovoj strani.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Situaciju u kojoj ne znas koju stranu pre da ne izaberes.

 

Ovo je sad vec dosta neozbiljno od Australije, bukvalno se inate. Dobio si nas na sudu, sad cemo da te izbacimo u 5 do 12. Sudeci po svemu do sada oni nemaju pravo da mu ukinu vizu i zabrane ulazak u zemlju, ali moze im se. 

 

Sa druge strane, meni je Djokovica najmanje zao. Nikad nisam bio neki njegov fan, ali ovo sto on radi od starta korone je skandalozno. I sada je pokusavao na sve nacine da zaobidje pravila. Da li je bio pozitivan 16. ili 17., kada je saznao, gde je isao i sta je radio. Na kraju sklepao saopstenje koje ce imati najmanje stete po njega. Onda ovi ID brojevi, koji se samo kod njega ne uklapaju. Dakle sasvim je moguce da je bio pozitivan i 26.12. koliko sam shvatio. Sve ovo pricam sa neke moralne strane jer ovo ocigledno nije imalo uticaj na vizu i njegov slucaj tamo.

 

I na kraju, da ostavimo po strani i AUS i AO i Novaka licno, ovo ce imati dobre posledice i kod nas. Vec sada smo sam podrum Evrope (gde nam je i mesto) po broju vakcinisanih, a na koliko ce zatucanih ljudi ovo uticati da jos vise izbegavaju vakcinu i svoje antivaksertvo ce pravdati solidarnoscu sa nasim Noletom i borbom protiv zlih stranaca. Ne mora Novak da kaze "ja sam antivakser" da bi to bio.

 

A nicega ovoga ne bi bilo samo da je cutao glupan.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Inbox said:

Rekao je da je dobio izuzece, a ne i zbog cega. Nije u redu da se raspravljas sa svima, a na par klikova si od tacnih podataka.  

Happy New Year! Wishing you all health, love & joy in every moment & may you feel love & respect towards all beings on this wonderful planet. I’ve spent fantastic quality time with loved ones over break & today I’m heading Down Under with an exemption permission. Let’s go 2022! 

Ja garantujem da je ćutao da se sve ovo ne bi desilo. Mislim da su se i vlasti i organizatori AO krstili kad su videli da se hvali na društvenim mrežama i da će sam sebi navući bes naroda u Australiji, a samim tim i sve ove probleme koji su usledili.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wookie said:

A bole me patka da se opravdavam pred Novakovim svedocima. Pogotovo pred nekim ko je vaxer naci poput tebe, kad su u pitanju prost svet u Nemačkoj koji ne želi da se vakciniše, a Novaku sve opravdava, kao da je svetac.

bas te boli? pa idi kod lekara, covece, to moze da se iskomplikuje.

 

a gde si ti to zakljucio da bih ja isla po kucama s nekim naoruzanim brigadama i prislino spricala nevakcinisane i antivaxere po Nemackoj? Na corona temi (a mislim i ovde) sam pisala ukratko kakva se trenutno vodi debata u nemackom drustvu oko obavezne vakcinacije. nije to bas sve tako jednostavno. i, pravo da ti kazem, drago mi je da zivim u zemlji kao sto je Nemacka gde se ovakve stvari diskutuju, politicari ratuju argumentima u Parlamentu (doduse i po medijima), a Ustavni Sud radi nezavisno od politike i kad smatra za shodno ponistava odluke politike (takodje sam pominjala to na temi o coroni). Nemacka ima veoma "nezgodnu" proslost sto se tice prisilne medicinske intervencije, te je moderna Nemacka vrlo pazljiva kako i kada donosi odluke o obaveznosti necega. I hvala bogu da je tako (a nadam se i da ce tako ostati jos dugo, dugo, ako ne i zauvek).

 

btw, u Nemackoj bi Novak s potvrdom o prethodnoj infekciji (bukvalno: pozitivan pcr test) u poslednjih 6 meseci imao isti status kao 2x vakcinisani (za JJ je jedna doza dovolja). A Eddard nam je svima redom rekao da je njemu za taj status bila dovoljna zaraza + jedna vakcina (znaci ne mora 2x Fajzer - to mu je trebalo za USA). cuveno pravilo 2G.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wookie said:

Ja garantujem da je ćutao da se sve ovo ne bi desilo. Mislim da su se i vlasti i organizatori AO krstili kad su videli da se hvali na društvenim mrežama i da će sam sebi navući bes naroda u Australiji na drzavu Australiju, a samim tim i sve ove probleme koji su usledili.

Prepravio sam ti ovo gore da bude tacno. 

Ako 'drzava' AUS nije sposobna da stane iza zakona i propisa koje sama donosi, onda da se razilaze, ili da oni koji je vode odstupe. Najnormalnije bi bilo da su rekli - NDj je dobio izuzece na osnovu vazecih propisa, kao i vizu, a razlog za izuzece je licna stvar, ali odobrena od strane dve nezavisne komisije. 

Dakle politika i uvlacenje sopstvenim biracima

Link to comment
Share on other sites

Just now, Inbox said:

Slazem se, ali nije on sam sebi dao dozvolu, niti je kreirano pravilo da bi on prevario sistem, vec je bilo tamo

Ma sto se tice ulaska u Australiju on je cist kao suza, sto je i sud rekao uostalom.

 

Ali zbog pritiska australijske javnosti koji je mnogo veci nego sto se kod nas predstavlja, politicari moraju da traze dlaku u jajetu da ucine sve kako bi ga deportovali i dodvore se birackom telu. Ovo sada veze nema sa koronom i nekom besmislenom opasnoscu sto preti od Djokovica. 

 

E sad jebiga Djokovicu ne ide u prilog sto jednostavno ni on nije bio skroz ispravan u svemu ovome, i sto su se neke stvari relativno lako saznale, a siguran sam da nisu trebale. Tu je i on i njegov tim ispao naivan, dok se u zapadnim medijima to interpretira kao da je bio bahat i da je mislio da zato sto je bogat da moze zaobilaziti pravila neke drzave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...