Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Pa nek javno kaze. Ovako izgleda drugacije. Meni jeste zelja da Novak osvoji, ali kad dolazis u goste, ne prsvis ti kucni red vec domacin.

Da li si ti uopste procitao vesti i sve oko odlaska Djokovica u Australiju ili si samo procitao par upisa sa tvitera.? Nije on taj koji je na svoju ruku organizovao taj exemption. To su dozvolile vlasti australije. Pored Novaka ima jos 25 njih koji su aplicirali . Strucno telo nije znao koja je cija aplikacija. Znaci nije bilo moguce da njega puste jer je br 1 ili da ga iz tog razloga ne puste. Nisu svi koji su aplicirali i prosli tj dobili mogucnost da udju u australiju.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ahahahahababababahahahahahahahahahahahahaha covek u pritvoru. Idi ti kuci Novace.

 

Jebalo ih izuzece, sto su dozvolili rupu u zakonu ako nece da je ispostuju do kraja.

 

Niko nije duzan da saopsti razlog za izuzece samo Novaka podsticu da to objavi javno.

 

Hahahajajaja u pritvoru covek koji je devet puta uzeo titulu zbog pogresne vize hahaahhaha.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Devil In My Pants said:

Moji postovi su uvek pristojni. Mi iz NS-a smo takvi. Ako zelis da mi objasnis iznesi cinjenice a ne tvoje pausalne procene i vresjanje.

 

 

Činjenica je da su dve nezavisne zdravstene organizacije dale izuzeće.

 

I ne samo njemu.

 

 

Edited by 033zero330
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Novak Đoković nije dobio dozvolu za ulazak u Melburn, pošto su mu vlasti Viktorije odbile vizu uz navodno lošu dokumentaciju, koja se ne poklapa sa osobama koje su dobile medicinsko izuzeće.

Nakon višesatnog ispitivanja u prostorijama Imigracionog odeljenja, gde je od Novaka zatraženo da pruži dokumentaciju i dokaze na osnovu kojih je dobio medicinsko izuzeće, Novak Đoković je poslat u pritvor, gde se trenutno nalazi, saznaje Telegraf.

Kako naš portal saznaje, najboljeg tenisera sveta tretiraju poput kriminalca i ima skandalozan tretman. Drže u jednoj prostoriji u pritvoru, čuvaju dva policajca, zabranili su mu mobilni telefon i kontakt sa bilo kim iz njegovog tima.

Ovo je i ranije bio slučaj u sličnim situacijama sa osobama koje su pokušale da uđu u Melburn, a nisu vakcinisane. Ostaje da se vidi kako će se situacija završiti i da li će Đoković biti vraćen avionom nazad, kao što je to pre njegovog dolaska najavljivao i premijer Australije, ili će mu na kraju biti odobreno da uđe u zemlju, što trenutno može da uradi samo jedna osoba, minstar za imigracione poslove Aleks Hok.

Novak je u Melburn sleteo oko 23.30 po lokalnom vremenu. Carina je navodno pronašla problem u dokumentaciji sa vizom, a nakon njihovog zahteva da mu država Viktorija odobri zahtev, oni su odbili zahtev, pa je Novak proveo nekoliko sati na ispitivanju, a na kraju i u pritvoru.

https://www.telegraf.rs/sport/tenis/3441256-novak-djokovic-melburn-pritvor-aerodrom

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

ЛОЛ. Какви имбецили, издају му дозволу и онда га не пусте аххахахаха. А шта је Ђоковић имбецил да после 14 долазака у Аустралији има погрешну визу

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Tomiprunet said:


Da li si ti uopste procitao vesti i sve oko odlaska Djokovica u Australiju ili si samo procitao par upisa sa tvitera.? Nije on taj koji je na svoju ruku organizovao taj exemption. To su dozvolile vlasti australije. Pored Novaka ima jos 25 njih koji su aplicirali . Strucno telo nije znao koja je cija aplikacija. Znaci nije bilo moguce da njega puste jer je br 1 ili da ga iz tog razloga ne puste. Nisu svi koji su aplicirali i prosli tj dobili mogucnost da udju u australiju.

Najveci broj onih koji su aplicirali je odbijen, mada Australijanci besne na bilo koga kojem je garantovana iznimka, jer su zemlja sa najstrozijim COVID rezimom na zapadnoj hemisferi. Imali su mesece sa policijskim casom , a cak je i njihovim gradjanima onemogucen povratak u zemlju zbog pandemije. Mnogi su mesecima cekali po Tajlandu i Indoneziji dok nisu organizovali povratak. Dakle nije jos jedna u nizu zavera protiv Novaka.

 

18 minutes ago, Boxy said:

On je stvarno u pritvoru :classic_wacko:

Tehnicki, mada budi siguran da ga nisu vezali za radijator. Onog momenta kada ti je onemogucen ulazak u zemlju postajes detained on border.

Meni se iz banalnog razloga desilo u Holandiji, sleteo sa pasosem koji je vazio manje od 6 meseci. Drzali me nekoliko sati i dozvolili ulazak u zemlju. Za to vreme mogao sam da odem do vending masina, WC, pitali me i za hranu, a  nemam 20 Grand Slem titula. Siguran sam da siroti Novak ne pati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vanjabarsa said:

niko ne prica da je zavera @DJORDJE nego pricamo tome kako su mu medicinske komisije dozvolile ucesce na turniru  a sad je na scenu stupila neka druga politicka igra.....

Ucesce na turniru je jedna stvar, vizna politika je sasvim druga stvar, Da , izdavanje viza je uvek bilo povezano sa politikom, jer o tome odlucuje vlada, a ne sportska asocijacija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...