Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

15 minutes ago, alcesta said:

 

 

To kao mene kad su optuživali da sam za Mila zato što nosim masku :classic_tongue:

 

Uvek si mi bila sumnjiva 😛

5 minutes ago, Gistro Bančo said:

Evo i Kolinda ..pa skoro navija za vraćanje Novaka. Ima da poderem zajednicke slike…😂

Ne zajebavam se za slike (i to dvije). 
:mic drop:

 

Ako nisu NSFW ne racuna se.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bromoviski said:

ALI čoveče, Vakcinacija za covid 19 nije obavezna

Ja sam za obaveznu vakcinaciju i prvi ću Novaka proglasiti antivaxerom ako iz neopravdanih razloga agituje protiv ili neće da primi. P imam troje dece potpuno vakcinisanih.....tamo gde je obavezna

Sad ja ne razumem kakve veze ima sve to sa obaveznom vakcinacijom. Pa skoro nigde nije obavezna, a opet antivaksera koliko hoćeš.

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pratim vas i ne razumem nesto...

Razumem ja gde mi zivimo i da ima mnogo korumpiranih struktura/pojedinaca ali ne znam sta vise ocekujes? Neku nezavisnu komisiju? Australijanci da dodju i provere sistem, uzorke? 

 

Očekujem da se ne piše kako je Batut bilo šta dokazao onom izjavom. Ako već pratiš onda znaš da sam gore napisala kako ne očekujem da neko dođe i prčka Batutu po bazi.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bromoviski said:

Pa kao da je jedini  sa takvim mišljenjem. Na zapadu gde on živi su vakcine za decu stvar izbora.....nisu obavezne.

Dakle ponovo;

Nadji  njegovu anticoronavax izjavu

 

 

Pa ako kaže, u priči o vakcinaciji protiv korone, da nije za vakcine, onda to znači da nije ni za nju. 

 

A kakve veze imaju sad obavezne vakcine za decu na zapadu? Pričamo o njegovom stavu, ne o propisima. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Tunji Awojobi said:


Ali jeste podneo i test o antitelima. Ok, on ne može biti 100% conclusive u vezi s tim kad se tačno zarazio, ali može da bude jaka indicija da li se zarazio u prethodnih tri meseca ili ne. A ako se jeste zarazio u prethodna tri meseca, ne bi imao nijedan razlog da lažira datume.
 

Pored toga, znamo da je imao high-risk exposure 14. decembra.

 

Za mene, po onome što znam do sad, jedini problem ovde je njegovo ponašanje u Srbiji nakon pozitivnog testa, i za to bi trebalo da odgovara u Srbiji. 

 

Stoji to što si napisao, ja samo pričam o onom Batutovom statement-u i da to nije nikakav dokaz. xD Što se njegovog ponašanja ovde tiče, slažem se.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, gggggggg said:

 

mora se priznati, 1 jak forumaski pocetak.

Ne znam šta ti to znači forumaški početak. Moj život nije nikad bio forumaški da bih ga sad započeo.

Ne znam imaš li ti dece ili nekih drugih obaveza. Trenutno imam vremana da se posvetim nekom forumu.

Inače me nećeš videti za mesec dana kada mi krenu i dodatne obaveze, sem dece.

Enyoj

Edited by Bromoviski
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bromoviski said:

Ne znam šta ti to znači forumaški početak. Moj život nije nikad bio forumaški da bih ga sad započeo.

Ne znam imaš li ti dece ili nekih drugih obaveza. Trenutno imam vremana da se posvetim nekom forumu.

Inače me nećeš videti za mesec dana kada mi krenu i dodatne obaveze, sem dece.

Enyoj

 

havla

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, McLeod said:

 

 

 

Ja te kursluse u glavi nikada ne moram da resavam, jer misljenje formiram na osnovu dokaza sumnji,

 

Malo sam morao da ispravim, jer ni ti nemas DOKAZ VAN SVAKE SUMNJE da je test laziran, antidatiran ili sta

 

Sve sumnje se svode da se ID sertifikata kreira kada i ID testa, ili pri unosu rezultata testa. Sto mozda i nije tacno.

Ja sam pcr test radio u N. sadu krajem sep. 2021 i niti sam dobio obavestenje a rezultat sam licno morao da "podignem" sutradan. Pri tome ne postoji ID sertifikata (iako ima QR kod) i formular se razlikuje od "Novakovog". Pri tome neznam da li se analiza obavlja u N. Sadu ili se salje za Beograd, ali najverovatnije Vojvodina ima posebnu DB.

Tu dolazimo i do brojeva sa ID sertifikata posto se sumnja "razvila" posto se ti brojevi navodno podudaraju sa brojem testova u Srbiji izmedju 22.12 i 26.12.

 

Posto se sumnja na sve podatke koje daje Batut, kako smo onda sigurni da je podatak o broju testova tacan, i da li u ukupan broj testova ulaze sam pcr ili i antigen testovi? Ako ulaze i antigen testovi znamo li da li se oni unose u DB posto njih radi mnogo vise laboratorija nego pcr testove i ja sumnjam da svi oni imaju pristup DB

 

Tvoje pisanje je identicno onom od pre par godina da nije Novak dobio Rodzera na US openu vec da je Rodzer izgubio

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, implant said:

Da vam ja nešto kažem: istina je uvek negde na sredini, ne treba lomiti preko kolena :s_w:.

lopta je okrugla, batina ima dva kraja, pre zore ne svice, kom opanci tom i dzeri, da je limun kiseo krastavac bi na drvetu rastao..:default_coffee:

Edited by n4l1m
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Novak zaista nije antivaxer ako se strogo držimo definicije. Nikad nije pozivao na odbijanje vakcine, nikad nije svojim stavovima ugrožavao druge.

 

Fakat jeste da su mu stavovi glupi i posledica neinformisanosti i tupe sredine.

 

On je vaxoskeptik i neki pobornik šatro zdravog života kroz meditaciju i homeopatiju i slično. 

 

Ne mislim time ništa loše.

 

Ali nije antivax i svakako nije pretnja. Zato ga podržavam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, vanjabarsa said:

nisam svracala danas, dodjem da vidim sta pisete novo.kad ono, cvrc, jedno te isto :lol_2::ajme:

 

Evo ja cu nesto novo. Da ja tebe pitam zasto Ana Ivanovic nije podrzala Djokovica:classic_wink: Nece da se zamera posto nije usla u Hall of fame ove godine,a nada se da ce nekad da udje:classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

Daj bože da ih pobedi opet, ali izgleda da su stvarno male šanse.

 

Quote

Leading immigration lawyer David Prince, of Kinslor Prince Lawyers, said Mr Hawke had only to meet “a very low test” to cancel Djokovic’s visa on public health grounds under his personal powers.

 

“It’s a very low bar ... the person doesn’t actually need to be a risk, [the minister] just needs to believe they might be or could be a risk,” Mr Prince said.

 

 

Edited by erwin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...