Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Strani mediji više ne spominju bahate carinike ali se sada žestoko sprdaju sa Novakom... Bez pardona je sa Sidnej TV kao procureo snimak dva voditelja nakon odjave, dok skidaju bubice : ,,...sneaky, laying assholle...ma nije ni bio pozitivan"...i nastavlja: ,,...i još će na kraju za sve da se izvuče".

 

...ebo ga anustralian open po ovoj ceni, sve i da ga osvoji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nasla sam ga, u emisiji Connect the World od 17:00, sa kineskom zastavom i pise mu Kina na dusku :lol_2:

sad cu da odslusam sta je lupao

 

Do polovine je bio i ok, iako je poceo sa tim da vize postoje 60,70 godina (ne znam sta je hteo, ali to je Obradovic), Djokovic je imao sve potrebne papire, to je bio neki nesporazum izmedju vlada, ali on je sve uradio sto treba i sto su mu trazili, sud je doneo presudu i on je sad slobodan.

Onda ga voditeljka pita: Ali i dalje ima neresenih pitanja, put u Spaniju, posle pozitivnog testa je isao bez maske i on odgovara: mogu ja sad Australijance da pitam sta je bilo sa Aboridzinima :classic_wacko::lol_2: zasto pretimo jedni drugima, treba da sirimo ljubav, ovu recenicu ne znam kako da prevedem: Novak is a sport hero of the folk land :smiley33:

voditeljka umire od smeha, sigurno se misli koja je ovo budala i kaze: nije mi bas jasna analogija sa Aboridzinima u ovom slucaju

Obradovic: analogija je u tome da je to u proslosti, koga briga sta je bilo

voditeljka: pa bitno je sta je bilo, jer je moguce da tu nije rekao istinu

ovde su pricali malo u glas, onda sledi ponovo Obradovic: problem je sto je njima dosao najbolji sportista  na svetu, a oni ga nisu tretirali kao sampiona, da se ovo desilo Federeru  nikad ne bi ovo pricali o tom problemu, ali oni to rade Novaku, ne zna se zasto, ali rade...

voditeljka ga nekako prekida jer se ovaj bas zaleteo :lol_2: i onda ga pita da li ima sanse ako bude igrao, nabraja Obradovic milion tenisera da bi rekao da je ipak Djokovic najbolji, voditeljak vec 100% sigurna da prica sa ludakom :lol_2: na kraju on prica nesto, mislim da ni on ne zna sta, ona kaze: aha, got it, ok thank you :lol_2:

Edited by Boxy
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ko zna koliko je jos tenisera uslo u AUS sa nekim sitnim propustima. Ako budu  cackali Novaka opet moze da im se obije o glavu. Bolje im je da cute i prave se mrtvi. Dovoljno su se izblamirali. 

 

A sto se tice Novaka, sto bi moja majka rekla kad sam bio mali, pricacemo kad dodjemo kuci 🤣

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sto se Spiglovog clanka tice, ishod ne mora da bude zakljucak da je testom manipulisano. Dovoljno je stvoriti sumnju i pokazati da je to moguce. Samim tim, kako moze ne Djokovic nego bilo ko od nas, da koristi nesto cime se lako manipulise?
Problem je ovde što se barata nepotpunim podacima da bi se sklopila teorija. Dakle, u trenutku kad mašina dobije rezultat testa, upiše u bazu podatke i napravi pdf dokument sa rezultatom testa i pošalje ga negde (snimi u folder odakle ga mail server pokupi i pošalje pacijentu) u pdf se ubacuje qr code odnosno link na stranu rfzo servera koji vraća 4 podatka, ime prezime rezultat testa i redni broj testa. U linku se nalazi datum kreiranja pdf - a.
Moguće je da logovsnjem na portal E zdravlje i pokretanjem zahteva da se dobije rezultat testa, mašina iz baze pokupi podatke o konkretnom testu i nanovo kreira pdf fajl (novi) sa novim qr codom tj linkom ka rfzo sajtu koji validira podatke.
Dakle, moguće je da svaki put kad se na portalu zatraži POTVRDA u pdf formatu, sistem kreira NOVI Pdf. To bi značilo da na svakih pola minuta pošalje se zahtev i dobija se pdf da malo drugačijim qr kodom.
Uroš bi mogao da proveri ovo pošto se redovno testira i na portalu sigurno ima masu testova.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, shonke said:

Problem je ovde što se barata nepotpunim podacima da bi se sklopila teorija. Dakle, u trenutku kad mašina dobije rezultat testa, upiše u bazu podatke i napravi pdf dokument sa rezultatom testa i pošalje ga negde (snimi u folder odakle ga mail server pokupi i pošalje pacijentu) u pdf se ubacuje qr code odnosno link na stranu rfzo servera koji vraća 4 podatka, ime prezime rezultat testa i redni broj testa. U linku se nalazi datum kreiranja pdf - a.
Moguće je da logovsnjem na portal E zdravlje i pokretanjem zahteva da se dobije rezultat testa, mašina iz baze pokupi podatke o konkretnom testu i nanovo kreira pdf fajl (novi) sa novim qr codom tj linkom ka rfzo sajtu koji validira podatke.
Dakle, moguće je da svaki put kad se na portalu zatraži POTVRDA u pdf formatu, sistem kreira NOVI Pdf. To bi značilo da na svakih pola minuta pošalje se zahtev i dobija se pdf da malo drugačijim qr kodom.
Uroš bi mogao da proveri ovo pošto se redovno testira i na portalu sigurno ima masu testova.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

Banovali me ne mogu ništa 🙂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Kakve veze imaju pravila u Australiji sa ovim, ne razumem?

Pa nece Spanija da odredjuje koji su uslovi za ulazak u Aus.

Mozda gresim ali negde videh da mozes u Aus 14 dana nakon pozitivnog testa.

Znaci on je mogao tek 3.1 a usao je 31.12.

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Dakle, moguće je da svaki put kad se na portalu zatraži POTVRDA u pdf formatu, sistem kreira NOVI Pdf.

 

 

Odlično zapažanje...svi ključni podaci se vuku iz baze a frejm novog pdf-a vuče novi broj...ali to drži vodu samo ako u testiranju ne mogu da se dobiju dva identična broja.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Losmi17 said:

Pa nece Spanija da odredjuje koji su uslovi za ulazak u Aus.

Mozda gresim ali negde videh da mozes u Aus 14 dana nakon pozitivnog testa.

Znaci on je mogao tek 3.1 a usao je 31.12.

 

Negde sam nasla da je to pravilo ako si i dalje pozitivan, ali ako imas da prilozis negativan test, onda to ne vazi.

Ako nadjem, postavicu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

U ovom delu se ne uklapa:
FI1NkcZXsAgn5F9?format=jpg&name=small
Ne kapiram kako je dobio ovaj datum na qr code. Ok skenirao je qr, sve ok, pokupio link sve ok, link bi morao da bude ili kada ga je skenirao ili kada ga je server prikazao. Ni jedan od ta dva nije 26.12. niti može biti. Odakle mu?
Kako misliš kako je dobio, qr scanner sa telefona mi pokazuje isti Unix timestamp u linku:

https://ws.rfzo.rs/covid19validation/validate.php?cqcode=1640524880jk8GTmMJnQCO03nyzch9GPlevVO4rkO3Y!Ognqrxnz34PYV$Rm

A Unix timestamp converter daje sledeće :
b6183cfe0532b73afe9f1de2dd202fe8.jpg

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Mthomy said:

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2022&mm=01&dd=11&nav_category=11&nav_id=2086544

 

pocelo vadjenje kestenja iz vatre.... maestro je napravio huge shit....

 

Pa kad mu je Kisic smandrljala neki lazni test, em krsio protokole po Srbiji, lagano o Spaniji.... I na to pr Srki ga proglasava Isusom I Cegevarom. 

On je vrhunski teniser a za sve ostalo je ogranicen. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo mi je ovo sklapanje kockica sa poluinformacijama, pa se izvode neki zakljucci o nekom falsifikovanju i muljazi 😂

Dokonost, sta li. Ali pre nego sto se krene u ovakve poduhvate, zapita li se bar neko da covek o kojem govorimo je neko ko ima svoje ime i prezime u svetu, pa ce taj isti Novak da rizikuje celu karijeru i svoj zivot zbog laziranja dokumenata. Ajde i da uzmemo da je mentalno oboleo, ili da je samo glup pa je resio da izigra ceo svet ne razmisljajuci o svom daljem zivotu, ali treba progutati da je to ucinjeno tako amaterski da ga neki dokoni Mica koji sedi za racunarom izvali, pa to je umetnost. On je to odradio na svoju ruku verovatno, nije cak ni dao nekom profesionalcu da mu to odradi na valjan nacin. Posto nije u mogucnosti da plati nekome ko bi pokrio svaki moguci detalj, ne detalj nego njegovu senku.. 😂 Jezivo, iskreno. Iza njega stoje pravni timovi, sponzori, ali je on resio da se popisa na svoj zivot tako sto ce ga onaj isti Mica uhvatiti u lazi i muljazi dok skenira kodove i cese dupe na stolici. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Instinkt said:

Zanimljivo mi je ovo sklapanje kockica sa poluinformacijama, pa se izvode neki zakljucci o nekom falsifikovanju i muljazi 😂

Dokonost, sta li. Ali pre nego sto se krene u ovakve poduhvate, zapita li se bar neko da covek o kojem govorimo je neko ko ima svoje ime i prezime u svetu, pa ce taj isti Novak da rizikuje celu karijeru i svoj zivot zbog laziranja dokumenata. Ajde i da uzmemo da je mentalno oboleo, ili da je samo glup pa je resio da izigra ceo svet ne razmisljajuci o svom daljem zivotu, ali treba progutati da je to ucinjeno tako amaterski da ga neki dokoni Mica koji sedi za racunarom izvali, pa to je umetnost. On je to odradio na svoju ruku verovatno, nije cak ni dao nekom profesionalcu da mu to odradi na valjan nacin. Posto nije u mogucnosti da plati nekome ko bi pokrio svaki moguci detalj, ne detalj nego njegovu senku.. 😂 Jezivo, iskreno. Iza njega stoje pravni timovi, sponzori, ali je on resio da se popisa na svoj zivot tako sto ce ga onaj isti Mica uhvatiti u lazi i muljazi dok skenira kodove i cese dupe na stolici. 

Bas tako! Sve tako kako si napisao! Tu je i tragedija. Pa ne vidis ko mu je PR?

https://www.stern.de/sport/sportwelt/das-sind-die-fotos--die-novak-djokovic-verraten-sollen-31494052.html?utm_medium=posting&utm_campaign=stern_fanpage&utm_source=facebook
 

brisu pod sa njim vec polako...

Link to comment
Share on other sites

giphy-26.gif

 

Auuu jbt jedva sam procitao ovih 17 strana koje sam okasnio od jutros... 😄 

 

 

 

 

8 hours ago, Malkolm Brogdon said:

Mislim da ima pravillo da ne smeju da ga uhapse na njegov servis, ali nisam siguran

 

8 hours ago, NMX said:

Zli jezici će reći da treba da ga hapse na smeču a ne na servisu

 

Ne bih se ja usudio da hapsim Novaka doj mu je reket u ruci... 😄 

 

 

 

7 hours ago, laflarre said:

Не могу да верујем да постоје људи који прижељкују пад, дисквалификацију или депорт легенде Србије - Новака Ђоковића.

 

Срамите се сви до једног.

Konkretno ja, ne prizeljkujem tako nesto, ali prizeljkujem da se sazna celokupna istina. Postoji razlika.

 

 

 

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Sta znamo:

 

Lazirao test ili isao zarazen po svetu (licno mislim da je prva solucija)

Ne znam sta ti znas, ali ovo sto si napisao nema smisla. Ako je zarazen zasto bi lazirao test? 

 

 

 

3 hours ago, Don Juan said:

Ja nisam mod i nemam pojma šta planirai da li planira. Samo napominjem da ja kačenje i objavljivanje medicinskih izveštaja bilo koje vrste, o ma kome da se radi, strogo zabranjeno bez dozvole.

Prvo može da bude gonjen vlasnik foruma, a zatim i lica koja su te podatke objavila. 

Ne moze za javno dostupna dokumenta koja se ne nalaze iza kakvog logina. I cak i da jeste tako, prvo da kazne drustvene mreze i portale pa onda nek udaraju na forume. A na tim drustvenim mrezama, kao i na forumu, za sadrzaj su odgovorni oni koji su ih okacili a ne vlasnici tih mreza. 

 

 

A sto se tice broja testa i unix timestamp-a > 

Broj testa definitivno ne ide inkrementalno. Prostim google-anjem nailazio sam na skenirane potvrde (doduse potvrde o vakcinaciji ali format dokumenta je isti pa me navodi na zakljucak da je i sistem za generisanje brojeva isti) sa brojevima koji nisu u rastucem formatu. Cak ni taj drugi deo nije konstantne duzine (nekad ima 5 a nekad 6 cifara). 

 

Kod Novaka jesu slicni brojevi 7371999-259039 (pozitivan) i 7320919-259039 (negativan) ali ko zna kako je to generisano. Zna onaj ko je pravio sistem. Za sada mi ne deluje da je neki prosti inkrement. 

 

 

Unixtimestamp u URL-u koji se dobije skeniranjem koda iz PDF-a neko rece da je povezano sa vremenom kreiranja PDF-a. 

Nemam svoje PCR testove jer sam vakcinisan ali mogu da potvrdim da sam upravo na eUprava 2x generisao PDF za Digitalni Zeleni Sertifikat i dobio 2 razlicita QR koda. On u sebi nema unixtimestamp u URLu koji se dobije, ali mi je dovoljni dokaz taj sto se QR kod menja prilikom svakog generisanja PDFa (a i URL se promenio). 

 

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

@Mthomy

 

Ocekivao sam da ce ovo u sustini biti i jedini odgovor, vidis kakav mu je PR. 

Vidim kakav je. Samo, molim vas, nemojte mi porediti laziranje i falsifikovanje dokumenata, sto je ozbiljno krsenje zakona i ide se na robiju zbog takvih stvari sa nepostojanjem PR tima koji ce stajati ispred njega. Dakle, u pitanju je neciji zivot, i to osobe koja je planetarno popularna i uspesna, i sad njemu padne na pamet da uleti u kriminal i prakticno zavrsi i karijeru a i ugrozi svoj a i zivot svoje porodice. On ima i dva deteta, da podsetim i ne vrti se sve oko karinere. Sve i da je ogranicen, glup, retardiran, A NIJE, valjda bi za takvu stvar angazovao nekoga ko ce pokriti svaku mogucnost da se to otkrije. Pa dete koje ide u skolu i hoce da smulja nesto oko ocena, pa to upakuje u 101 kutiju, smislja kako da izmanipulise da se ne otkrije, a ne ovakve stvari. Jezivo kakve se gluposti iznose, i sto je najcrnje ZASNOVANE NA POLUINFORMACIJAMA. Ne znam samo kako ljudima padaju na pamet ovakve konstrukcije, i koja je poenta istih? 

 

I da dodam, ja ne znam u kom trenutku ste poceli da tretirate Djokovica kao kriminalca, i na osnovu cega!? @Boxy na osnovu nedostatka informacija, odlicno.

Edited by Instinkt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...