Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Špigel sad ima članak samo o PCR testu i obrascu, nažalost iza paywalla.

 

Quote

New inconsistencies in the Djoković case
Was his positive PCR test manipulated?
Tennis star Novak Djoković claims to have tested positive for Corona on December 16. But the digital test result says otherwise. That and a suspected false statement could now become a turning point.

https://www.spiegel.de/sport/tennis/ungereimtheiten-im-fall-novak-djokovic-wurde-sein-positiver-pcr-test-manipuliert-a-6073206a-f3b1-4836-a823-95bcba05437a (prevod: Deepl)

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, vanjabarsa said:

al,i kad vidim one vrtiguze na pedalama  na eurosportu, i to traje satima,danima, pa jos ovde :lol_2:

Ja ih gledam uzivo na putu svaki dan :wicked: voze se u grupama  i bas je grozno kad treba da ih obidjes na nekom uskom krivudavom planinskom puteljku. A najludji su mi matorci sa sve onim helankicama kad stanu da se okrepe kaficom u nekom baru usput. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, erwin said:

Špigel sad ima članak samo o PCR testu i obrascu, nažalost iza paywalla.

 

https://www.spiegel.de/sport/tennis/ungereimtheiten-im-fall-novak-djokovic-wurde-sein-positiver-pcr-test-manipuliert-a-6073206a-f3b1-4836-a823-95bcba05437a (prevod: Deepl)

Dobila sam na Viber pa ne mogu da postavim, ali u suštini, eto na šta se svelo, od onolike Novakove priče kako je to njegova privatna stvar, sad ceo svet skenira njegov PCR test :ajme:

 

Inače dobro je neko rekao ranije, eto objašnjenja što se šetao zaražen, kad je išao po javnosti test mu je još bio negativan pa je u međuvremenu postao pozitivan, pa tako naizmenično :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sve sam proverio na Torlaku, a i raspitujem se oko glitch sa QR code, za sada nemam objašnjenje kako se desilo ono što sam video na serveru. Hajde za sad da pripišem to dummy stranici i opterećenju koje je bilo veliko ali nemam dokaza.

Što se tiče rezultata nevakcinisani može da dobije:

1. sms sa linkom
2. sms + email ukoliko ga je naznačio na papiru koji popunjava
3. na svom profilu epruva ili login sa LBO i tu može da ga preuzme

Takođe može da dođe u ustanovu gde je testiran i da ga dobije u print, a može i da se prijavi i vidi da li je test procesiran (dobije odgovor da ili ne; ne i rezultat)

Ovo je manje više sve za novog korisnika koji nije u sistemu, ko je u sistemu uparen JMBG/email/telefon dobije sve automatski.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Nemci izgleda rekonstruisali, pozitivni test navodno od 16.12. je zapravo od 26.12, što će reći da je kasnije dodat u sistem i verovatno lažan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako ima neko od programera ko ume da barata tim unix vremenom, nek proveri da li se se slaže sve što su napisali.

 

Ovo je samo ključni deo u nizu tvitova:

https://twitter.com/zerforschung/status/1480924205352996870

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, erwin said:

Nemci izgleda rekonstruisali, pozitivni test navodno od 16.12. je zapravo od 26.12, što će reći da je kasnije dodat u sistem i verovatno lažan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ako ima neko od programera ko ume da barata tim unix vremenom, nek proveri da li se se slaže sve što su napisali.

 

Ovo je samo ključni deo u nizu tvitova:

https://twitter.com/zerforschung/status/1480924205352996870

rezultate ovoga svega cemo mi osetiti na granicama... moci cemo mahati sa testovima i vakcinacijama do mile volje...

 

  • Like 4
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

koga ne mrzi da slusa jedno te isto milionoti put ....

 

Quote

Saša Ozmo Retweeted

Stephen Boughton

@theslicetennis

·

56mI am going LIVE in 1 hour with

@ozmo_sasa

to discuss new details in the #Djokovic saga. Things I want to understand: - The Serbian perspective. - Who is to blame for this mess. - Did Djokovic lie on his entry forms? - Can he still get deported? Watch:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.

...pa slobodno nastavite.

Edited by Don Juan
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.

...pa slobodno nastavite.

 

Kako je kaznjivo kad su to javna dokumenta koji su njegovi advokati prilozili i nalaze se na sajtu?

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.
...pa slobodno nastavite.
Da se tuži onda Federalni sud Australije, pošto je to objavljeno na njihovom sajtu.
Link to comment
Share on other sites

Zar ne bi najlakše bilo da mu urade test na antitela i da se iz toga potvrdi je li skoro bio zaražen ili nije? Znam da broj antitela može da varira ali čini mi se da je on i priložio neku sličnu potvrdu, a još nije mnogo vremena prošlo da bi taj broj previše opao.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.

...pa slobodno nastavite.

To mogu da gone onog ko je javno objavio nečije medicinske fajlove, a ne onog ko pročita.

Link to comment
Share on other sites

Htedoh to da napisem - ovo je zabranjeno raditi i cak prenositi i to sve zajedno nema nikakvu vaznost izuzev pljuvacine opravdane ili neopravdane. On na to uopste ne treba da odgovara ni komentarise, ako ga jednog dana neko bude tuzio za nesto konretno treba da objasni a do tada ignorisanje sa njegove strane. On ili moze da igra tenis tamo i koncentrise se na tenis ili ga izbace i sude. Ovo sta je neko rekla kazala da li je istina ili je fabrikovano prefabrikovano to mogu sada hiljade ljudi da se zanimaju - nadam se da ce novi pr i advokatski tim sve da ih kazni :wicked:

 

4 minutes ago, Don Juan said:

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjeni.

Pa slobodno nastavite.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, Don Juan said:

Samo da dodam da je ovo petljanje po medicinskim fajlovima, njihova analiza, objavljivanje i slično, strogo kažnjivo po zakonu i da osobe koji sa bave time mogu da budu krivično gonjene.

...pa slobodno nastavite.

 

Bukvalno je okačeno javno kao deo sudske dokumentacije. Znaš koliko me briga, sam je izložio svoju privatnost (i sramotu, očigledno) vrlo javno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo lud covek moze ici protiv jedne takve drzave. Nikad oni ne idu na blef i bez dokaza. Nije to Serbistan gde mozes ubiti coveka, pustiti svercerei proizvodjace droge i da ljude to vide kao dobar potez, da ne pricam otorbi para za g, Dregena i peticija njegova da se oslobodi zvezdan jovanovic sa srbonoidima IQ 50 do 80...i da se svakom hebe za to..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...