Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

15 minutes ago, wwww said:

ja se samo nadam da ce mu ti advokati, kao ozbiljni ljudi koji su retki u njegovom okrizenju lately, objasniti koje je sve gluposti pocinio tokom ove citave sapunske opere, a da ce u fee uci i savet da potrazi pave i strucne PR-ove koji ce ga savetovati sta i kako da radi a on da ih slusa ne mudruje.

 

ma da kako da ne, sad ce ga poceti uciti o necemu sto je trebao jos znati pre 15 godina.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, oko Ibada said:

ovo lekipovo snimanje deluje da mu se desavalo gajbi. 

dosla ekipa, on im rekao pozitivan sam, da odlozimo?

ekipa rekla nema veze pa zato njima ide na dusu. 

mozemo li tako da se vadimo bar za taj 18.12? :cigar:

nema sanse da im je rekao da je pozitivan jer bi to onda definitivno procurilo u javnnost, ipak su to novinari.

a ako im nije rekao da je pozitivan, a imao kontakt s njima...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, zakkturbo said:

Ako je neko posle kontakta sa njim od novinara/fotografa dobio koronu, već bi se saznalo za to, sigurna sam.

ne znam kako stoje stvari u Francuskoj, ali u USA bi sigurno neki advokati mogli da nadju osnova da ga tuze za ugrozavanje zivota i slicno.

 

kod nas je isla prica da ce npr. onaj ko falsifikuje sertifikat o vakcinaciji moci da bude tuzen za delo ugrozavanja tudjih zivota (znaci prakticno pokusaj ubistva ili bar napad na drugo lice). nisam proveravala kako je ovo tacno regulisano (prosto jer nemam nameru da laziram sertifikat, pa mi je ta informacija totalno nebitna).

 

nego, radio je on tad i intervju s l'equipeovim novinarom, sad je samo pitanje da li je to islo preko zooma&Co ili je i novinar bio u BG i licno radio intervju s njim.

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

 

2 hours ago, Devil In My Pants said:

Nikognikad nisam nazvao srkijevim svedocima, opet svasta pises. Nisam te citao, a i nemam neku zelju jer ti je  vokabular veoma ogranicen i mislim da ti ni ponasanje nije nista bolje. Sta ima da pratim situaciju, valjda ti je sad malo jasnije kako i sta.. Australija je ozbiljna drzava i sigurno se nije zajebavala. Svaki carinik na svetu moze da kaze bilo kome da ne moze uci i nista to ne moze spreciti,a ovde je ocigledno nesto bilo sumnjivo.

 

Sve u svemu ne trolam,ok,ne pratim tenis sem Noleta ponekad, ali sumnjam da si ti neki poseban strucnjak. Posto jesam pratio eru Agasija,Samprasa,Kurijera,Ivanisevica, Cenga, Arance Sancez, Graf, Mala Mo itd...svakako stanje je tamo takvo da sve provere kako treba, a ti misli da je drzava kao Australija nesto pogresila.

 

S'postovanjem

 

Devil

 

Bukvalno ne možeš da napišeš post bez pravopisne greške ili neke brljotine, a meni pričaš o vokabularu? Za moje ponašanje ne brini, o tome vode računa moderatori. Ako ti nešto baš toliko smeta imaš IL, na kraju krajeva. Što se tiče Srkijevih svedoka, ti se ovde uglavnom obraćaš ljudima koji su odgovorni, uredno vakcinisani, busterovani, a i vrlo aktivni u kritici Novakovih stavova o pandemiji na ovaj način:

 

On 1/7/2022 at 12:52 PM, Devil In My Pants said:

Apsolutno sam siguran da ste ispred skupstine.

On 1/6/2022 at 6:54 PM, Devil In My Pants said:

Skroz ste nerealni, skoro kao Srdjo Djokovic..

 

Verovatno si zaboravio na ovo? Imaš prilično kratko pamćenje za nekoga ko bi da donosi vrednosni sud o nečijoj ličnosti, a definitivno nisi u stanju da skapiraš da se u isto vreme može biti i protiv Novakovih stavova o vakcinaciji, kao i protiv postupaka australijske vlade - u ovom konkretnom slučaju, što ti je već više puta naglašeno. Iz toga niko ne donosi zaključak da je Srbija bolja zemlja za život od Australije, ima nas ovde i 40+ i 50+, znamo mi bolje od tebe gde živimo. Ima i nas koji smo od početka bili protiv Novakovog odlaska u AUS jer od toga nije moglo ništa dobro da ispadne, kao što se sada i vidi. Ali, ti to nisi ispratio nego si uleteo sa pričom da bi sve nas vakcinisao (iako smo na ovom forumu većinski vakcinisani) i pričama tipa "u Srbiji jedva sklapa kraj sa krajem, u AUS kuća od 1,5 miliona", kao da si u zabavištu i kao da mi to ne znamo.

 

 

Jednostavno, deluje da nisi dorastao diskusiji o ovako složenoj temi. To i nije nikakvo čudo, i sam si izjavio da više ne pratiš tenis, na delu foruma o koroni te nešto i ne viđam - a izgleda kao i da ti fali malo kapaciteta da shvatiš nijanse onoga o čemu se piše. Ili je to ili troluješ, u tom slučaju ti sledi znaš već šta, samo extended:

 

 

Ovo ti sledi svaki put kada nekoga od nas, koji se već dve godine (u manjoj ili većoj meri) odričemo normalnog života zbog pandemije, pošalješ kod Srkija ispred skupštine.

 

P.S. izvinjavam se ostatku foruma, ja ovde prestajem sa ovom besmislenom raspravom.

Edited by implant
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Altobeli said:

Ili Nole ne izlazi iz iste trenerke, duksa i patika 2 dana, ili je L'ekip slagao i snimanje se desilo 17. a ne 18.:

 

https://pbs.twimg.com/media/FImsieNWQAYImgI?format=jpg&name=large

 

https://pbs.twimg.com/media/FIkVFD2XEAQC6rN?format=jpg&name=large

 

 

Izgleda da je i 15og i 16og takodje nosio istu odecu. Pobogu Novace, ima li u tvom gardaroberu jos neka kombinacija

Link to comment
Share on other sites

Just now, 033zero330 said:

 

Ok, ipak ne radi mozak u ove sitne sate, trenutno.

 

Bacam neke loše fore meni je već odavno pregorio, non stop visim tu ova dva dana, prehlada i ova tema su me zakovali za kompjuter. Koliko god je bilo svega i svačega, ipak sam doznao mnogo detalja i detalja oko ovoga a i lijepo se nasmijao (moram reći da je @Losmi17 post od jučer bio vjerojatno moje najveće cerekanje na ovom forumu).

 

Hvala svima koji su konstruktivno doprinosili, laku noć vam želim.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, wwww said:

ja se samo nadam da ce mu ti advokati, kao ozbiljni ljudi koji su retki u njegovom okrizenju lately, objasniti koje je sve gluposti pocinio tokom ove citave sapunske opere, a da ce u fee uci i savet da potrazi pave i strucne PR-ove koji ce ga savetovati sta i kako da radi a on da ih slusa ne mudruje.

 

Bojim se da od toga nema ništa. Pravi PR tim bi ga sigurno savetovao da uradi jedinu normalnu stvar, tj. da se vakciniše, i to samo za početak. Pa da malo smanji priče o svojim ezoteričnim iskustvima, novom udruženju igrača, itd. Da li ti to deluje kao realna opcija?

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, wwww said:

nego, radio je on tad i intervju s l'equipeovim novinarom, sad je samo pitanje da li je to islo preko zooma&Co ili je i novinar bio u BG i licno radio intervju s njim.

 

Quote

The appointment was fixed in Belgrade, in one of the rooms of his academy Novak Center.

https://www.lequipe.fr/Tennis/Article/Novak-djokovic-champion-des-champions-monde-2021-j-ai-senti-l-amour-et-le-soutien-des-gens/1307401

Edited by erwin
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, zakkturbo said:

Ako je neko posle kontakta sa njim od novinara/fotografa dobio koronu, već bi se saznalo za to, sigurna sam.

Pa ako oni nisu znali da je pozitivan kako bi znali da su se zarazili od njega, ako bi se zarazili? U Beogradu korone na svakom ćošku.

 

26 minutes ago, implant said:

P.S. izvinjavam se ostatku foruma, ja ovde prestajem sa ovom besmislenom raspravom.

Koliko ste puta već obećali jedan drugom da prestajete s raspravom? :classic_biggrin:

Edited by alcesta
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, implant said:

 

Bojim se da od toga nema ništa. Pravi PR tim bi ga sigurno savetovao da uradi jedinu normalnu stvar, tj. da se vakciniše, i to samo za početak. Pa da malo smanji priče o svojim ezoteričnim iskustvima, novom udruženju igrača, itd. Da li ti to deluje kao realna opcija?

pa ako nastavi ovako onda ce ga i sponzori nogirati. ni Pezou ni Lacosteu ne ide u prilog da im njihov maneken zbog ovakvih katastrofalnih poteza bude u zizi javnosti. pa ako nista drugo udaranje po dzepu i blamaza gubitka glavnih sponzora bi morala da ga dozove koliko-toliko pameti.

 

moze on da i dalje promovise veganstvo i zdravu ishranu, jogu i ostale elemente postizanja dobre fizicke kondicije, meditaciju kao nacin postizanja mira (prociscavanje uma) sto je potrebno vrhunskim sportistima, masaze (sa sve aromaticnim uljima i cime vec), da se zalaze za zastitu okoline/ekoloske teme, ali nek se mane budalastina o vibracijama&Co.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...