Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

Hmm, ja sam gledao na nekom mom starom testu, još uvek mi nije jasno:
Mislim da sa timestamp, ok mogu da razumem (ne baš i da potvrdim) da se timestamp generiše kad generišeš dokument. Okay, ali se onda ne uklapa sa ovim što švabe pišu, i rezultatima koje imaju.
I nikako ne dobijam link koji su Švabe slikali.

Ja sam kontra sveta...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Endi nesto pominjao da Novak mora da da neka objasnjenja. Pa sta njega zabole za to, zasto uopste to pominje, neka se fokusira na teren. Ta objasnjenja ce dati kome i kada treba, a ne njemu. Najbolje da objasni kada biraju strane da pocne da razglaba.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

A possibility, definitely. Even databases of strategic importance to the governments get hacked. Everyone had access to his QR code and could access his private test results that contain sensitive medical info. Data protection laws are being breached in the process.

Quote Tweet

Lucky

@Lucky53145124

· 13m

Replying to @Lucky53145124 and @katpijetlovic

Today this with dates has reappeared. To me, it all looks like hacker intrusions! How else to describe that electronic control of the same tests shows 3 different informations to many who have tried. When that first attack failed, they switched to this now, a little better done!

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Nisu ista pravila u Spaniji. Njima je kraci karantin i kad dobijes negativni test ides.

Pravila u spaniji nemaju veze sa onim u aus, ajmo manje losih argumenata.

Zna se da aus ne ferma druge drzave.

Ako je ovo objasnjenje sto ti kazes, mora da se bruji o tome mnogo vise.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, urosg3 said:

Hmm, ja sam gledao na nekom mom starom testu, još uvek mi nije jasno:
Mislim da sa timestamp, ok mogu da razumem (ne baš i da potvrdim) da se timestamp generiše kad generišeš dokument. Okay, ali se onda ne uklapa sa ovim što švabe pišu, i rezultatima koje imaju.
I nikako ne dobijam link koji su Švabe slikali.

Ja sam kontra sveta...

 

 

 

 

U kom dijelu se ne uklapa? U nastavku onog thread-a u kojem je objašnjenje i primjer da se timestamp unutar QRa svaki put prilikom generisanja ažurira, ima i primjer nastao 40ak minuta kasnije kojim se to i potvrđuje.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, svi pjevaju said:

Zamišljam kroz šta prolaze oni koji čitavu situaciju prate isključivo na ovoj temi i u zaostatku su s čitanjem. Nije im lako, to je sigurno, a neće ni meni biti za dva dana (tada ću i sam biti u njihovoj poziciji).

 

Ja citam u fazonu how i learened to stop worrying and love the bomb. Tj. vise kao neko dzez iskustvo nego u pokusaju da razumem. Vidim da se smenjuju neki kodovi, nekad crveni, nekad zeleni. Izlaze i ulaze u igru neki novinari, drugi teniseri...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, urosg3 said:

Hmm, ja sam gledao na nekom mom starom testu, još uvek mi nije jasno:
Mislim da sa timestamp, ok mogu da razumem (ne baš i da potvrdim) da se timestamp generiše kad generišeš dokument. Okay, ali se onda ne uklapa sa ovim što švabe pišu, i rezultatima koje imaju.
I nikako ne dobijam link koji su Švabe slikali.

 

Sta je sa ID-jem? IMO, to bi trebalo da bude mozda i bolji pokazatelj... zdrav razum kaze da nije bas logicno da ID testa od 16.12 bude veci od ID testa koji je radjen 22.12.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Losmi17 said:

Nisam ispratio ali..kako je nadal usao u aus 31.12, a bio pozitivan 20.12? Zar nije pravilo da mora 14 dana bar, nezavisno da li si vakcinisan?

Verovatno je bilo ali ne postizem procitati sve, 90% jesam 😂

 

23 minutes ago, Darth Steva said:

 

Njemu necu da postavim :s_d: neka misli da je i Nadal prejebao sistem a da oni jure samo Novaka.

Pih, razočarao si me, znači ipak nemaš bukmarkovan onaj post wwww sa datumima :classic_tongue:

Ne brini, Lošmi, sve je bilo u okviru pravila, a Australijanci samo gledaju je li vakcinisan.

 

10 minutes ago, vanjabarsa said:

 

Kako je ovaj uspeo da dobije 3 različita rezultata? Mislim, šta još može da bude osim pozivan i negativan? Neutralan, nulti, šta li?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Steva said:

 

Sta je sa ID-jem? IMO, to bi trebalo da bude mozda i bolji pokazatelj... zdrav razum kaze da nije bas logicno da ID testa od 16.12 bude veci od ID testa koji je radjen 22.12.

 

Zasto svi krecu od pretpostavke da se id-jevi uvecavaju inkrementalno? 🤔

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Shonewizard said:

 

U kom dijelu se ne uklapa? U nastavku onog thread-a u kojem je objašnjenje i primjer da se timestamp unutar QRa svaki put prilikom generisanja ažurira, ima i primjer nastao 40ak minuta kasnije kojim se to i potvrđuje.

U ovom delu se ne uklapa:
FI1NkcZXsAgn5F9?format=jpg&name=small
Ne kapiram kako je dobio ovaj datum na qr code. Ok skenirao je qr, sve ok, pokupio link sve ok, link bi morao da bude ili kada ga je skenirao ili kada ga je server prikazao. Ni jedan od ta dva nije 26.12. niti može biti. Odakle mu?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darth Steva said:

 

Sta je sa ID-jem? IMO, to bi trebalo da bude mozda i bolji pokazatelj... zdrav razum kaze da nije bas logicno da ID testa od 16.12 bude veci od ID testa koji je radjen 22.12.

 

 

Opet slicna prica, moze, al ne mora...

Tipa, uzmimo jmbg kao primer za kljuc gradjanina - on se sastoji od vise sekcija sa znacenjem, ne raste iterativno za svaku instancu, a sigurano je da je jedinstven (11 i 12 cifra su na neki nacin brojac). Yup, cesto kljuc se samo iterativno povecava za novije instance, ali to nikako nije pravilo...

Sve je ovo bauljanje u mraku, trazenje, kopanje, i jasno, to se radi jer nesto smrdi. Al sve se svodi na nagadjanje i pretpostavke.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Darth Steva said:

 

Sta je sa ID-jem? IMO, to bi trebalo da bude mozda i bolji pokazatelj... zdrav razum kaze da nije bas logicno da ID testa od 16.12 bude veci od ID testa koji je radjen 22.12.

 

To ne vidim kao problem, ID testa može da bude iz različitih laboratorija,takoreći vezan za mašinu i laboratoriju, nisu valjda sekvencirali sve to? Ili jesu, ukoliko jesu - ne može biti da bude manji.

Jbt što nije zvao Mileta rent-a-bubreg da mu završi

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, urosg3 said:

U ovom delu se ne uklapa:
FI1NkcZXsAgn5F9?format=jpg&name=small
Ne kapiram kako je dobio ovaj datum na qr code. Ok skenirao je qr, sve ok, pokupio link sve ok, link bi morao da bude ili kada ga je skenirao ili kada ga je server prikazao. Ni jedan od ta dva nije 26.12. niti može biti. Odakle mu?

 U linku je datum kad je generisan pdf na kome se nalazi QR kod. Probaj sa svojim rezultatom, idi na e-zdravlje, izgenerisi ponovo pdf i skeniraj kod. Imaces u URL-u vreme generisanja QR koda  (odnosno pdf-a). 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, panda_bg said:

 U linku je datum kad je generisan pdf na kome se nalazi QR kod. Probaj sa svojim rezultatom, idi na e-zdravlje, izgenerisi ponovo pdf i skeniraj kod. Imaces u URL-u vreme generisanja QR koda  (odnosno pdf-a). 

Poslao sam ti pp, haj tamo da pomogneš

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, handys said:

 

Ja citam u fazonu how i learened to stop worrying and love the bomb. Tj. vise kao neko dzez iskustvo nego u pokusaju da razumem. Vidim da se smenjuju neki kodovi, nekad crveni, nekad zeleni. Izlaze i ulaze u igru neki novinari, drugi teniseri...

Eto vidis kako se tenis menja. Ja kad sam bio mlad igralo se drvenim reketima a sad ovaj timestamp protiv ovog QR koda.

Sta ti je napredak.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, urosg3 said:

U ovom delu se ne uklapa:
FI1NkcZXsAgn5F9?format=jpg&name=small
Ne kapiram kako je dobio ovaj datum na qr code. Ok skenirao je qr, sve ok, pokupio link sve ok, link bi morao da bude ili kada ga je skenirao ili kada ga je server prikazao. Ni jedan od ta dva nije 26.12. niti može biti. Odakle mu?

 

Ovo je url QR koda koji je na testu od 16.12.2021. koji je objavljen u zvaničnoj dokumentaciji i koji je očigledno generisan 26.12.2021. (vjerovatno je tog dana i predata dokumentacija toj nekoj komisiji u Australiji)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Losmi17 said:

Pravila u spaniji nemaju veze sa onim u aus, ajmo manje losih argumenata.

Zna se da aus ne ferma druge drzave.

Ako je ovo objasnjenje sto ti kazes, mora da se bruji o tome mnogo vise.

 

Kakve veze imaju pravila u Australiji sa ovim, ne razumem?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

 

Opet slicna prica, moze, al ne mora...

Tipa, uzmimo jmbg kao primer za kljuc gradjanina - on se sastoji od vise sekcija sa znacenjem, ne raste iterativno za svaku instancu, a sigurano je da je jedinstven (11 i 12 cifra su na neki nacin brojac). Yup, cesto kljuc se samo iterativno povecava za novije instance, ali to nikako nije pravilo...

Sve je ovo bauljanje u mraku, trazenje, kopanje, i jasno, to se radi jer nesto smrdi. Al sve se svodi na nagadjanje i pretpostavke.

 

3 minutes ago, urosg3 said:

To ne vidim kao problem, ID testa može da bude iz različitih laboratorija,takoreći vezan za mašinu i laboratoriju, nisu valjda sekvencirali sve to? Ili jesu, ukoliko jesu - ne može biti da bude manji.

Jbt što nije zvao Mileta rent-a-bubreg da mu završi

 

Sve jasno... ja nisam radio nijedan test do sada tako da nemam sa cim da uporedim ali od ovoga sto je Nole prilozio kao dokaze mi deluje da se ID sastoji od dva dela, sifre testa i jos neke sifre, pretpostavljam ili ID korisnika ili ID mesta testiranje (to eventualno moze da proveri neko ko se testirao nekoliko puta na razlicitim lokacijama) 

ID 16.12. - 7371999-259039

ID 22.12. - 7320919-259039

 

Takodje, dosta su ovi brojevi blizu i njihova razlika dosta lici na ukupan broj testova kroz tih nekoliko dana da bih pretpostavio da se prvi deo generise random (ili nekom drugom logikom) a ne inkrementalno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...