Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

4 minutes ago, alcesta said:

Zar se već zna i izlaganje optužbe?

 

Pa nije im sudija dozvolio/la odlaganje do srede, inače bi bilo više strana i kod njih :classic_biggrin:

 

Pada, stavio erwin mislim - to ti je onaj trenutak nepaznje i promakne ti pet strana odmah :classic_biggrin:

Ja samo navijam da to prodje sto brze i da se Novak vrati kod svoje obozavateljke Charlen de Monako i odande lepo u sigurnosti pljuje na Skota i trazi odstetu i sprema se za RG,  mada je Makron poceo opasno takodje da zateze blago receno glede nevakcinisanih

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, alcesta said:

Zar se već zna i izlaganje optužbe?

 

Pa nije im sudija dozvolio/la odlaganje do srede, inače bi bilo više strana i kod njih :classic_biggrin:

 

 

Valjda odbrane :smiley33:

Djokovic se zali, ovi se brane :smiley33:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boxy said:

 

Valjda odbrane :smiley33:

Djokovic se zali, ovi se brane :smiley33:

Pa lepo sam rekla da se ne razumem u pravo :classic_biggrin: verovatno mi je zato i promaklo ako je pisalo odbrana, mislila sam da sam već pročitala.

Šta će ovaj Faradž kod Đokovića, vidim pun mu je tviter ovakvih slika?

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ciao said:

Pada, stavio erwin mislim - to ti je onaj trenutak nepaznje i promakne ti pet strana odmah :classic_biggrin:

Ja samo navijam da to prodje sto brze i da se Novak vrati kod svoje obozavateljke Charlen de Monako i odande lepo u sigurnosti pljuje na Skota i trazi odstetu i sprema se za RG,  mada je Makron poceo opasno takodje da zateze blago receno glede nevakcinisanih

od australie sve krece, nova godina prva stize tamo, elte..

nece nolo nastupati ove godine na gs-ovima, posto ce na svim gs-ovima biti obavezna vakcinacija..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, n4l1m said:

od australie sve krece, nova godina prva stize tamo, elte..

nece nolo nastupati ove godine na gs-ovima, posto ce na svim sg-ovima biti obavezna vakcinacija..

Ja sam optimista pa mislim da hoce, naravno uz karantin pre i svakodnevno testiranje naprimer. Steta za tajming nece Novaku ovih sest meseci da pokrije RG, taman istice pred RG a tesko ce se ponovo zaraziti 

Link to comment
Share on other sites

@ras kass da ne trazim tvoj post da te citiram - ako nije indiskretno ti si pisao da si u strogom karantinu, non stop testiranje itd i tako danima - gde si ako nije tajna?

2 minutes ago, erwin said:

Khm.
 

Njemu ne mogu da zabrane ulaz u Francusku jer je rezident Monaka a Monako je francuska jel

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

Logicno da ce svaka zemlja da iskoristi ovaj fiasko Australijanaca.

 

Potrebno je jako malo da izgledas kao kolevka demokratije naspram ovih retarda.

Trenutno su odnosi između Francuske i Australije jakoooo zategnuti i mislim da je ovo samo početak.

1 minute ago, alcesta said:

To je bilo pre ovog fijaska sa L'Ekipom, ako to ispadne tačno mogla bi se situacija promeniti vrlo brzo.

Nema šanse. Videćeš.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...