Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

10 minutes ago, Devil In My Pants said:

Necu reci e sa vam rekO, ali jesam vam rekO?

 

Australija je pravna drzava, a Novaku savetujem da sto manje dolazi na Balkan bar dok ne zavrsi karijeru. Bas ima ljudi koji ga pljuju, drugi ga brane...vise nego sto bi sina branili.

 

Napred Nole, nikad poraz, uvek lekcija!

 

 

200.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, wwww said:

pa jeste ludilo jer ne priznaju imunitet dobijen zarazavanjem (to svuda po Evropi priznaju 6 meseci, nevezano za tezinu bolesti).

 

stavljala sam one brojke za broj vakcinisanih, oni u Viktoriji imaju i gotovo 80% vakcinisane dece do 5 godina!!!! sad vakcinisani koju su se zarazili moraju da se vrate na posao posle 5 dana, a nevakcinisanima ne daju da rade :twak:

ja ne znam sta je njima end game. prakticno su povakcinisali sve i sta sad? i dalje ce da ih zakljucavaju 200 dana godisnje i isteruju 0 covid?

 

Čekaj, a da li priznaju imunitet ako je neko imao simptomatski tok bolesti? Ako ne, odakle onda uopšte stavka o izuzeću koja se odnosi na preležan kovid?

Link to comment
Share on other sites

elem, komentarisala sam na prethodnim stranama da sad ispada da Novak ima bolji imunitet od vakcinisanog Nadala:

- Novak bio na onoj utakmici i posle toga pozitivan bez simptoma.

- Nadal vakcinisan i igao turnir u Abu Dabiju (bez "kosarkaske atmosfere", sa svim mogucim merama, ako im je verovati), zarazio se i kaze imao simptome, 4 dana temperaturu.

 

i Novaku ne dozvoljavaju da udje u Australiju a Nadal tamo! Nidje veze - ni naucne potpore.

 

e sad, komentarisali smo da se Novak cesto slikao s raznoraznim fanovima (neki bi to nazvali rizicnim ponasanjem). Bice da se on tu svaki cas po malo bustovao i obnavljao svoja antitela. nemoguce da je svo vreme izbegavao virus. sto znaci da je svaki put njegov organizam usevao da eliminise uljeza pre nego sto ovaj uspe da se namnozi, sidje u pluca i krene da pravi haos po organizmu. ni sad ga verovatno ne bi ulovio da nije bio bliski kontakt pa odradio test.

 

e sad, sta je tacno pomoglo da on sve vreme dobro prolazi? da li bezglutenska dijeta, ili cija bobice, ili joga (topla voda pred obrok, "zracenje" iz bosanskih piramida :classic_biggrin: ) - ko zna. tek, on kao da je Chak Noris u odnosu na virus.

Link to comment
Share on other sites

Quote

L'ex tennista tedesco ed ex coach di Novak Djokovic si è espresso sul caso che sta infiammando il tennis. 

L'ex tennista Boris Becker in un'intervista alla Bild ha detto la sua sul caso Djokovic, bloccato in un hotel a Melbourne in attesa della sentenza sul ricorso in merito al suo visto cancellato.

Becker, che di Djokovic è stato coach, ha spiegato di non essere d'accordo con la sua decisione di non vaccinarsi, ma ha criticato il modo in cui è stato trattato il giocatore: "Solo perché non ti vaccini non significa che sei automaticamente una persona cattiva".

"Tutti sono uguali davanti alla legge, ma non merita il modo in cui viene trattato attualmente. È volato in Australia in buona fede, pensava di avere un permesso di ingresso valido. Se i documenti ricevuti non fossero stati in ordine, Novak non sarebbe mai salito sull'aereo. Dopotutto, non è un idiota", ha concluso.

 

Beker rece da se ne slaze sa odlukom Djokovica da se ne vakcinise, da to ne znaci da je on losa osoba kakvom ga predstavljaju i da on nije idiot koji bi krenuo na put sa pogresnim papirima i da prestanu tako da ga tretiraju. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, wwww said:

elem, komentarisala sam na prethodnim stranama da sad ispada da Novak ima bolji imunitet od vakcinisanog Nadala:

- Novak bio na onoj utakmici i posle toga pozitivan bez simptoma.

- Nadal vakcinisan i igao turnir u Abu Dabiju (bez "kosarkaske atmosfere", sa svim mogucim merama, ako im je verovati), zarazio se i kaze imao simptome, 4 dana temperaturu.

 

i Novaku ne dozvoljavaju da udje u Australiju a Nadal tamo! Nidje veze - ni naucne potpore.

 

 

Nadal je verovatno na steroidima koji urusavaju imuni sistem (moja pretpostavka). 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, wwww said:

 

ja ne znam sta je njima end game. prakticno su povakcinisali sve i sta sad? i dalje ce da ih zakljucavaju 200 dana godisnje i isteruju 0 covid?

Možda da ipak kad sve izvakcinišu, podele FFP2 maske, N95 ili N99/100, obuče stanovništvo za korišćenje, spreme dovoljno RAT testova da se testiraju na 8 sati k`o antibiotik,  postave Gledis The_Golden_Standard na čelo ATAGI onda možda:
 

Spoiler

skrate lockdown na samo 190 dana godišnje umesto dosadašnjih 200

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, implant said:

 

Čekaj, a da li priznaju imunitet ako je neko imao simptomatski tok bolesti? Ako ne, odakle onda uopšte stavka o izuzeću koja se odnosi na preležan kovid?

nemam pojma, znam samo da sam na nekim vestima o Australiji cula da ako neko nije vakcinisan ne moze da radi (ljudi dobijaju otkaze), a u Kvinslendu bese ne smeju da izadju ni na ulicu, ni na sat vremena u setnju da uhvate malo svezeg vazduha (pa ni kuce da prosetaju). bukvalno stavljaju ljude u kucni pritvor :twak:

i ovi sad pate od stokholmskog sindroma...

7 minutes ago, alcesta said:

Kako to vakcinisani koji se zaraze moraju posle 5 dana na posao? Valjda se jačina simptoma mora uzeti u obzir? Za asimptomatske razumem, mada koliko sam čitala s omikronom mogu biti zarazni daleko duže.

ja razumela da nije bitno i ako imaju neke manje simptome (sad se ne secam na kojim vestima sam to cula, pa da potrazim)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, urosg3 said:

Možda da ipak kad sve izvakcinišu, podele FFP2 maske, N95 ili N99/100, obuče stanovništvo za korišćenje, spreme dovoljno RAT testova da se testiraju na 8 sati k`o antibiotik,  postave Gledis The_Golden_Standard na čelo ATAGI onda možda:
 

  Hide contents

skrate lockdown na samo 190 dana godišnje umesto dosadašnjih 200

 

pa zbog trenutnog  nedostatka brzih testova(nisu kao narucili na vreme, sta li) je Premijer Australije bio u frci i onda je u Milosevicevom stilu prebacivanja paznje (ljutnje naroda) s svog problema na Novaka i izveo ovo. Sad su Australijanci besni na Novaka, umesto na nesposobnu vlast (znas da ih na corona temi kritikujem odavno).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

40 minutes ago, implant said:

 

Jel ovo neka zajebancija ili oni stvarno ne priznaju asimptomatski oblik bolesti za bolest? Ono sa Twitter-a je zvanični dokument?

 

Zavisi. Ako Nole želi da koristi test za exemption, onda ne priznaju. Ako treba za izveštavanje o brojevima na dnevniku, onda priznaju.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ima logike da maksimalno zjbvju nevakcinisane, kao i da vakcinisani mogu da tretiraju virus ko prehladu i da se takvi, nedovoljno... "nezarazni" nakon kraćeg vremena, vraćaju na posao (jer, ako i zaraze nekog, taj je vakcinisan). Imaju Oziji dobru priliku da sa 93% vakcinisanih (od svih koji su na rapolaganju za vakcine) sa omikron cunamijem sasvim dobro prođu (u odnosu na ostale).

 

Samo je nepopularno, izgleda, da im se to kaže, jer su im mnogo dugo pričali drugačiju priču.

Link to comment
Share on other sites

 
 
Koja tacno pravila? Ako premijer Australije kaze da moze da udje u zemlju pa kasnije kaze da ne moze posle dobijanja izvestaja o reakciji javnog mnjenja, pa krenu da vijaju tenisere koji su vec tu neko vreme da ne ispadne da eto samo Novak je problem, pa covece tu nema pravila.
 
I da kakva crna pravila kad oni vode politicki rat vakcinama? Zasto npr nece da priznaju Sputnik V? 
 
Ako se jelte borimo protiv virusa onda je svaka vakcina dobrodosla neke su manje efikasne neke vise, drzava moze da odluci da nabavi odredjene vakcine ali da zabranjuje ulazak ljudi koji su vakcinisani tom i tom vakcinom to je cista politika.
 
Meni je veci problem ovo Novakovo setkanje kad je vec zarazen. To je ozbiljan problem a i bezobrazluk a bogme i implicira da mozda i nije bio zarazen da je test lazan, jer ipak je ovo Srbija.
 
 
Već je pisano, sputnik nije priznat ni od Who. Zato ga nema ni u AUS gde priznaju npr Sinopharm vakcinu.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boxy said:

 

Losmi? :smiley33:

 

Ne znam sta ti ovo znaci. Nisam sigurna ni da me interesuje... Rekla sam ovo jer jesu mnogi sportisti na steroidima, a drugo, zato sto su meni pristali da daju booster (posle dva dana su dopustili svima) zato sto sam zbog kaslja pila steroide, a nisam bila u grupi ugrozenih. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, L' Imperatore said:

 

 

Zavisi. Ako Nole želi da koristi test za exemption, onda ne priznaju. Ako treba za izveštavanje o brojevima na dnevniku, onda priznaju.

 

 

Ma dobro, nego ovo je baš zbunjujuće. Novak se prijavio da je imao kovid, izgleda asimptomatski, njihova odbrana kaže ne može, moraš da imaš simptome. A onda @wwww prijavljuje da oni uopšte ne priznaju preležan kovid kao neku vrstu imunizacije, zašto onda njihova odbrana insistira na asimptomatskoj varijanti koju je Đoković (valjda) pregurao na nogama?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Baby said:

 

Ne znam sta ti ovo znaci. Nisam sigurna ni da me interesuje... Rekla sam ovo jer jesu mnogi sportisti na steroidima, a drugo, zato sto su meni pristali da daju booster (posle dva dana su dopustili svima) zato sto sam zbog kaslja pila steroide, a nisam bila u grupi ugrozenih. 

 

Obicna šala, Losmi je forumas koji stalno ima takve upise o Nadalu :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Baby said:

 

Ne znam sta ti ovo znaci. Nisam sigurna ni da me interesuje... Rekla sam ovo jer jesu mnogi sportisti na steroidima, a drugo, zato sto su meni pristali da daju booster (posle dva dana su dopustili svima) zato sto sam zbog kaslja pila steroide, a nisam bila u grupi ugrozenih. 

postoje spekulacije da se Nadal dopinguje (cak je neka francuska ministarka pre nekoliko godina to negde izjavila, cula negde price, pa je Nadal tuzio za laz ili sta vec), a losmi ih je vrlo cesto iznosio. no, posto je to obicno bio povod za svadju onda je pominjanje i diskutovanje eventualnog Nadalovog dopingovanja kaznjivo na ovom pdf.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...