Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

17 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne, napisao sam da branite antivaksera. Sa nekim foricama a veze nemate sta pisete. 

 

 

 

Druze, secas se kako smo raspravljali da bi i trudnice trebalo da se vakcinisu, ti branio svoju zenu koja veruje svom ginekologu, pa nece.... mozda i Djokovic, kao i tvoja zena, ima nekog svog lekara kom veruje?

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Devil In My Pants said:

Znaci Australija ne postuje svoje zakone. Dobro, a Nole ih je striktno postovao. Mislim, da li ste vi ljudi realni. Nole je tamo osvojio 9 titula, jedini problem jeste sto je antivakser i ako podelimo te dve licnosti ili jos bolje da je neki sta znam ajde cak i ovaj nas drugi teniser npr imao taj problem, niko ga ne bi hebo dva posta, o strancima da ne pricam.

 

Prica celo vreme da je protiv vakcine i sad eto ima nekih zdravstvenih problema zbog kojih ne moze da primi vakcinu..pa nekog je onda lagao...

haha..ne mogu vise..Odustajem. Skroz ste nerealni, skoro kao Srdjo Djokovic..

I odustao si? Ja lepo taman odustala a sad moram još ovo, kad si već zapeo...

16 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ne, napisao sam da branite antivaksera. Sa nekim foricama a veze nemate sta pisete. 

Ti inače svakodnevno pratiš tenis i situaciju u Australiji? Od koliko nas ovde imaš više veze šta pišeš?

Napisao si da bi sve nas povakcinisao. Zašto ako nismo antivakseri?

 

11 minutes ago, Devil In My Pants said:

Kakve veze ima to?

 

Covek da veruje u vakcinu, vakcinisao bi se. Zato sam ga nazvao antivakserom. Sad bacate neke price kako hoce na NDJ da zarade poene.

 

Imace castan i nepristrasan sud koji ce uz sve dokaze doneti pravednu odluku.

 

Verujem u institucije Australije jer su pomogle mnogim Srbima..ne znam koja se fama digla oko ovog. 

 

S' postovanjem

 

Devil

Nisi ga samo nazvao antivakserom, u gornjem citatu si rekao:

Quote

Prica celo vreme da je protiv vakcine i sad eto ima nekih zdravstvenih problema zbog kojih ne moze da primi vakcinu..pa nekog je onda lagao..

Molim linkove i citate, koliko je puta pričao protiv vakcine prošle a koliko ove godine, poželjno s datumima  i mesečnim prosekom.

Kakve je to tačno zdravstvene probleme rekao da ima i kada zbog kojih ne može da primi vakcinu? Link i citat.

Koga je lagao i kada, i kako znamo da je lagao? Link i citat.

 

Gde tačno piše da je dobio izuzeće zbog zdravstvenih problema? Link i citat.

Ja sam tvoje citate stavila.

Pošto mi nemamo pojma, prosvetli nas malo. Ako može za promenu činjenicama.

S poštovanjem i srećni praznici.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sunshine State said:

 

Druze, secas se kako smo raspravljali da bi i trudnice trebalo da se vakcinisu, ti branio svoju zenu koja veruje svom ginekologu, pa nece.... mozda i Djokovic, kao i tvoja zena, ima nekog svog lekara kom veruje?

 

 


Ima. Nestorovića.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Sunshine State said:

 

Druze, secas se kako smo raspravljali da bi i trudnice trebalo da se vakcinisu, ti branio svoju zenu koja veruje svom ginekologu, pa nece.... mozda i Djokovic, kao i tvoja zena, ima nekog svog lekara kom veruje?

 

 

Jao pusti ga, molim te.

Nemojmo dozvoliti da ponos bude jaci od nas.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Eddard said:

 


Ako nešto ne volim, to je ovo tipično “pravimo se ludi” ponašanje. A jeste, “navođenje istinitih istorijskih činjenica” je na ovoj temi u ovom trenutku rađeno zato što smo na diskusionom forumu istorije Australije, jel’te.

 

Ko vas ne zna, još bi vam i poverovao. 
 

@wwww

A kako želiš da te okarakterišem ako daš podršku jednoj takvoj ogavnoj fašističkoj generalizaciji? Zarad nekog tamo sportiste, pa makar bio i najbolji na svetu, je u redu čitav narod nazvati ološem i šta sve ne, a na osnovu pravimo-se-englezi istorijskih činjenica. Moźda u vašem svetu. U mom je to samo za poslednju reč u mom prethodnom postu upućenom tebi.

Sve ok, a zasto nisi onda reagovao na poslednji supak Evrope i balkanoidi, sa tim se slazes? 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Sve ok, a zasto nisi onda reagovao na poslednji supak Evrope i balkanoidi, sa tim se slazes? 


Postoji razlika između “stanovnici šupka evrope” i “šta očekivati od potomaka zatvorenika, kengur idiota i ološa”, a ako je ti ne vidiš, šta da ti kažem. A država Srbija jeste šupak Evrope. To nije istorijska, već aktuelna činjenica. 

  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, svi pjevaju said:

 

Konačno sam našao :classic_biggrin:

Ovo je bilo sa one rasprave o GOAT-u, sad sam ipak brže odustala :classic_biggrin:

20 minutes ago, Wingwalker said:

Nemoj da je neko opet tražio đavola...samo progutajte.

E pih, kasno sam videla :classic_sad:

12 minutes ago, shonke said:

Ovo je nesto najgluplje u istoriji foruma što je neko napisao.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Ti kao da ne dolaziš ovamo često :classic_biggrin:

5 minutes ago, Sunshine State said:

 

Samo kazem da ni jedno ni drugo ne bi bas slepo trebali da slusaju te svoje Nestorovice!

 

Devil spocitava Djokovicu nevakcinisanje, a ni njegova zena nije htela da se vakcinise.  .budimo dosledni

Dobro, ne treba uvlačiti članove porodice sad u ovo samo zato što neko voli da troluje po forumu.

Edited by alcesta
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Eddard said:


Postoji razlika između “stanovnici šupka evrope” i “šta očekivati od potomaka zatvorenika, kengur idiota i ološa”, a ako je ti ne vidiš, šta da ti kažem. A država Srbija jeste šupak Evrope. To nije istorijska, već aktuelna činjenica. 

Aha, nisam znao da smo na forumu najvecih supaka Evrope pa je to prihvatljivo, a Balkanoidi kao cistu generalizaciju naroda ovde si preskocio.

To su ti dupli arsini po meni, generalno ne vidim da je iko kaznjen za autosovinizam ovde a nije da nije bilo osnova, dok se na naznake sovinizma dele banovi samo tako(sa razlogom).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nema opcije da se moderatori stavljaju na IL.Fuck

 

Da ne citam bljuvotine clana kinikove ekipe na bivsem forumu.

17 minutes ago, Eddard said:


Postoji razlika između “stanovnici šupka evrope” i “šta očekivati od potomaka zatvorenika, kengur idiota i ološa”, a ako je ti ne vidiš, šta da ti kažem. A država Srbija jeste šupak Evrope. To nije istorijska, već aktuelna činjenica. 

Nista manje ni Hrvatska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Eddard said:


Postoji razlika između “stanovnici šupka evrope” i “šta očekivati od potomaka zatvorenika, kengur idiota i ološa”, a ako je ti ne vidiš, šta da ti kažem. A država Srbija jeste šupak Evrope. To nije istorijska, već aktuelna činjenica. 

E pa bravo za moderata :bravo:

Daj ljudima vlast da bi pokazali pravo lice :thumbup:

Sram te bilo covece!!! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, alcesta said:

Ne mogu da otvaram slike, ali u ovom delu koji si citirao pominje se samo quarantine-free entry, što implicira da ni drugima ulaz nije zabranjen ako islune uslove i odu u karantin.


Pa moguce da se ta opcija, quarantine-free entry, jedina i podrazumevala ove godine za sve tenisere, jer se ne secam da je bilo price o opciji sa 2 nedelje karantina kao prosle godine, no?
 

U svakom slucaju, jebe lud zbunjenog… a ocigledno da fed. gov. moze da se izivljala koliko hoce i nista ih ne obavezuje da to sto su Victoria i TA odobrili da i oni moraju da ispostuju vec mogu da traze dodatne dokaze za exemption.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Sunshine State said:

 

Druze, secas se kako smo raspravljali da bi i trudnice trebalo da se vakcinisu, ti branio svoju zenu koja veruje svom ginekologu, pa nece.... mozda i Djokovic, kao i tvoja zena, ima nekog svog lekara kom veruje?

 

 

Kakve to veze ima? Da zakon kaze moras, vakcinisala bi se. Nema tu price, dobro ajde ja nisam za postovanje zakona u Srbiji i da se ne placa porez ali mi nismo drzava...mi smo narko kartel.

 

Ovo o Nstorovicu necu da komentarisem,moja zena je za vakcinaciju ali nije znala sta da radi tacno kad je vec bila u trudnoci..porediti slucaj moje zene i Novaka nema vezivno tkivo.

 

Hteo sam da odem, ali sad ubacujete moju prodicu u temu, nema smisla.

 

Nadam se da nec biti vise pitanja ili cu se vratiti...Jedini krivac je Novak za celu pricu i tacka..

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Umesto sto se svadjate dajte play by play Srkija da se zabavljamo

Pa nemoj još i njega na ovu temu, zna se koja je za njega :please:

 

Inače ja sam prijatno iznenađena kad god neko od tenisera podrži Novaka. U suštini oni i nemaju o čemu da se izjašnjavaju jer očigledno nikom nije jasno ovo zamešateljstvo s australijskim zakonima i vizama, zašto bi oni znali nešto o tome? Oni znaju da su morali da se vakcinišu da bi igrali pa su to i uradili. Nemaju nikakvu obavezu da podrže Novaka koji to nije uradio, jer ni oni ne znaju njegove razloge. U očima većine sveta on je budala najblaže rečeno, a svrstavati se uz budalu i nije neka zasluga, čak i kad je broj 1 i eventualni GOAT.

Zato treba još više ceniti kad se ovi malobrojni usude da ga podrže iako je to trenutno smrt za PR.

Edited by alcesta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, deez nuts. said:


Onda nemoj da kukas kad antivaksera spakuju u karantin, pre nego ga iscipelaju.

 

Ja ljude ne djelim na vakcinisane i nevakcinisane, nisam poludio da to radim. Šta treba da se odreknem prijatelja i rodbine koji nisu vakcinisani? 

 

Sumnjam da i ti to radiš a Novaka ne bi volio sve i da je prvi čovjek na planeti koji se vakcinisao, da se ne lažemo. :classic_wink:

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...