Jump to content

Novak vs State


double fault

Recommended Posts

3 minutes ago, Darth Steva said:


Da prespava na nekoj klupici pa izjutra polako da se vidi sta fali od papira da ga puste.

Malo maltretiranja antivax kenjatora nije na odmet.

Dobio je exemption - tu je kraj priče. Iako se ne slažem sa njegovim lupetanjima oko vakcinacije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

:classic_biggrin:

 

Šta će biti sa ostalima koji su dobili exemption, jel će i njima praviti ovakve probleme?

Naravno da je ovo smisljeno maltretiranje.

Sto su ga pustili da poleti onda uopste?

Sto ga Kreg nije nazvao da kaze sta i kako...

Farsa ce se verovatno zavrsiti pustanjem.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kao u Ponocnom ekspresu kada u onoj ludari svi podivljaju jer Bili Hejs šeta u kontra smeru... 

Sada je histerija protiv Novaka, najradije bi ga spalili. Dolazi neko ko ce da zarazi celu kengurijadu...

Obrni, okreni, izgleda da ima istine da ga razapinju zbog toga ko je, sta je, odakle je

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, wwww said:

I da angazuje nekog advokata i krene da tuzi novinare i ostale koji sire lazi o njemu, plus da angazuje profesionalni PR koji ce da uradi damage control. (iluzorno je ocekivati da zabrani Srdjanu da prica s medijima)

Ovo je trebalo da uradi još pre 10 godina. Ali onda bi morao da sluša njihove savete i da govori i radi šta mu oni preporuče. Nema šanse.

18 minutes ago, Boxy said:

 

Dobio je exemption da igra AO, ali ne i da udje u Australiju :s_d:

Ja sam sve vreme mislila da je exemption za ulazak u Australiju, tako je i na onom formularu pisalo. Ovo je sad čisto iživljavanje i treniranje strogoće pošto su se prepali reakcije javnosti, pa da se operu bar delimično.

I šta imaju na aerodromu da mu proveravaju medicinske razloge za exemption, umesto da provere taj panel što mu je izdao?

Edited by alcesta
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Onda je sam napravio stetu. Nije li ona zena u lozi neki PR ili slicno?

Ne moze AO da izda saopstenje, jer bi krsili prava, ne mogu oni da obelodane ko je vakcinisan a ko ne.

Decko je opet napravio gresku u koracima...ovo maltretiranje mogu da povezem zbog pritiska javnosti.

A da nije objavio, javnost ne bi ni znala.

Mora malo da se razmislja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ja se skroz slažem s tobom @Boxy.

 

Čovek na sredini 40ih, otac dvoje dece, proputovao i obišo svet beskonačno puta više od nebitnog mene, milioner, najverovatnije natrofejniji u svetu tenisa, itditditd., da sebi dozvoli da ga ovako sačekaju na zicer (sedi tu i meditiraj na pasoškoj kontroli dok ne smislimo da l' da te pustimo, ili da te ne pustimo, ili da odeš do neke susedne zemlje pa tamo da tražiš vizu, pa se onda vrati pa ćemo da vidimo dalje šta ćemo, a ako te i pustimo tek ćemo onda da ti zagorčavamo boravak koliko god možemo), to može samo ako je (naivna) budal(ic)a.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...