Jump to content

AO 2022


Милица

Recommended Posts

1 minute ago, Miki28 said:

Pa valjda znas da Nadal ima problem sa stopalom i da to vuce 15tak godina i da se sa tim vise manje uspjesno bori. Ne znam sta se pravite Englezi sad cisto da bi pljucnuli svaku rijec koju covjek kaze.

Sigurno da se sada teze nosi sa tim nego kad je bio mladji.

 

A pogotovo kad je covek toliki perfekcionista gde mu u svakom poenu smeta siskica koja leluja ili gace u dupetu... znacemo da je taj problem toliko ozbiljan kada budemo videli da sepa na terenu i ne moze normalno da se krece. 

Link to comment
Share on other sites

Žao mi je Mede, ali to još više stavlja u fokus koliko je Novak neteniskih prepreka morao da prevaziđe ne bi li stigao tu gde je danas. I samo pola ovoga što je osvojio je neverovatno.

I niko, ali baš niko ne voli stalno da igra protiv publike, koliko god se pravili da ih nije briga. Može da se ta konfrontacija iskoristi kao ventil i pokretač ponekada, ali na duge staze je iscrpljujuće. A onda se Novaku zamera što hoće publiku na svojoj strani, naravno da hoće, prosto da ne bi imao stalno i taj teg oko nogu uz protivnika preko puta mreže. Ljubav i popularnost je samo bonus. On to rešava na svoj način, Danil na svoj. Samo Danil se s tim nosi mnogo kraće, i nadam se da je ovi samo trenutno u afektu, da neće uticati na igru u dogledno vreme.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Boxy said:

 

Ma dobro, svi znamo da zdrav Nadal jos nije izgubio mec, to se ne dovodi u pitanje. :classic_sleep:

Samo nema logike da neko kaze da problem sa stopalom ne moze da se resi, a onda kaze dda igra bez bolova...ali tesko da ces ti to priznati

Tesko da ces ti priznati hejt iako nema razloga za tako nesto. Covjek igra bar 15 godina sa tim problemom za koji svi znaju ali mu nije bio izgovor vec je radio ja resenju. Takva je bolest da se ne moze izlijeciti ali se moze ograniciti bol sto upravo Rafa i njegov tim rade. Ima specijalne uloske u patikama i posebno dizajniran model da bi se sto vise ublazio bol ali to je takva bolest koja se pojavljuje povremeno tako da bi ti onda trebalo biti jasno izjava gdje kaze da ima probleme sa stopalom ali da je igrao bez bolova.

Muller-Weiss Syndrome

Edited by Miki28
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Boxy said:

 

To je jedno, ali drugo je da kaze da je njegova povreda takva da nema pomoci, a onda izjavi da je igrao bez bolova...jedno sa drugim ne ide

Pa cek, njemu mogu da veruju steva miki i jirgeni..ini.

Valjda je jasno kakav je patoloski lazov i licemer u pitanju.

Neko ko ima takvu povredu, ne moze da igra 5 sati bez bolova.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Instinkt said:

Smeće špansko lažljivo, stalno mu nešto fali, šest meseci nije hodao i onda je u stanju da trči 5 i kusur sati kao da mu ništa nije ni bilo. Kako ljudi mogu da vole ovo stvorenje, kakav je to mentalni sklop... 

Pa to valjda nekako ide sa Nadalom, mislim ovo biti povredjen ili biti u podredjenoj poziciji, boriti se against all odds. Ne za dzaba ga je tio Toni jednom nazvao "povredjeni covek koji igra tenis".

Edited by Elias
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Losmi17 said:

Nemas brige.

Za ljudska dna imam dovoljno hejta uvek.

Neka borba bude neprestana.

Ja ga prije nisam volio ali s godinama shvatiš kako on sve daje za taj sport, koliko je skroman van tenisa. Pa čovjek ima istu curu već 17 godina, isto kao Đoković i Federer.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Ace Rimmer said:

Ja ga prije nisam volio ali s godinama shvatiš kako on sve daje za taj sport, koliko je skroman van tenisa. Pa čovjek ima istu curu već 17 godina, isto kao Đoković i Federer.

Hahah, sjajan argument.

Imam ja stosta i o tome da kazem.

Al neka.

To je i cela poenta, taj celi lazni imidz koji mu je napravljen.

Link to comment
Share on other sites

Quote

 koliko je skroman van tenisa.

:roflmao:

 

a da se prosetas majorkom pa da vidis azdaju u marini, hacijendu , vozni park, tenisku akademiju ..... jeste on sam zaradio ali da je skroman van tenisa .... nikako.i da priupitas ljude u komsiluku kako i gde smeju da prodju kad je on prisutan na bilo kojoj lokaciji ....

a za izbor partnerke, nije lepo da pisem ovde sta se prica ....

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, vanjabarsa said:

:roflmao:

 

a da se prosetas majorkom pa da vidis azdaju u marini, hacijendu , vozni park, tenisku akademiju ..... jeste on sam zaradio ali da je skroman van tenisa .... nikako.i da priupitas ljude u komsiluku kako i gde smeju da prodju kad je on prisutan na bilo kojoj lokaciji ....

a za izbor partnerke, nije lepo da pisem ovde sta se prica ....

Daj malo safta.

Ja imam neke svoje teorije.

Sta se prica?

Da je brak protokolarne prirode i da je ciska u ulozi fikusa?

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, vanjabarsa said:

 

Da bilo u nekoj izjavi pre nekih 3 godina.

 

https://www.google.com/amp/s/www.tennisnet.com/en/news/toni-nadal-rafael-is-an-injured-person-who-plays-tennis%3famp=1

 

Quote

 

"Rafael is not a tennis player. He is an injured person who plays tennis. It is very difficult," Nadal told the Spanish newspaper. Despite the ongoing physical difficulties, the eleven-time French Open winner wanted to continue his career: "Rafael wants to continue despite his physical problems. Who knows until when? Maybe two or three years."

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vanjabarsa said:

:roflmao:

 

a da se prosetas majorkom pa da vidis azdaju u marini, hacijendu , vozni park, tenisku akademiju ..... jeste on sam zaradio ali da je skroman van tenisa .... nikako.i da priupitas ljude u komsiluku kako i gde smeju da prodju kad je on prisutan na bilo kojoj lokaciji ....

a za izbor partnerke, nije lepo da pisem ovde sta se prica ....

Pa neka ima, mora na nešto potrošiti 500 milijona. Skroman je u smislu da ne omalovažava nikoga, živi svoj život.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...