Jump to content

Vox92 Sugar Cubes ​🎄​


DameTime

Recommended Posts

U poslednje vreme dosta razmišljam o snazi lepih reči. Osim one čuvene umotvorine koja glasi da lepa reč i gvozdena vrata otvara, rekla bih da suviše često smetnemo s uma njeno dejstvo. Ona može da: nasmeje, ohrabri, podigne raspoloženje, popravi dan, mesec, godinu. 

 

U duhu praznične euforije (koja možda drma samo mene) i svih dešavanja u poslednje vreme koja su se odigrala u online prostoru, kakav je i ovaj, volela bih da u 2022. godinu uđemo uz mnooogo lepih reči. Bez obzira na naše razmene mišljenja u čijoj oštrini se neretko nađemo, verujem da svi imamo lepe želje jedni za druge. Šta onda znači ovo sugar cubes?

 

To znači mesto na kom možete nekom forumašu ili forumašima čestitati praznike uz poneku lepu reč (misao) koju ćete izraziti o njemu samom. Možete se nekom zahvaliti što sa nama deli korisne informacije, što uvek argumentuje u raspravi i ne upada u ad hominem, što je vaspitan i uljudan, pismen, na preporuci za knjigu, film, seriju, možete pohvaliti nečiji muzički ukus... Ukratko: možete napisati bilo šta, ali je cilj da se taj forumaš ili forumašica oseti lepo i da oseti svoju vrednost u ovom online prostoru.

 

Važan disclaimer: verujem da ne bi svakom bilo jednako prijatno da nešto napiše ili da čita o sebi, možda je neko stidljiv i(li) anksiozan; sve je to u redu, tako da ovaj topic nije nužno mesto za ostavljanje poruke. Mislim da je čak mnogo prikladnije da pišemo jedni drugima u privatnoj poruci i na taj način razmenimo lepe čestitke. 🥳 Tako da, raspišite se, rasplinite se, bilo kome - forumašima sa kojima češće pišete, ili možda upravo suprotno, nekome koga ne poznajete dovoljno dobro ali biste želeli - izbor je vaš, tastatura je vaša. Ovaj topic je više mesto za mene da pokrenem ovu priču.

 

P.S. Videla sam da na forumu postoji mesto za pohvale forumašima, ali to je in general, a ovo je baš u prazničnom duhu pa možemo zaključati nakon toga.

 

P.P.S. Pokrenula sam na ovoj sekciji jer ovde provodim najviše svog (forumskog) vremena.

 

P.P.S. 2 Ako ovde ne osvane nijedna poruka (ona javna), praviću se da ima mnooogo sugar cubes-a u privatnim porukama. 🙂 

 

Xoxo, cheers! 🥂

  • Like 10
  • Love 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Danas me je uhvatio neki sentiment, kad sam bila luda i brza 😁, izaslo mi na yt gostovanje Olimpiji te divne 2013, poslednji napad, Djenka daje za +1, oni imaju tricu za pobedu, moj muz i ja se naziremo u pozadini, ja se drzim ceo njihov poslednji napad, iz predostroznosti za gkavu, kao pola hale onomad kada je Bertans dao tricu 😁

 

Videli od mene pretpostavljam 😄

 

Volela sam jako forum b92, za mnoge ljude sam se emotivno vezala, a godine su prolazile. Kad se setim samo onih radova i photoshopu, rekoh lepo, ludo i brzo 😁

 

Pogodila si me sa ovom temom, bas ono bas ❤

 

Ima jedna pesma, koju kad god cujem, pomislim na divote, tako da ziveli i svako dobro vama i vasim porodicama u 2022 i svakoj narednoj Boze zdravlja.

 

https://youtu.be/tqUfkcl5NU0

 

Edited by BojanaCZV
  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala vama dvema sto pisete na ovom delu foruma, dosade kukanja za centrom, merenja patke na Tati, kukanja na koronu i moguci prekid sezone, tu ste da pojacate raznolikost na svoj,zenski nacin 🙂 Ja jesam malo Grinch sto se NG tice, ali srecni praznici svima! 🙂

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2021 at 10:27 PM, DameTIme said:

Šta onda znači ovo sugar cubes?

 

Nesto za @Jakob Aman

hqdefault.jpg

 

 

Salu na stranu, drugarima i sa ove i sa one strane brda, zelim zdravlja, to je najbitnije👍

 

Dodatno:

Sa ove svetlije 🔴 strane brda, zelim nam pored toga, jos trofeja, barem ovaj ABA a sto da ne i KLS. 🏆🏆🏆

Sa one tamnije  strane, i vama zelim trofej finaliste EC 🥈, pa da se sibamo dogodine u EL zajedno :15: i vidimo onda koliko je ta EL ubitacna ili to samo mi umisljamo. 

 

Lepo se provedite veceras 😉 budite odgovorni - umereni alkohol i bez petardi i vatrometa! :thumbsup:

 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala svima koji su ostavili porukicu na topiku, nadam se da je bilo još privatnih sugar cubes-a i da ste drugim forumašima ulepšali praznike. 🥳 Za one bližnje u RL, naravno, podrazumevam da ste se posebno potrudili! 💫

 

Srećna vam Nova godina, budite odgovorni i čuvajte sebe, čuvajte druge!

 

Xoxo

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTIme hvala i tebi na ideji. Mozda ce vise ljudi imati upis nakon nove godine. Bilo bi lepo.

 

E da setih se, za one koji nisu ni sa tamne ni sa svetlije strane brda, za neutralne ili one koji navijaju za Buducnost, Igokeu ili bilo koga drugug, sve najbolje i vama, naravno. Da vas manje smaramo sa crveno-crnim pricama 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

@DameTIme hvala i tebi na ideji. Mozda ce vise ljudi imati upis nakon nove godine. Bilo bi lepo.

 

E da setih se, za one koji nisu ni sa tamne ni sa svetlije strane brda, za neutralne ili one koji navijaju za Buducnost, Igokeu ili bilo koga drugug, sve najbolje i vama, naravno. Da vas manje smaramo sa crveno-crnim pricama 😄 

 

Možda, nadajmo se. 💫

 

E hvala ti brate, nisam mislila da ja to kažem, ali stvarno znate da smorite... 😛 Lepo je da postoji čestitka i za nas neutralce. 😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Kooineeperk said:

@DameTIme hvala i tebi na ideji. Mozda ce vise ljudi imati upis nakon nove godine. Bilo bi lepo.

 

E da setih se, za one koji nisu ni sa tamne ni sa svetlije strane brda, za neutralne ili one koji navijaju za Buducnost, Igokeu ili bilo koga drugug, sve najbolje i vama, naravno. Da vas manje smaramo sa crveno-crnim pricama 😄 

 

Lepo od tebe sto si se setio i drugih. :thumbsup:

 

@Svi - srecna Nova 2022. godina i da nam ona donese sto vise kvalitetnih i neizvesnih meceva, sto vise dobrih vesti i da i ako bude svadja one ne rezultiraju dugotrajnim banovima.

 

Moderaciji i ovde i na drugim mestima da pozelim sto manje posla u narednoj godini, navijacima da se ostvare neki dugo godina sanjani snovi, KKCZ da udje u TOP 8, KKP u finale EC, KKB u polufinale EC (i Unics u TOP 8 zbog Lazarevica :whistling:), da NBA klubovi ciji simpatizeri pisu ovde doguraju daleko u PO (ili da budu dobro pozionirani pred sledeci draft), reprezentacija da osvoji EP, Jokicu da se pojavi u dresu reprezentacije.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Želio bih i ovdje zahvaliti kolegama @Jurgen i @Malkolm Brogdon (arguably najjači forumaš Vox-a) što su na jedan prekrasan način na odgovarajućoj temi ukratko opisali u čemu je zanimljivost biciklizma kao sporta. Kad vidim koji forumaši prate biciklizam i (nešto manje) NFL, osjećam pomalo i sram što gotovo da ne znam ni osnovne stvari o tim sportovima. Svi po meni najkvalitetniji nerazvikani i manje razvikani forumaši-sportaši su fanovi tih sportova. Oni drugi ne postoje jedan jedini forumaš intenzivno prati ta dva sporta a da nije u ovoj grupi :classic_rolleyes: :classic_biggrin:.

Koga zanima više

 

 

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Dobar dan svima, nekako je prikladno da na današnji dan, kada deo forumaša proslavlja Božić, ponovo otvorim(o) ovu temu. 

 

U uvodnom postu imate "pravila" sugar cubes-a. Ovde se jako često raspravljamo, bude manje ili više tenzije, ali sada je pravo vreme da jedni drugima uputimo koju lepu reč. Podelite sa drugim forumašima zašto cenite njihovo pisanje i postojanje u ovoj virtuelnoj zajednici. Može privatno, možete ih tagovati ovde. 🎄🎁

 

Xoxo, srećni praznici! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

 

Ove godine bih nešto ranije da oživim ovaj topic. Srećan decembar svima koji slave!

 

"Pravila" znate, a za one koji ne znaju, nalaze se u prvom postu. Uputite lepe reči jedne drugima, može privatno, a može i ovde ko voli da se eksponira 🙃

 

Xoxo

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ekipo s košarke 🏀❤️ 

 

Kako se ova godina bliži kraju, red je da vam kažem da ste mi ulepšali i ispunili dosta dana u njoj. Prvo što mi pada na pamet od trenutaka za pamćenje je, naravno, ovogodišnji Mundobasket, ali i EL plej of. Hvala vam na tome! 

 

Pored uspeha klub(ov)a za koje navijate, u 2024. vam želim:

  • Da vi i vaši bližnji budete zdravi
  • Da ispunite sve što ste zamislili na profesionalnom i privatnom planu
  • Da zajedno na ovom forumu dočekamo olimpijsko zlato
  • Da nastavite sa negovanjem svi za jednog, jedan za svi duha

Poseban s/o za moderaciju, uz želju da malo olabave sa nekim stvarima (znaju kojim jer ih smaram na onom PDF-u). Ali i da nastave sa politikom transparentnosti, jer je upravo to ono što ih čini jedinim delom režima koji gotivim 😄 

 

Srećni praznici! 🎄

  • Like 6
  • Love 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...