Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

Ja jesam po malo iznenađen što marinika i moramo u zbiru nemaju ni 20%, naročito što je ovoliko ljudi izašlo. To samo znači da su ovi moroni što su izašli, ovaj višak, zapravo glasali za morone poput boskica i zavetnika.
Ono što bi trebalo biše sve da vas zabrinjava (jer ja sam previše mator pa me zapravo zabole) je da je sada i (još jednom) dokazano da u ovoj državi živi (bar) 70% idiota.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Beonegro said:

Žvalo 90% na Kosovu i u RS, on sam kaže.

90% na Kosovu je 18.000 glasova... Smešno da bi uticalo na bilo šta... Veći je problem ovih ostalih 2 miliona glasova... Ostaje samo da se svi već treći put zapitamo, kako? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Ja mislim da je on prebacio sebi i ovim proksijima jedno 500k glasova. Ajde njima, ali SPS da dobije isti procenat kao na 10% manju izlaznost, pa to stvarno nema pojma.

 

Hm pa nije baš nemoguće SNS i SPS imaju slične glasače i pošto SNS nije podržao Ruse a SPS jeste deo glasova su capili SNSu što je verovatno i jedan od razloga pretnje da mogu sa Mađarima formirati vladu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je vreme da prestanemo da krivimo opoziciju, tražimo nova lica.. odbijamo da prihvatimo istinu, a ti je da 70 posto ljudi u Srbiji želi desničarsku, tradicionalnu vlast, narativ ka Rusiji.. To je zemlja u kojoj živimo i to je to. Jedino u svojim lokalima se boriti za nešto drugačije.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, shonke said:

Ja jesam po malo iznenađen što marinika i moramo u zbiru nemaju ni 20%, naročito što je ovoliko ljudi izašlo. To samo znači da su ovi moroni što su izašli, ovaj višak, zapravo glasali za morone poput boskica i zavetnika.
Ono što bi trebalo biše sve da vas zabrinjava (jer ja sam previše mator pa me zapravo zabole) je da je sada i (još jednom) dokazano da u ovoj državi živi (bar) 70% idiota.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 

To znaci da je kradja velika. I da ce kurceva opozicija cutati na kradju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ako šutne glivicu to moze da bude početak kraja za AV. jeste sad popularno da se bude protiv rusije i njihovih igrača ali zapamtice mu to neki golubic a imaju ih na kilo. glavna krađa su birački spiskovi i bez totalne metle tu boljitka nema. ulazi se u parlament i krece i parlamentarna borba, moraju izabrati Đilas i Moramo prave fajtere koji ce se boriti za svaki amandman a ne pozere koje zanima samo jeftina klopa i dnevnica. Nadam se da ce u gradu biti oformljena koalicija a da ce morati i neka zaba da se proguta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zoran Đinđić je, dok je bio živ, najviše imao oko 7% podrške ukupnog biračkog tela. Mrtvog ga je podržavalo 11%, srpska nekrofilija ili šta već, ne znam.

 

Iz te perspektive, ovi rezultati ne čude. Građanska opcija nikad i nije bila opcija kod Srba. Diktator je sigurno pobedio, možda je neki deo pokrao, ali je pobedio. To je naša realnost i istinska tragedija. Mi normalna država biti nećemo, verovatno nikad, a sigurno ne skoro.

 

Ne znam kakve tragedije treba da se dese ovom narodu da bi progledao.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

Mislim da je vreme da prestanemo da krivimo opoziciju, tražimo nova lica.. odbijamo da prihvatimo istinu, a ti je da 70 posto ljudi u Srbiji želi desničarsku, tradicionalnu vlast, narativ ka Rusiji.. To je zemlja u kojoj živimo i to je to. Jedino u svojim lokalima se boriti za nešto drugačije.

Mislim da će na kraju da bude 20%, uz Tadića verovatno, ali to je to. Uostalom tako je kako je. I da, živimo u takvoj zemlji i takvom društvu, odavno mislim da je Vučić posledica a ne uzrok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...