Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

2 minutes ago, medobrundo said:

 

Ovako je bilo kod mene, još počeo da pada sitan grad pa su mnoge ljude sa ulice nagurali nekako unutra, praveći još dve kolone. Naravno, to je predložila neka riba koja je bila na kutijama isped opozicione liste, jer sam čuo kad je na telefeno pričala sa nekim i sekirala se da neko od onih što čekaju ne ode kući kad vidi koliki je red jer, kako je dslovno rekla, što više glasača, to su nam šanse bolje.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Kakav shit od odgovora, prvo ne botujem, drugo postavio sam prosto pitanje, zato sto nisam upoznat sa njegovim radom a sve vise cujem to ime u svom okruzenju. Nisam pristalica njihova pa da botujem.

Uredu. Tacno je da je pr tim odradio dobar posao i on definitivno ima prodju danas. Ali ako se zagrebe ispod povrsine kazem ti kakva je to konstrukcija. I u mom okruzenju ima ljudi koji ce glasati za njega. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Uredu. Tacno je da je pr tim odradio dobar posao i on definitivno ima prodju danas. Ali ako se zagrebe ispod povrsine kazem ti kakva je to konstrukcija. I u mom okruzenju ima ljudi koji ce glasati za njega. 

Vec pristojan odgovor. 

Ja sam licno coveka jedini put slusao u emisiji rec na rec, ovo kad je Simic napustio, i nisam imao pojma ko je.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Venger said:

Ma bre, osnovno pitanje je odakle tom Jovanovicu pare za onakvu kampanju? Kad pronadjete odgovor na to pitanje, sve ostalo ce vam se samo kasti.

Njemu je racun dugo, dugo bio blokiran nije vracao novac od kredita koji je uzeo pred prosle izbore kad je puko. Onda je ona NS ekipa iz SPO-a koju je direktno SNS odcepio usao u dogovor sa DSS-om stvorili tzv. Nadu i sa ogromnim resursima kontinuiranog medijskog prisustva dosao u ovu situaciju veceras.

Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, djole said:

A ako si već, da bi dobio tu informaciju, potrošio izvesnu energiju i svoje psihičko zdravlje (koje sigurno trpi ako iole pratiš političku situaciju u Srbiji)

 

Pracenje politicke situacije je isto kao i pracenje crne hronike -> sto je manje gledas, zivot je lepsi.

 

Znam likove koji su ultra dosadni i mracni kad izadjes sa njima na kafu i pocnu da balave o Vucicu i u kakvim smo gomnima, pa odmah pocnem da skrecem temu na nesto veselije.

 

23 hours ago, djole said:

Jedino ako će benefit ne-glasanja proisteći iz toga što ćeš posle moći da pričaš kako si mnogo pametan i da se hvališ da nisi glasao pa iz toga crpiš neko zadovoljstvo : )

 

Uopste ne, posto sam jutros otisao i glasao, i to jer je otac navalio da ga vodim da glasa, pa kad sam vec parkirao kola i da se ne smrzavam, onda sam usao unutra i UPS zaokruzim par brojeva.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Njemu je racun dugo, dugo bio blokiran nije vracao novac od kredita koji je uzeo pred prosle izbore kad je puko. Onda je ona NS ekipa iz SPO-a koju je direktno SNS odcepio usao u dogovor sa DSS-om stvorili tzv. Nadu i sa ogromnim resursima kontinuiranog medijskog prisustva dosao u ovu situaciju veceras.

 

Pa eto, to vam je odgovor ko je Milos Jovanovic. Podguzna jajara. Cuj neki Milos Jovanovic i neki random monarhisti dali milione evra za kampanju. Pa sta reci.

Edited by Venger
Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...