Jump to content

Izbori 2022


Div

Izbori 2022  

135 members have voted

  1. 1. Za koga ćete glasati na predstojećim parlamentarnim izborima 2022 (anonimna anketa):

    • Zajedno možemo sve - Aleksandar Vučić
      5
    • Premijer Srbije - Ivica Dačić
      1
    • SRS - Dr. Vojislav Šešelj
      1
    • Ujedninjeni za pobedu Srbije (SSP, NS, DUVM - VMDK, & co.) - Marinika Tepić
      81
    • Nada za Srbiju (Nada, NDA, DSS, Monarhisti) - Dr. Miloš Jovanović
      3
    • Srpska stranka Zavetnici - Milica Đurđević Stamenkovski
      1
    • Moramo, Akcija, Ekološki ustanak, Ne Davimo Beograd - Ćuta i Nebojša Zelenović
      28
    • DJB, ZS, ŽZS - Suverenisti
      1
    • Srpski pokret Dveri, POKS, Patriotski blok - Boško Obradović
      0
    • Ajmo ljudi, SDS, NS & co. - Boris Tadić
      1
    • Neka od ostalih lista
      2
    • Izaći ću, ali ću poništiti listić
      1
    • Neću izaći na izbore
      10


Recommended Posts

14 minutes ago, JohnnyDragon said:

Ako gledamo ovu našu anketu, SNS će se boriti za cenzus 😁😁😁

Pa mi smo se dogovorili još pre da će svi forumaši i porodice glasati za opciju koja pobedi na internim vox izborima, kako bi se sprečilo rasipanje glasova...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Harmonika said:

To ce se lakse i postici ako se osvoji BG..a i ovi koji su apaticni, apstiniraju, nista se ence promeniti, promena vlasti u BG im moze promeniti stav..

Problem je u tome sto upravo u Beogradu imas najveci broj apstinenata. U manjim sredinama se pre svega zna ko je glasao a ko nije, te ljudi idu na glasanje i iz straha, a provincija je uvek bila uz vlast, ne samo u Srbiji, nego svugde. Nikada provincija nije pokrenula promene, vec urbane sredine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mariniki kapa dole za ovo beskompromisno i nemilosrdno gaženje Vesića u ovih par minuta koliko sam uhvatio na RTSu. Olako se prelazi preko hrabrosti onih koji su u toj meri u direktnoj i istinskoj konfrotaciji sa vladajućom mafijom. 

 

Jujuju šta mu je sad sve sasula u facu, mora live tema da se otvori

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, medobrundo said:

Mariniki kapa dole za ovo beskompromisno i nemilosrdno gaženje Vesića u ovih par minuta koliko sam uhvatio na RTSu. Olako se prelazi preko hrabrosti onih koji su u toj meri u direktnoj i istinskoj konfrotaciji sa vladajućom mafijom. 

 

Jujuju šta mu je sad sve sasula u facu, mora live tema da se otvori

 

Daj slobodno video/rezime/whatever. Ja po difoltu ne palim naci. frekvencije pa eto propustim.

 

Edit: Videh o cemu se radi. Moze i posebna tema, al mora disclaimer da je 18+ 😁

Edited by handys
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

Mariniki kapa dole za ovo beskompromisno i nemilosrdno gaženje Vesića u ovih par minuta koliko sam uhvatio na RTSu. Olako se prelazi preko hrabrosti onih koji su u toj meri u direktnoj i istinskoj konfrotaciji sa vladajućom mafijom. 

 

Jujuju šta mu je sad sve sasula u facu, mora live tema da se otvori


play by play, please!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Treba neki play by play 🙂

 

Ali kako su ih poredjali, koalicioni partneri SNS/SPS s kraja, pa onda ka centru sa jedne strane Marinika, s druge Zelenovic (buduci koalicioni partneri) a onda centralno dve vrlo slicne opcije DSS i Zavetnici.

 

Realno, Vesic najgori govornik veceras. Zelenovic suvise fin, nije reagovao na prozivku oko ekologije od strane SPSovca. 

 

Zar nije trebao Dacic da dodje? 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, handys said:

 

Daj slobodno video/rezime/whatever. Ja po difoltu ne palim naci. frekvencije pa eto propustim.

 

Edit: Videh o cemu se radi. Moze i posebna tema, al mora disclaimer da je 18+ 😁

 

6 minutes ago, Eddard said:


play by play, please!

 

Evo mali preview, ali manje više sve vreme ovako.

 

https://streamable.com/gisudb

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Dzaba se voditelj trudi da ih dovede u red. Samo trosi vreme i dodatno pravi galamu. Kao kad sudija na nekoj utakmici zeli da preuzme fokus na sebe... iskljuciti mikrofon i teraj dalje. 

 

Steta sto je ovaj Jovanovic toliko desno orijentisan, mogao bi da bude dobar koalicioni partner. 

 

Najbolje mi je ovo kad se Jovanovic i Milica napadaju 😄 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Marinika mora biti premijerka jednog dana, inace i treba da postanemo kolonija i deponija.

 

Krenem da prebiram po glavi zašto realno nije kapacitet za PM i u čemu se sve ne slažem sa njom i koliko puta je ipak natezala neke stvari za koje znam da nisu baš istina.. a onda se setim ko nam je trenutno PM, ko nam je ministar policije i shvatim koliko je čak i Marinika dar sa neba u odnosu na bandu koja trenutno drži zemlju okupiranu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, medobrundo said:

 

 

Evo mali preview, ali manje više sve vreme ovako.

 

https://streamable.com/gisudb

 

Kako je ovo smesno 😄

 

Sto se tice Jovanovica, nikad ne zaboraviti da im je SNS stampao plakate. Nikad. Ne vidim bilo koju promenu u odnosu na to vreme.

 

Cudo nema Ponosa sada na N1. Tu su Biljana Stojkovic, Bosko, i Dss-ovac i Mica Zanoktica koji su doleteli iz skupstine na Novi Beograd 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, medobrundo said:

 

Krenem da prebiram po glavi zašto realno nije kapacitet za PM i u čemu se sve ne slažem sa njom i koliko puta je ipak natezala neke stvari za koje znam da nisu baš istina.. a onda se setim ko nam je trenutno PM, ko nam je ministar policije i shvatim koliko je čak i Marinika dar sa neba u odnosu na bandu koja trenutno drži zemlju okupiranu.

 

Eh sad. Ovo su dve ipak različite stvari. Umesto ove ekipe bi bilo jako dobro i da se fura potpuno bezvlašće, bez vlade i premijera, a ako ne to onda neki Mića mentol da vodi.

 

Sa druge strane, ne vidim razlog zašto MariNIka ne bi bila jako dobro rešenje, pošto očigledno ima i dobru ekipu iza sebe 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • A sad unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...