Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

U prokupackoj bolnici I DZ ide spisak vec danas da se upisuju ko ide za BG 26og. Ko ne ide, mora da napise zasto ne ide. Verujem da je slicna situacija svuda.
26. imam u kliničkom jedan pregled zakazan. Jbo sam im mater ako budu falili s posla zbog mitinga a ne budem završio za šta idem tamo, citacete u novinama...

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

U prokupackoj bolnici je bolje da probaju da izlece nekog u istoj  - mortalitet im je na zavidnom nivou.
:default_coffee:
Kolju se sa KŠ za prvo mesto.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I on to onako, mrtav ozbiljan...

Be tuned

"

Ако грађанери и либераши дођу да ометају Спасовданску литију, имаће посла лично са мном и целом Српском Десницом! 

Ко сте бре ви да прогоните Српску цркву?!"

Pa ovo je blago :lol_2:

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Kad zatreba gospodaru razne kere se jave da zalaju i dignu buku u selu, onda gospodar baci koju mrvicu pa se kere pobiju ko će više mrvica da prigrabi dok se gospodar ponovo zadovoljno smeška. Prošla mu ponovo fora "zavadi pa vladaj"

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kere ili ne, tako inace razmislja jedno 80+ % Srbije. 

 

A ako vucic jednog dana krene ozbiljnije da pada, sav taj desnicarsko-klerokonzervativni deo SNS ce se preliti kod Milosa Francuza, Avetnika, Sundjer Boba, Boska Ljotica, pa cak i kod D*dlaca i Mise-Pise. I eto ih opet u vecini. 

Edited by FrediB
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, djole said:

https://n1info.rs/biznis/poljoprivrednici-odbili-sastanak-sa-vucicem/

 

ako je tačno, ovi su ili ludi, ili se ćurak definitivno malo obrće

Bilo u vstima na N1, jutros su emitovali prilog da će biti blokade, promptna reakcija iz kabineta i ponuda da ih primi AV a oni se lepo zahvalili uz objašnjenje da ih je pretsednica vlade odbila i da ne vide sta bi pretsednik države mogao da reši kad nije u njegovom resoru. Tako! Znaju ozbiljni ljudi šta piše u Ustavu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

https://spc.rs/nova-originalna-srpska-serija-dobar-dan-dobra-zeno/

Od molebana do kastinga :lol_2:

Lm, upetljao se pop, a bogami i crkva ko pile u kučine.Vallda im je došlo iz dupeta u glavu šta je pjano lupao, al ovo bi im bolje ja sastavila.

Još jedna stvar može da se vidi ovde, koliko je zapravo važan tim analnih alpinista i kako to Vučić odrađuje, Porfirije Bre ima još mnogo da nauči.Priznajem da sam pogrešila.

(za moj rečnik ovog puta direktni krivac je Milenko :classic_biggrin:, baš sam se snašla, prašćajte ljudi, niste vi popovi).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Helena said:

(za moj rečnik ovog puta direktni krivac je Milenko :classic_biggrin:, baš sam se snašla, prašćajte ljudi, niste vi popovi).

Samo opusteno, ionako nisi na nekom simpozijumu niti analiziras npr. Sekspirova dela u nekom salonu. O ljudima ljudski, o olosu oloski. 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Pletilja said:

Bilo u vstima na N1, jutros su emitovali prilog da će biti blokade, promptna reakcija iz kabineta i ponuda da ih primi AV a oni se lepo zahvalili uz objašnjenje da ih je pretsednica vlade odbila i da ne vide sta bi pretsednik države mogao da reši kad nije u njegovom resoru. Tako! Znaju ozbiljni ljudi šta piše u Ustavu.

Nije se kasnilo sa reakcijom: https://n1info.rs/vesti/pretnje-jednom-od-organizatora-sutrasnjeg-protesta-poljoprivrednika/

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Helena said:

 

I on to onako, mrtav ozbiljan...

Be tuned

"

Ако грађанери и либераши дођу да ометају Спасовданску литију, имаће посла лично са мном и целом Српском Десницом! 

Ко сте бре ви да прогоните Српску цркву?!"

Pa ovo je blago :lol_2:


Najveci incel ikad alert 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, 40Wins said:

Ne znam koliko je tacno, ali kad bi se paori stvarno pobunili, bilo bi lepo da 26. blokiraju sve prilaske Beogradu, pa da sendvicarija ostane na putu. 

 

Teško da će se to desiti. Jedna mogućnost je da dobiju sve što su tražili, tako da će protest poljoprivrednika kao takav biti završen. Naravno, to ih ne sprečava da učestvuju u protestima koji se kod njih organizuju, ali tu mogu da izađu kao građani koji imaju drugog organizatora. Ne verujem ni da bi organizatori poljoprivrednog protesta hteli da daju povod za bilo kakav sukob jer znaju s kim imaju posla, a ionako im nije cilj beslovesna masa sendvičara. Ukoliko im ne ispune uslove, ovi iz opozicije bi mogli da se dogovore sa njima.

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Pletilja said:

Bilo u vstima na N1, jutros su emitovali prilog da će biti blokade, promptna reakcija iz kabineta i ponuda da ih primi AV a oni se lepo zahvalili uz objašnjenje da ih je pretsednica vlade odbila i da ne vide sta bi pretsednik države mogao da reši kad nije u njegovom resoru. Tako! Znaju ozbiljni ljudi šta piše u Ustavu.

Da me ne shvatite pogrešno, lepo je što se ovo desilo, pogotovo u smislu da se psihopati diže pritisak jer ga ovo ignorisanje sigurno najviše boli, ali da se ne lažemo, teško da su građani Srbije preko noći postali ustavobranitelji 😄 Tako da meni ovo pre izgleda kao tvrđenje pazara, pre nego što se na kraju ipak sastanu sa njim. Naravno, voleo bih da grešim.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djole said:

Da me ne shvatite pogrešno, lepo je što se ovo desilo, pogotovo u smislu da se psihopati diže pritisak jer ga ovo ignorisanje sigurno najviše boli...

Od svih pritisaka na sistem koji su do sada pokušani, možda će se kao efikasniji pokazati pritisak na kardiovaskularni sistem.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...