Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

2 minutes ago, Doc Holiday said:

 

takvi nam najvise i govore "ako ti se ne svidja ovde idi gde je bolje" .... pa bi ja njima preporucio Pjongjang kao destinaciju

Proglasice te netolerantnim, fasistom i zajedljivo ce te pitati ''aKaKaV sTi To EuRoPeJaC''. 

1 minute ago, Amigo said:

 

Tipicna generalizacija, sasvim suprotno demokratskim nacelima.

Rusofil i kinofil se poziva na demokratiju...

 

Da nije tuzno, bilo bi smesno. 

 

 

Edited by FrediB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Amigo said:

 

Tipicna generalizacija, sasvim suprotno demokratskim nacelima.

 

sta je tu generalizacija ??  Zar nije cinjenica da oni  znatnim delom podrzavaju tu stranu ?  vidi... 30 i vise godine radim na pijaci... i srecem i njih... znatan deo njih se posvetio pijaci sto je i vise nego ok sto su snalazljivi... Ali komuniciram sa njima svaki dan...  i znam kakvo misljenje imaju u vecini...  Ne  svi.. nisam to ni rekao, ali znatan deo jeste... pogotovo oni stariji... mladji i ne toliko ali stariji vecinom  i to je cinjenica

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

Na RTS-u se prica o tome kako sprega mafije i vlasti pocinje da nam se obija o glavu 😮

Ozbiljno?!? 

Just now, attolini said:

 

 

Kinofil :smiley26:

Dabome, to je.

A i ti s njim.

 

Inace, stvarno je mnogo vas odvratnih licemera koji zivite na  Zapadu, a velicate orijentalne nakazne despotije. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, FrediB said:

Fasista je svako ko ne zeli da gradovi u njegovoj zemlji lice na favele ili Mumbaj/Daku/Karachi i ostale prestonice slobodnog sveta? 

 

Ma vazi! 

 

   Reci cu jos nesto..  Kao sto sam napomenuo, rodjen sam u Subotici, iako zivim ceo zivotu u Pancevu..  Ali Subotica ima mentalitet njenih zitelja koji nema bukvalno ni jedan grad u celoj SFRJ.. mogu to slobodno reci...   I ogroman kvar cele te atmosfere se desio nakon 1995te kada su dovukli te Krajisnike , uglavnom...  Ali u zadnjih , recimo, 10ak godina, sam primetio da su se i oni poceli lepo prilagodjavati tom ambijentu..  dakle prija im kultura i uctivost Suboticana.. A i znatan deo njih , trgujuci i svercujuci sa Madjarskom su videli nesto drugacije od onog na sta su naucili..  Tako da zaista primecujem pomake u pozitivnom smeru i kod njih..

2 minutes ago, jedibojan said:

Da. Pokusavam da provalim ko je lik. Neki profesor sa filozofskog

 

da...  na ovim vestima u 17h  su pustili cak i Djilasa da kaze nesto , mada su ga nakon toga poklopili izjavama njihovih...  ali eto cuo se...

 

 I sad non stop trube nesto o "zabrinutoscu gradjana  o ekologiji"

 

 

  ajde u 20 marki  da ce AV da povuce oba zakona...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FrediB said:

Ozbiljno?!? 

Dabome, to je.

A i ti s njim.

 

Inace, stvarno je mnogo vas odvratnih licemera koji zivite na  Zapadu, a velicate orijentalne nakazne despotije. 

 

.

 

Udahni duboko i smiri se,  pre nego me sledeci put nazoves odvratnim..reci imaju nezgodnu naviku da se vracaju kao bumerang , pravo u lice...ti si tvoje pokazao...Gde ja zivim tebe se ne tice, posle tri kontinenta, zapada i istoka, sebe osecam jedino kao gradjanina planete Zemlje, sve ostalo mi je klaustrofobicno...

 

Kinofil je ljubitelj filma..rec koju si trazio je sinofil..

 

.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Doc Holiday said:

 

   Reci cu jos nesto..  Kao sto sam napomenuo, rodjen sam u Subotici, iako zivim ceo zivotu u Pancevu..  Ali Subotica ima mentalitet njenih zitelja koji nema bukvalno ni jedan grad u celoj SFRJ.. mogu to slobodno reci...   I ogroman kvar cele te atmosfere se desio nakon 1995te kada su dovukli te Krajisnike , uglavnom...  Ali u zadnjih , recimo, 10ak godina, sam primetio da su se i oni poceli lepo prilagodjavati tom ambijentu..  dakle prija im kultura i uctivost Suboticana.. A i znatan deo njih , trgujuci i svercujuci sa Madjarskom su videli nesto drugacije od onog na sta su naucili..  Tako da zaista primecujem pomake u pozitivnom smeru i kod njih..

Bave se svercom ... to je jako dobro?! Ne placaju porez drzavi. Krsi se zakon. I onda bi to trebao biti nekav "modus operandi"????

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, attolini said:

Udahni duboko i smiri se,  pre nego me sledeci put nazoves odvratnim

Ko je to tebe nazvao odvratnim? Sta haluciniras? 

Just now, attolini said:

Kinofil je ljubitelj filma..rec koju si trazio je sinofil..

Sinofil, slinofil... isti djavo. 

Just now, Darth Bane said:

Bave se svercom ... to je jako dobro?! Ne placaju porez drzavi. Krsi se zakon. I onda bi to trebao biti nekav "modus operandi"????

SNS ''drzavu'' i treba potkopavati, makar i na sitne poene. 😄 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darth Bane said:

Bave se svercom ... to je jako dobro?! Ne placaju porez drzavi. Krsi se zakon. I onda bi to trebao biti nekav "modus operandi"????

 

 u zemlji gde sin bivseg preCednika svercujovao cigare, gde bratija sada na vlasti krade i sakom i kapom-  jeste...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vladimir Vuletic je lik. Drugi lik je profesor Cvijic koji je upravo izjavio da bi u ozbiljnim zemljama za ovo sto se desilo u Sapcu padale ostavke, i potkacio brata Brnabu. Treci je neko SNS govno.

U glavnom pazljivo se biraju reci, biranje strana se izbegava, ali nisam verovao da cu cuti ovakve stvari na rts-u

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jedibojan said:

Vladimir Vuletic je lik. Drugi lik je profesor Cvijic koji je upravo izjavio da bi u ozbiljnim zemljama za ovo sto se desilo u Sapcu padale ostavke, i potkacio brata Brnabu. Treci je neko SNS govno.

U glavnom pazljivo se biraju reci, biranje strana se izbegava, ali nisam verovao da cu cuti ovakve stvari na rts-u

Mora da ga je mrski Zapad posle duzeg vremena ozbiljno pritis'o da makar malo odskrine vrata ne-SNS misljenju i to na PTC Bastilji. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FrediB said:

Mora da ga je mrski Zapad posle duzeg vremena ozbiljno pritis'o da makar malo odskrine vrata ne-SNS misljenju i to na PTC Bastilji. 

 

mislim da je dobio po nosu i zbog ovog juce u Sabcu...

 

 

ponovicu ponudu....   ajde u dvajes'  marki da ce da povuce zakone :lala2:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Doc Holiday said:

 

mislim da je dobio po nosu i zbog ovog juce u Sabcu...

Pa narod uglavnom dobija podrsku od zlog Zapada sa ciljem da ruse ''legitimni poredak'', zar ne?

Rekli tako na STINK-u i crappy televiziji. 😄 

 

4 minutes ago, Doc Holiday said:

ponovicu ponudu....   ajde u dvajes'  marki da ce da povuce zakone :lala2:

Hmmmm..... nesto bas i ne delim tvoj optimizam. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Doc Holiday said:

ponovicu ponudu....   ajde u dvajes'  marki da ce da povuce zakone

 

Hoće ...

On u principu ne zna šta da radi kada su demonstracije pokrenute od organizacija koje nisu mainstream opozicija ...

Prvo ide na to da ih poveže sa Djilas-Šolak pričom,onda malo "ko vas plaća izdajnici" ,ako mu to ne prodje povlači se ...

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

 

Hoće ...

On u principu ne zna šta da radi kada su demonstracije pokrenute od organizacija koje nisu mainstream opozicija ...

Prvo ide na to da ih poveže sa Djilas-Šolak pričom,onda malo "ko vas plaća izdajnici" ,ako mu to ne prodje povlači se ...

Ta prica nazalost uvek ima prodju u SRJ. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jedibojan said:

Ja sam sad totalno pogubljen. Jel nas Vucic tuce stanglama u ime civilizacije, ili civilizacija Vucicu zavrce usi zbog stangli? Mozda civilizacija hoce da mi ostanemo necivilizovani pa zato zavrce usi Vucicu sto stanglama hoce da nas civilizuje... 

To ako pod civilizacijom podrazumevas rusiju, kinu i tursku. 

1 minute ago, sasa965 said:

Zbun na kvadrat

E pazi da vi naZiJonalisti ne zamenite vucica! 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Doc Holiday said:

sta je tu generalizacija ??  Zar nije cinjenica da oni  znatnim delom podrzavaju tu stranu ?  vidi... 30 i vise godine radim na pijaci... i srecem i njih... znatan deo njih se posvetio pijaci sto je i vise nego ok sto su snalazljivi... Ali komuniciram sa njima svaki dan...  i znam kakvo misljenje imaju u vecini...  Ne  svi.. nisam to ni rekao, ali znatan deo jeste... pogotovo oni stariji... mladji i ne toliko ali stariji vecinom  i to je cinjenica

 

Znaci po ljudima koji rade na pijaci ti generalizujes cijelu jednu populaciju :smiley26:

Koliko ih radi na pijaci, 10, 20, 50, 100, da to bude dovoljno da se tako optuze sve "izbeglice"?

 

Nije ovo nista licno, nego mislim da se mora prihvatiti prosta cinjenica da su sada i ti ljudi Vojvodjani i da imaju ista prava kao i ti koji si rodjen u Subotici.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Amigo said:

 

Znaci po ljudima koji rade na pijaci ti generalizujes cijelu jednu populaciju

Upravo su takvi ''ljudi iz naroda'' koji vec 30+ godina onanisu na anticivilizacijske kriminalne bande tipa SNS, SRS, SPS i koji se loze na kojekakve belosvetske autokrate.

1 minute ago, Amigo said:

Nije ovo nista licno, nego mislim da se mora prihvatiti prosta cinjenica da su sada i ti ljudi Vojvodjani i da imaju ista prava kao i ti koji si rodjen u Subotici.

Ali nemaju prava da ruse sve cega se dohvate kao mafijaski laktasenkov galens! 

Ni oni, ni bilo ko drugi. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Amigo said:

 

Znaci po ljudima koji rade na pijaci ti generalizujes cijelu jednu populaciju :smiley26:

Koliko ih radi na pijaci, 10, 20, 50, 100, da to bude dovoljno da se tako optuze sve "izbeglice"?

 

Nije ovo nista licno, nego mislim da se mora prihvatiti prosta cinjenica da su sada i ti ljudi Vojvodjani i da imaju ista prava kao i ti koji si rodjen u Subotici.

Ima nešto biračkih mesta i u Bgd a i po celoj Srbiji gde većinom, ali ubedljivom većinom živi izbeglička populacija. Na primer Altina u Zemunu gde su novosazidane kuće. Ta biračka mesta su se pojavila na biračkim spiskovima za potrebe referenduma, ko se seća onaj Slobin referendum na temu "strana čizma & Kosmet i Metohija" 
Posle referenduma su ostala uredno, zajedno sa ostalim biračkim mestima.
Karakteriše ih disproporcija u odnosu na ostala biračka mesta i po izlaznosti i po rezultatima, do 2012. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Eddard pinned this topic
  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...