Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Quote

Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić saopštio je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić predložiti nadležnim državnim institucijama da obilaznica oko Beograda ponese ime počasnog predsednika socijalista Milutina Mrkonjića.

https://rs.n1info.com/vesti/dacic-obilaznica-oko-beograda-bice-nazvana-po-milutinu-mrkonjicu/

Edited by erwin
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, erwin said:

Pa to je bas adekvatno ime - obilaznica se gradi jedno 30 godina, a ta beskonacna izgradnja nekih 50-ak kilometara puta i jeste zastitni znak doticnog. Odnosno jeste i odraz jednog nesposobnog drustva, u kojem se dive opakim levicarima kao sto su gore pomenuti. U normalnoj zemlji ova dvojica bi bili u najboljem slucaju magacioneri, e al ovde su ministri (bili, a bucko je i sada).

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, shonke said:

Novi Beograd, zvanično Bulevar Zorana Đinđića, prelepljeno od strane predsednika u Ratka Mladića...

A to performans Žvalavog ? Nemoj me presecaš. Ne bi me začudilo, jer u poslaničkim klupama, u vladajućoj partiji, sede, skoro kao ljudi, neki koji su govorili da bi Skupština trebala da bude "sigurna kuća" za RM. Jel tako beše ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devil In My Pants said:

Treba videti komentare. Kako su se zalepili "desnicari", tacnije sovinisti i naciste. Puna .uda na netu, nad nekim klinjom. Bog da sacuva, koliko smo mi ovde najebali. Ne bi nas pustili u EU da "priznamo" Kosovo, uvedemo sankcije Rusiji i zatborimo sva poglavlja. Dupe dajem da ih je 1/3 na bausteli na zapadu 🙂

Naravno da ne bi, i ne treba, Srbija može samo u Evroazijsku uniju sa mentalitetom i mentalnim zdravljem većine stanovništva.

Uostalom, iz EU je lepo rečeno da ako bude proširenja u narednih 5-10 godina, to može biti samo Crna Gora, a eventualno u nekim narednim decenijama Srbija, Bosna,Kosovo, i ekipa, i to pod uslovom da se "demokratizuju" institucionalno i  kulturološki.

Link to comment
Share on other sites



A to performans Žvalavog ? Nemoj me presecaš. Ne bi me začudilo, jer u poslaničkim klupama, u vladajućoj partiji, sede, skoro kao ljudi, neki koji su govorili da bi Skupština trebala da bude "sigurna kuća" za RM. Jel tako beše ?


Performansi u izvođenju njega i njegovog enturaža (pardon na mom francuskom "po Vuku") sve više postaju stvarnost pa očekujem da i ta nalepnica uskoro postane zvanična tabla.
Jeste, neko je to izjavio ali više nisam siguran čija je to bila umotvorina, to za sigurnu kuću.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, shonke said:


 

 


Performansi u izvođenju njega i njegovog enturaža (pardon na mom francuskom "po Vuku") sve više postaju stvarnost pa očekujem da i ta nalepnica uskoro postane zvanična tabla.
Jeste, neko je to izjavio ali više nisam siguran čija je to bila umotvorina, to za sigurnu kuću.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk
 

 

Ma jes, ona krezava Nataša Jovanović.....

 

Nego....jel male plate ili volonterstvo iz ljubavi...?

 

 

 

Vest je istinita...???

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...