Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Pa danas su ljudi prinuđeni da imaju i posao "sa strane" pored "redovnog" posla.

Prostitucija, posao ko posao, svi se manje više prostituišemo na svojim radnim mestima, pogotovo u državnoj službi.

 

Mada mi ovo više liči na to da je bila švalerka neke glavešine u MUP-u pa se zaigrala...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Devil In My Pants said:

Treba videti komentare. Kako su se zalepili "desnicari", tacnije sovinisti i naciste. Puna .uda na netu, nad nekim klinjom. Bog da sacuva, koliko smo mi ovde najebali. Ne bi nas pustili u EU da "priznamo" Kosovo, uvedemo sankcije Rusiji i zatborimo sva poglavlja. Dupe dajem da ih je 1/3 na bausteli na zapadu 🙂

 

Preko tog mosta je moja tazbina, tako da ga donekle razumem... 😄 

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fancy said:

Pa danas su ljudi prinuđeni da imaju i posao "sa strane" pored "redovnog" posla.

Prostitucija, posao ko posao, svi se manje više prostituišemo na svojim radnim mestima, pogotovo u državnoj službi.

 

Mada mi ovo više liči na to da je bila švalerka neke glavešine u MUP-u pa se 

Postenije su od svakog politicara. Plus im je  sto ne placaju porez, tako da su mi koleginice u neku ruku. 🙂

 

Nek rade, ako to zele, ima i muskaraca koji to rade. Pa pola estrade radi ti..

 

eno im onlyfans..u Amerivi bas gledam, riba zaradjuje 350k godisnje na stopala samo..posle sam cuo da je to ono placeno papreno. E sad, ko je tu lud?? Ovaj sto placa da vidi hbno stopalo ili ova sto ga daje na upotrebu.

 

Savija, Vestica i Krunicka se usrase od para..preko te aplikacije. Te cene clanarine nisu velike, pa zamislite koliko pi.koplacenika to placa.

 

Zamisljam koje tek pare vrte u Indiji gde ih ima 1.6miljiardi. Tacno kontam da ih ima desetine hiljada koje su presle milion.

 

itd..:-)

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, fancy said:

Pa danas su ljudi prinuđeni da imaju i posao "sa strane" pored "redovnog" posla.

Prostitucija, posao ko posao, svi se manje više prostituišemo na svojim radnim mestima, pogotovo u državnoj službi.

 

Ovo je istina od a do s, da nemam semu u podzemlju ne bi bilo nikakve vajde od drzavne sluzbe. Ne pitaj nista dalje 🤫

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

 

Mogao bih da sednem disertaciju iz sociologije da pisem... And I am not even a sociologist... 

Mi imamo sprdnju da postoji neki kriptonit tamo koji kada te ozraci propadas u svakom smislu i najbolje je drzati se prave strane Lepenice. Sto dublje zalazis to je gore. 😄

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Zato i kazem tamo, bolest je vec postala deo njih i bez ekstremnih mera (zna se kojih) od izlecenja nema nista. 

 

BTW te reforme školstva koje pominje su ono što sam skoro napisao da sam poslednjeg puta tu bio radostan kad su započete te reforme. Plus sam mislio da tu vecinu cine normalni ljudi koji hoce da se promene i napreduju i pridruze se civilizovanom svetu, u cemu ih je sprecavao milosevic i banda, a ne bolesni anticivilizacijski manijaci skloni haosu kojima je red nesto neprijateljsko. 

Link to comment
Share on other sites

https://pescanik.net/istorija-nasilja/print/
 
Izuzetno dobar tekst Saše Ilića, hvala majci koja mi ga je poslala. Suština je uvek i samo promocija i pospešivanje nasilja u društvu.
Ti đaci sada imaju 35-36 godina i dobar deo njih ima već decu u osnovnoj školi. To su već tri zatrovane generacije.

I onda treba nekako taj mentalitet i način razmišljanja izmeniti.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...