Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

4 hours ago, Pletilja said:

Prosto  coveku dodje da batali sve jer mu je muka da ucestvuje u svim tim malverzacijam. Lusuz starosti, mogu da se lecim a i ne moram bas, na korak sam od takvog necivilizacijskog stava da ne lecim svoju bolest. Dotle je doslo.

Što je necivilizacijski stav, to je pravo na izbor. Nije jedan od ovih poznatih svesno izabrao da se ne leci, a i silni nepoznati verovatno. Prvo sam se setio Ricarda Fajnmana koji posle...kako se to kaze, valjda ruptura zeluca, zbog čira, i ostecenih bubrega zbog izlivanja sadrzaja zeluca, nije hteo dijalizu, i izabrao je da umre. Jos su mu poslednje reci bile "ne bih voleo da umirem jos jednom, tako je neverovatno dosadno".

 

Poenta je, izabrati da se neko ne leci je licni izbor, sto bi to bilo necivilizacijski, samo kazem :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milenko Puzigaca said:

Što je necivilizacijski stav, to je pravo na izbor. Nije jedan od ovih poznatih svesno izabrao da se ne leci, a i silni nepoznati verovatno. Prvo sam se setio Ricarda Fajnmana koji posle...kako se to kaze, valjda ruptura zeluca, zbog čira, i ostecenih bubrega zbog izlivanja sadrzaja zeluca, nije hteo dijalizu, i izabrao je da umre. Jos su mu poslednje reci bile "ne bih voleo da umirem jos jednom, tako je neverovatno dosadno".

 

Poenta je, izabrati da se neko ne leci je licni izbor, sto bi to bilo necivilizacijski, samo kazem :classic_smile:

Kakav crni izbor Milenko? Imas pare - lecis se, nemas pare - cekas da crknes polako ali sigurno. Nema tu izbora, samo gadan sticaj okolnosti.

Da sam sakupila na gomilu sav novac dat u poslednjih 7 godina na lecenje 3 dijagnoze po privatnim ordinacijama, za lekove koje sama kupujem, mogla sam da odem, recimo, na Ivo Dzimu, Novi Zeland....Mongoliju.....prozivim lepo neko vreme uzivajuci u prirodnim lepotama i dobrotama, kad dodje kraj - srce puno. 

Ovako, imam pun kufer nicega.

Necu, bre, da mi smrt bude dosadna, jednom se umire.....😄

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, DJORDJE said:

Bilja se vraca korenima i idejama sa pocetka karijere.

pa ne bas ako si citao do kraja

Biljana podseća i na svoj stav o punom priznavanju nezavisnosti države Kosovo i potpunoj pacifikaciji svih odnosa sa tim susedom, kao i stav da svaki borbeni avion treba izlupati macolom, a ne dići da preti, ali podvlači da joj Ponoševe izjave nisu normalne.

Link to comment
Share on other sites

Što, jel zbog ovoga sa lupanjem aviona? Pa mozda je i u pravu, ako misli na lokalne avione. Postoje zemlje koje nemaju vojsku, kao Kostarika, a ovakvima kao što su ovi ovde bi to baš dobro došlo. Kad ne bi imali vojsku to bila smrt za "ideje" iz gužnjega creva o srbskim svetovima i glupostima. Ništa im ne bi falilo da potpuno ukinu vojsku, a da ih u slučaju potrebe štiti NATO. To uopšte ne bi bilo nerazumno, naprotiv, prema tome, kod njih je takva ideja ekstremno jeretička. Zato sto su kockastoglavi palančani.

 

spacer.png

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jadna i bedna, osamdeset sedma.

 

Quote

Predstavnici Srba sa Kosova i Metohije poručili su jutros u razgovoru sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da im je jedina opcija da se pakuju na traktore i napuste južnu srpsku pokrajinu ili da ostanu da se bore.
Kako je već najavljno srpski policiajci će sutra vratiti uniforme.
"Srbi sa Kosova i Metohije više nemaju kud. Priština je pogazila Briselski sporazum i Srbi više neće da trpe albanski zulum i teror", poručili su Srbi u razgovoru sa predsednikom, saznaje Politika.

https://www.politika.rs/sr/clanak/523655/vucic-srbi-kosovo-metohija-srbija

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djura.net said:

pa ne bas ako si citao do kraja

Biljana podseća i na svoj stav o punom priznavanju nezavisnosti države Kosovo i potpunoj pacifikaciji svih odnosa sa tim susedom, kao i stav da svaki borbeni avion treba izlupati macolom, a ne dići da preti, ali podvlači da joj Ponoševe izjave nisu normalne.

 

Ma jok to je dodala da ne bi ispala Vučićev bot sto jeste već duže valjda stizu je godine vidi da ovaj deli šakom i kapom pa ajde i ona fa da uzme koju kintu trebaće za starost. Ako moze Basara moze i Bilja. Ali jbg mora da povremeno zapljune nekog iz opozicije. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Što, jel zbog ovoga sa lupanjem aviona? Pa mozda je i u pravu, ako misli na lokalne avione. Postoje zemlje koje nemaju vojsku, kao Kostarika, a ovakvima kao što su ovi ovde bi to baš dobro došlo. Kad ne bi imali vojsku to bila smrt za "ideje" iz gužnjega creva o srbskim svetovima i glupostima. Ništa im ne bi falilo da potpuno ukinu vojsku, a da ih u slučaju potrebe štiti NATO. To uopšte ne bi bilo nerazumno, naprotiv, prema tome, kod njih je takva ideja ekstremno jeretička. Zato sto su kockastoglavi palančani.
 
troll-face-transparent-mythology-3.png
Ne zbog toga oko vojske nego oko toga da Ponoševe izjave nisu baš normalne. Jok, normalno je da "vrhovni komandant" bla bla bla.
Jebo ih vrhovni komandant.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Jadna i bedna, osamdeset sedma.
 
Predstavnici Srba sa Kosova i Metohije poručili su jutros u razgovoru sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da im je jedina opcija da se pakuju na traktore i napuste južnu srpsku pokrajinu ili da ostanu da se bore.
Kako je već najavljno srpski policiajci će sutra vratiti uniforme.
"Srbi sa Kosova i Metohije više nemaju kud. Priština je pogazila Briselski sporazum i Srbi više neće da trpe albanski zulum i teror", poručili su Srbi u razgovoru sa predsednikom, saznaje Politika.
https://www.politika.rs/sr/clanak/523655/vucic-srbi-kosovo-metohija-srbija
Zbog jednog slova na registarskim tablicama...
Dakle, ovi hoće da naprave krvoproliće da ne bi stavili rks tablice na kola.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Stvarno su dosadni sa time. Čuli nešto o drugu Titi, pa ponavljaju 50 godina kao da su sumanuti. Jos jedan razlog da im ne treba vojska. Nema vojske, nema vrhovnih komandanata, nema žvalavljenja. Od koga bi se uopste branili? Od civilizacije? Zašto? Svuda okolo je NATO, a da su normalni, i oni bi tu bili, još od sredine devedesetih. Znači, vojska im ne treba jer ih niko neće napadati, a i tako su drtavi i neće još dugo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, shonke said:

Zbog jednog slova na registarskim tablicama...
Dakle, ovi hoće da naprave krvoproliće da ne bi stavili rks tablice na kola.

Nije zbog toga, nego što su ludi, i uvek su bili ludi, samo su ranije bili suzbijeni, pa se nisu videli.

 

Pa neka naprave, to će im biti kraj. 80% njih su svi zajedno u tome, i ko ih...

Edited by Milenko Puzigaca
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MeanMachine said:

 

Ma jok to je dodala da ne bi ispala Vučićev bot sto jeste već duže valjda stizu je godine vidi da ovaj deli šakom i kapom pa ajde i ona fa da uzme koju kintu trebaće za starost. Ako moze Basara moze i Bilja. Ali jbg mora da povremeno zapljune nekog iz opozicije. 

Da su samo njih dvoje ne bi bilo strasno, nego se najmanje pola DOS-a naslo u redovima SNS-a, sto zvanicno, sto kao "neutralini" posmatraci.

Edited by DJORDJE
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ja se i ne sećam ko je sve bio u DOS, ili uz DOS, ali su garantovano bili i skoro svi današnji glavni "rusofili" tj zagovornici anticivilizacije, ovi sto im ponekad vučić ne valja jer nije dovoljno nacoš, po njima, koji troprstaše, dogodinaše, kosmetičare, neće u NATO i slično. Tamo su dve, tri partije stvarno bile opozicija, ostalima je samo milosevic smetao zato sto ne mogu oni da kradu i lude.

 

Vazno da su ga zabiberili ovim licima sto su ih postavili u neku komisiju za skolske knjige, pa nisu bolje cvećke mogli da nađu, sve moj do mojega, potpuna patologija. Ja onima ne bih nacrtanu ovcu dao. Zato i treba svi normalni da nastave da odlaze odatle, jer to je gotovo.

 

Ja i za ove forumase ovde koji kazu da rade preko interneta i pristojno zaraduju ne znam zasto još uvek tu borave. Zašto su i do sad boravili a nisu se uklonili cim su kako tako razvili to sto rade da bude manje vise stabilno. Zasto bi neko ko ne mora hteo da boravi medu tim pacijentima gde su konacno priznali da su 80+% njih samo obicna anticivilizacijska rulja koja odbija svaku vrednost, tekovinu, nacin i uticaj civilizacije.

 

Npr, Amigo prica o korupciji, ali oni tako hoće, oni misle da to tako treba. Oni nece da parkiraju samo gde je dozvoljeno, oni hoce da ulaze preko reda i hoce da hvataju veze, uzasavaju se prava na licni izbor itd. Divljaci. Što bi neko hteo medu takvima da boravi ako ne mora? Zbog onih polja i livada iz citata Duska Radovića tamo na temi o SFRJ? Ma zaebi. Zbog nekakvih "rođaka" i "prijatelja"? Pa evo, ovde ljudi prenose svedocenja kako su to sve iste srbende kao u ostalih 80 do 90%. Bacite ih lavovima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, DJ_Vasa said:

Pa dobro, objasniće kao i Orban da je Horti bio dobar čovek, bavio se uzgojem cveća i tako to. Mogu na takav spomenik da stave i austrijskog molera sa karakterističnim brkovima. Ista je to ekipa, samo još fali da kažu da su sve to fini ljudi. Ako podignu taj spomenik, vrlo rado bih pomogao onome ko reši da ga pretvori u javni WC.

To su ti preCednikovi prijatelji i braca kojima patrijarh deli ordenje prvog reda. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koji kretenizam trenutno prikazuju na TV Happy (specijalna emisija o Kosovu). Sakupili su neke teške bolesnike i ludake i pustili ih da bulazne na "nacionalnoj frekvenciji".

Ide red "šiptari", red "žuta banda/izdajnici", red "vučić najveći, odmah posle putina", pa  red "sabornosti", pa "zapad i šiptari hoće da pobiju i proteraju preostale Srbe na Kosovu", pa "borićemo se svi", pa opet "Vučić najbolji, opozicija plaćenici i izdajnici", ...

 

Edited by tomas.hokenberi
  • Like 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Amigo said:

 

Sto gledas onda?

Zato što trenutno ležim vezan za aparat za hemodijalizu a daljinski tv-a u sali nije kod mene.  No poučno je ponekad pogledati čime se većinska Srbija truje (nažalost taj otrov pije dobrovoljno i sa užitkom).

Edited by tomas.hokenberi
  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tomas.hokenberi said:

Zato što trenutno ležim vezan za aparat za hemodijalizu a daljinski tv-a u sali nije kod mene.  No poučno je ponekad pogledati čime se većinska Srbija truje (nažalost taj otrov pije dobrovoljno i sa užitkom).

 

Izvini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tomas.hokenberi said:

Koji kretenizam trenutno prikazuju na TV Happy (specijalna emisija o Kosovu). Sakupili su neke teške bolesnike i ludake i pustili ih da bulazne na "nacionalnoj frekvenciji".

Ide red "šiptari", red "žuta banda/izdajnici", red "vučić najveći, odmah posle putina", pa  red "sabornosti", pa "zapad i šiptari hoće da pobiju i proteraju preostale Srbe na Kosovu", pa "borićemo se svi", pa opet "Vučić najbolji, opozicija plaćenici i izdajnici", ...

 

Nek si ti meni ziv i zdrav.To je tako sve vreme od pocetka Rata sa Ukrajnom.

Ako vec ne mozes da izbegnes to sto moras da slusas...Nemoj da se nerviras i da dopustis da te to iznervira.

Edited by Don Radonja
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...