Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

1 hour ago, ters said:

SKORO. 

 

To se izgleda nesto odvijalo kojegde drugde dok je nas Vucic trolovao sa formiranjem vlade, tako to biva u Srblja.

Ka god Vucic povuce neki medijski potez treba se pitati zasto bas sada i pogledati sta se jos desava.

 

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:

 

 

Steta sto je ovo samo neka tribina - bilo bi super da su predavanja, pa da je ovo pitanje na usmenom: ""Kolega, otpjevajte mi ono o hranjenju zemlje herojima"....

 

Edited by ters
Link to comment
Share on other sites

I da se ovima koji su ovo organizovali snima glava onime sa bojama, gde se vidi aktivnost mozga. Da se vidi koji su im delovi mozga najaktivniji dok uživaju što se iživljavaju na ovim jadnicima, koje su roditelji ovde poslali da nešto nauče o političkim naukama, valjda, a dočekalo ih ovo. Mora da su oni isti delovi mozga koji se aktiviraju za vreme autoerotske asfiksije :wicked:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, uvrnuto said:


Nego, ovo što sam napisao za 24 meseca po 1 dinar nije bilo karikiranje i klasično cimanje preko telefona, već stvarna ponuda. Par drugara je kupilo stanove u jednom novom prigradskom delu Novog Sada, a ovi kao hijene vrebaju i hoće da se ubace u te nove zgrade i doslovce za džabe daju ponude.

 

To je "normalno" za nove zgrade. Kod mene u zgradi je SBB još sa investitorom napravio dil da oni provuku svoju instalaciju još u toku gradnje a da oni vlasnicima stanova ne naplaćuju prve dve godine. I tako i bi. Mi nismo znali šta se dešava, mislili da se neko zeznuo pa zaboravio da nam naplaćuje. Tačno 2 godine kasnije pokucaju na vrata i prave ugovore, doduše ne moraš da prihvatiš ali većina uzme, pogotovo tada kada su retke bile zgrade gde ima više od jednog operatera kablovske.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E, i ja sam jednom bio u ovakvoj kancelariji, i to je bila psihijatrija. I baš sam mislio da pitam, kao, je li, jesu li ovo pokloni od pacijenata, jer znam da (verovatno) svi ti pacijenti imaju halucinacije o bogovima i tim stvarima, ili o čemu se radi, samo nisam pitao zato što je nekulturno.

 

Poenta je, ono je luđe i vise deluje zastrasujuce nego kod Hanibala Lektera, i gore nego ovi ludaci. Ono bi čak trebalo da bude zabranjeno. OK je da postoji u bolnici neka kapela ili kako se zove pa neka se moli ko hoće ali ovo sa slika, i to gde sam bio, ovo je pravo ludaštvo. Kakvi Ted Bandi, Damer i Čikatilo, oni su u odnosu na ovakve likove bili potpuno normalni, a to što su radili ono sto su radili, to je slučajno, što bj rekao gore pomenuti :krstipd4::twak: Koga će ovi da leče...

 

U stvari tačno, tu gde je to bilo nikoga nisu ni izlečili, nego su 6 meseci mrsili stalno menjajuci terapije, i nisu uradili nista, osim sto im je pacijent pobegao nocu kroz prozor, i odlutao, zbog cega naravno niko nije odgovarao.

 

Na kraju su poslali pacijenta u psihijatrijsku bolnicu, prvo kenjajuci kako nisu bas za to, jer je onda to njihov neuspeh, kao da nekoga boli k za njih, i kao da nije rec o pacijentu nego o njima, i onda su u specijalistickoj psih. bolnici sredili stanje za mesec ipo, koliko je to moguće za psihijatrijske slučajeve.

 

Poenta je, ako ovo nisu pokloni od pacijenata, što i da jesu, ne bi trebalo da budu tu, ovakvi su potpuno ludi.  Oni su umno poremeceni, i to stvarno, a ne kao ovi koje treba da leče, što se neobicno ponašaju zbog toga što im je neka hemijska ravnoteža u organizmu poremećena, nego su stvarno ludi, poremećene ličnosti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, ters said:

SKORO. 

Ne znam zasto dozvoljavaju ovim majmunima da komentarisu. Sto se mene tice sve ih treba dobro isprebijati, a ovu rupu treba ostrakovati u svemu. Jel neces 21 vek i da se ponasas normalno kao svi i nego hoćeš gusle i govna? Za tebe onda nema struja, lekovi, internet, nafta i derivati i nista, pa jedi ladna govna, prismrdeti nećeš u ovo plavo, dok ne umreš. Samo ko ide u jednom pravcu moze da izađe, ostali šupičku...

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovi majmuni koji su tamo komentarisali kao da su svi klonovi Mire Markovic, koja je isto to govorila "pa ja koliko znam Srbija je u Evropi" jedgovn jedgovn. I sta, neko ce tvrditi da ja sa ovakvima treba da se identifikujem, da je to "svoj narod", da ja sa ovakvima treba da delim neka uverenja i vrednosti,  i da za mene bude nesto lose kad takvi crknu itd. Ma nek jede bre... To sto ovakvi uooste postoje... ne, sto im je dozvoljeno da postoje, to je za mene uvreda, celu im familiju svima pozdravim, do poslednjeg, svima od tih 80%. Tito je sa njima znao kako treba. Tad nisu smeli da zucnu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Neko namešta dobru doktorku Danicu, prvo BSŽ sabotiran, sada nema COVID izveštaja... Očekujem još da joj pošalje Vesić vozače GSPa da joj zvižde.

Ma neeeeeeee, to će biti žena radi, kontroliše, spasiteljka srpskog zdravstva...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, freethrow said:

Neko namešta dobru doktorku Danicu, prvo BSŽ sabotiran, sada nema COVID izveštaja... Očekujem još da joj pošalje Vesić vozače GSPa da joj zvižde.

Ovo je skandal neviđenih ramera, i da se ovo desilo u bilo kojoj sređenoj zemlji, bilo bi i te kako otkaza/ostavki/protesta/hapšenja. Samo u Srbiji je kao da se ništa nije desilo. A desila se strašna stvar.

Ono objašnjenje da je "pogrešila radnica u apoteci" je još gore. Prvo nije moguće da neko pogreši 300 puta, i pre će biti da je postojala namera, nego da je došlo do slučajne greške. Drugo, kako je moguće da ne postoji makar još jedna kontrola koja će ustanoviti šta se to bebama ubrizgava u organizam? Pa moglo je da u bude u pitanju nešto mnogo gore od fiziološkog rastvora. 

 

Strava i užas.

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam čitala ko u apoteci.Ta vakcina se daje dan po rođenju (mada piše odmah po rođenju, ako se dobro sećam, ipak se daje dan kasnije) intradermalno, dakle U KOŽU.Posle par dana se stvara "prištić" koji kvasi i ostaje ožiljak koji treba da je veći od 6 mm-

 

Ako su sestre u bolnici dale samo fiziološki, šta su radile patronažne sestre koje su to trebale da prate i pedijatri na prvim kontrolama...?

 

Mnogo, alI BAŠ MNOGO ljudi treba da zabrlja, nije to par bebica...

Link to comment
Share on other sites

Ma naravno da je strava i užas, pričamo o sistemu koji godišnje čistim nemarom i pohlepom i lopovlukom ubija najmanje stotinu ljudi koji nisu morali da umru, sistemu koji je verovatno najtruliji organ u lešini koju nazivamo Srbijom. Ali, što i sam kažeš, nije moguće da neko pogreši 300x.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Don Juan said:

Ovo je skandal neviđenih ramera, i da se ovo desilo u bilo kojoj sređenoj zemlji, bilo bi i te kako otkaza/ostavki/protesta/hapšenja. Samo u Srbiji je kao da se ništa nije desilo. A desila se strašna stvar.

Ono objašnjenje da je "pogrešila radnica u apoteci" je još gore. Prvo nije moguće da neko pogreši 300 puta, i pre će biti da je postojala namera, nego da je došlo do slučajne greške. Drugo, kako je moguće da ne postoji makar još jedna kontrola koja će ustanoviti šta se to bebama ubrizgava u organizam? Pa moglo je da u bude u pitanju nešto mnogo gore od fiziološkog rastvora. 

 

Strava i užas.

Zar nije 600 beba ?

Kad se uzme prosek dnevno rodjenih beba...to je baš trajalo ...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...