Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Znaci pokusacemo da sedimo i smrdimo sa strane i nadamo se da ce ovo da prodje sto pre, pa da mozemo da nastavimo da sedimo dupetom na dva tri pimpeka.

 

Treba da se gradi novi onkoloski centar sto je svakako pozitivna stvar, jos da se radi na informisanju gradjanja o redovnim pregledima i slicno.

 

Sardine su i dalje tu, ali je grasak misteriozno nestao iz robnih rezervi... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, AgroLaki said:

Znaci pokusacemo da sedimo i smrdimo sa strane i nadamo se da ce ovo da prodje sto pre, pa da mozemo da nastavimo da sedimo dupetom na dva tri pimpeka.

 

Treba da se gradi novi onkoloski centar sto je svakako pozitivna stvar, jos da se radi na informisanju gradjanja o redovnim pregledima i slicno.

 

Sardine su i dalje tu, ali je grasak misteriozno nestao iz robnih rezervi... 

U suštini konferencija je bila da se optuži neka vlast od pre 15 god, da kaže da imamo sardine, i da kaže: Ojsa, gorivo u rikverc.....I da kmeči malo oko Briselskog sporazuma koji btw ne postoji?

Klasična debilana, žali Bože što sam ga gledao 15min.....Madjioničar da kaže puno a zapravo ništa novo i pametno.

Off sam iz naše politike do sledećeg veka.

Link to comment
Share on other sites

Svetski sampion demagogije, i jedenja govana,nema, prvi u svetu..Draskovicu, vrati se, jedi govna koliko hoces, sve ti je orposteno, takav kakav si, zabavniji si od ovoga, barem si takav da ti se  mogu rugati, i da me pritom ne grize savest..

Edited by Harmonika
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posto se svi nekkao ucutase, zasada, vidim da ce nam politicari medijski apstinirati neko vreme, vece cutanje nego pred tisinu, sem ovih povremenih Sizojevih skokova..kapiram da se cekaju te sankcije, i Vlada..posto ce nekih sankcija verovatno biti, makar kozmetickih, samo ceka on psolednji momenat, i to ce glupaca ili neko vec reci onako rendom, sigurno nece on, mene sad najvise zanima sastav vlade, jel stavrno mrka kapa sa Kofercetom, ili nas smao zavlace, i ako jeste, ko onda, ima li medju opozivionarima Vuka Brankovica, i ko je taj? Ili ti:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sankcije nisu u kratkorocnom planu. Njega je mnogo zajebalo sto se rat oduzio i nada se sto pre nekom kraju, primirju kad bi i pritisak za uvodjenjem sankcija trebalo da popusti.

Ako se ovo oduzi nahebao je svakako: Sankcije Rusiji = ode podrska srbendi, Nesankcije Rusiji = odose investitori, fabrike, glasaci motaci kablova bez posla, tj. opet nema glasova. 

Link to comment
Share on other sites

„Ako sam bio na večeri sa Kurtijem od večeras nisam više predsednik“, Vučić  -

 

https://nova.rs/vesti/politika/ako-sam-bio-na-veceri-sa-kurtijem-ja-od-veceras-nisam-vise-predsednik-srbije/

 

I još lažov navodi da je bio na večeri sa ćerkom Milicom 🙂 

 

Neposredno pre ove "izjave dana " na portalu Nova rs, Vuk Jeremić objavljuje tvit u kome spominje večeru sa ove fotke.

 

Posle izjave AV Jeremić objavljuje tvit u kome se izvinjava jer mu je pogrešno preneto? 😂

 

02e50000-0aff-0242-5deb-08da2e0ef1cf_cx0

Edited by Devojka Luke Razića
dodat link
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Devojka Luke Razića said:

Koje tačno sankcije Zapad traži od AV da uvede? 

Nije bitno, to je simbolicno, nego oni traze da se otkaci od Rusije više pa da se nastavi integrisanje u okruženje. Sankcije su i tako vec uvedene, u smislu da posto su banke blokirane, ne moze da se placa roba, pa ne moze da se izvozi i to sto se izvozilo.

2 hours ago, AgroLaki said:

Ako se ovo oduzi nahebao je svakako: Sankcije Rusiji = ode podrska srbendi, Nesankcije Rusiji = odose investitori, fabrike, glasaci motaci kablova bez posla, tj. opet nema glasova. 

Ma ne bi izgubio podsku srbendi zato sto oni i ne glasaju za njega zbog nekakvih razumnih razloga, nego ni oni ne znaju zasto. 

Uzgred, a sto se ovaj seljober zanima ko je sa kim isao u bar? Zasto ne bi isli u bar? I on bi izgleda malo da siluje po kućama kao onu misicu kad su silovali zbog znakova rukama. Pravi palančanin. Rekoh ja odavno, palančani su zlo.

Link to comment
Share on other sites

@Milenko Puzigaca  Meni se čini da se neće otkačiti od Rusije. U stvari, ne znam. Njegove izjave su iz dana u dan sve bolesnije. I laži su sve gore i gore. 

 

Jeremić je...fina sam i ne psujem. Smučio mi se davno..pogotovo posle one afere kada je NS napustio Nikola Jovanović. 

 

I što nije izbrisao taj tvit, nego se izvinjava u drugom..Vidim da ga pljuju svi na Tviteru, još gore nego što pljuju Boška Obradovića.  

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

@Milenko Puzigaca  Meni se čini da se neće otkačiti od Rusije. U stvari, ne znam. Njegove izjave su iz dana u dan sve bolesnije. I laži su sve gore i gore. 

 

Jeremić je...fina sam i ne psujem. Smučio mi se davno..pogotovo posle one afere kada je NS napustio Nikola Jovanović. 

 

I što nije izbrisao taj tvit, nego se izvinjava u drugom..Vidim da ga pljuju svi na Tviteru, još gore nego što pljuju Boška Obradovića.  

 

Hoce! To je gotova stvar! Srbija konacno na pravom putu, nakon 200 godina lutanja! Konacno pravi izbor!!!

Link to comment
Share on other sites


„Mi ćemo biti pred najtežim pritsicima da bi rekli da Kosovo nije ništa slično onome što se dešava u Ukrajini“, rekao je Vučić navodeći da će se od Srbije očekivati da prizna nezavisnost Kosova.
 

 

You spin me right round baby right round….

 

And also,

 

Vučić je podsetio i da se predsednik Ruske Federacije Vladimir Putin, tokom susreta sa generalnim sekretarom UN Antoniom Guterešom, pozvao na presudu Međunarodnog suda pravde da odluka Kosova da proglasi nezavisnost od Srbije nije bila u suprotnosti sa međunarodnim pravom, i iskoristio je kao argument da su Donjeck i Lugansk imali pravo da proglase nezavisnost od Ukrajine.

 

A Soondjer Bob Kockalone , Jens Jeremis 

zmirka neverue

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Devojka Luke Razića said:

@erwin Moja greška vezana za Jeremića...  

 

Ali AV sam spominje večeru i to večeru sa kćerkom Milicom. Bar ne spominje.

 

 


Da li je samo meni cudno ovo pominjanje cerke Milice u kontekstu za drzavu i gradjane veoma vaznog sluzbenog putovanja predsednika? I to treba da bude kao nesto pozitivno sto je tatina smizla isla u shopping o drzavnom trosku?!? Pa njemu je bre posao da sedi s Kurtijem, koliko god mu se zeludac prevrtao, a ne da seta clanove porodice po ekskluzivnim mestima i pod obezbedjenjem za pare vec osiromasenih gradjana.

Posle ce jos da arlauce sto mu pominju decu, a sam ih eksponira na svaki moguci nacin, fuj!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao baš sve, ali veći deo jesam. Pazi, 10 tačaka, za svaku spremna fascikla, ipak nijednu brojku, procenat, da ubode iz prve, kao ni da li beše miliona ili milijardi, to su i inače brojevi čiji stvarni značaj malo ko razume iz prve. 

Zahvatio je široko, od zdravstva, finansija, trgovine, spoljne politike, kao da je premijer tek predloženi koji iznosi ekspoze i čeka glasanje.
Moj utisak je da je dobio nešto vremena na raspolaganje, pa ga maksimalno koristi, razvlači i da kaže šta je stvarno problem a gde bi tek šta je rešenje.

Šta je tačno čime uslovljeno, kako oročeno, šta je ultimativno a šta se može peglati možemo da nagađamo, šta će na kraju odlučiti ja ne bih ni nagađao, verovatno ništa, biće nešto što nit smrdi nit miriše, a ne isključujem da odluke donosi sadašnja vlada, da nova može da kaže, eto, nismo mi nego oni bivši. 

Ali, briga nas, benzin ide u rikverc. Misli valjda na cene, ne kaže da se u u rikverc moše ići uzbrdo.

10 minutes ago, vilhelmina said:


Da li je samo meni cudno ovo pominjanje cerke Milice u kontekstu za drzavu i gradjane veoma vaznog sluzbenog putovanja predsednika? I to treba da bude kao nesto pozitivno sto je tatina smizla isla u shopping o drzavnom trosku?!? Pa njemu je bre posao da sedi s Kurtijem, koliko god mu se zeludac prevrtao, a ne da seta clanove porodice po ekskluzivnim mestima i pod obezbedjenjem za pare vec osiromasenih gradjana.

Posle ce jos da arlauce sto mu pominju decu, a sam ih eksponira na svaki moguci nacin, fuj!

 

E, kad on spominje decu očekuje emocionalnu reakciju, vidi kako je pažljiv otac, brine za svu decu sveta, a na ovo što si napisala, da tako nešto kažu na NovaS ili N1, krenula bi priča kako mu svi napadaju porodicu, ni decu da ostave na miru, ugrožavaju život i njegov i njegove dece.

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Div said:

 

E, kad on spominje decu očekuje emocionalnu reakciju, vidi kako je pažljiv otac, brine za svu decu sveta, a na ovo što si napisala, da tako nešto kažu na NovaS ili N1, krenula bi priča kako mu svi napadaju porodicu, ni decu da ostave na miru, ugrožavaju život i njegov i njegove dece.

 


On ce pomenute medije ionako proganjati, sada na nesto uvijeniji nacin nego ranije, ali svejedno. U ranijem periodu ih je vec toliko naruzio da sada vise i ne mora da se trudi. A i ide mu na ruku da ovako ispada fin i tolerantan. Eto, mogao bi on to i ostrije, ali se suzdrzava, jer on je predsednik svih gradjana, bla, bla….

 

Ali kad vec pominjemo te medije, moje veliko razocarenje s jucerasnjeg obracanja je Zaklina s N1. Sta je toj zeni, gde je ona Zaklina koju znamo? Cak joj nije prvi put da se izglupira s besmislenim pitanjem kojim Vucicu onako na tacni ponudi zicer. Neozbiljno i kao tinejdzerka s fejsbuka koja pokusava da spusti simpatiji koji je ispalio. Mislim, onoliko materijala joj je ponudio u ona dva sata prevrtanja po fasciklama, a ona nesto tupavo u stilu ”predsednice, niste rekli sta je poskupelo”. Cuj, to je mogla da pita bilo kog politicara bilo gde u svetu danas. Dobila bi isti odgovor i ne bi imala prava da se na njega zali. Sta je htela time da postigne, ne znam, ali od onog sto sam ja upratila, ovo joj je bar drugi put da je uprskala.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...