Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

42 minutes ago, McLeod said:

 

Hehe kako je muflon izludeo kad ga je pitala za Srebrenicu i Ratka Mladica. Oćutao bi, ali ono kuva, vrije krv smradikalska, jeste Merkelin posinak ali ne može se dalje od opanaka, mora nacoš da odgovori, da vrati, da uvredi.

 

Kako to sad da prebaci na Šolaka, ipak nije Đilas prelepljivao bulevar Z. Đinđića, ali na kraju krajeva i zašto bi nešto prebacivao, pa on se ponosi svime što je urađeno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 3/24/2022 at 3:33 PM, Kooineeperk said:

 

A ne mislis mozda da obicnim ljudima treba ipak dati sansu? Onima koji nisu bili ta vlast zbog kojih bi sada ti cele nacije i drzave cancel-ovao? Pa ako su je u jednom trenutku podrzali, mogu tu podrsku da ukinu i da se vrate na pravi put... 

Mladi ljudi (oni rodjeni od 90-e do danas) su jos ludji i jos vise anticivilizacijski nastrojeni i od svojih roditelja te baba/deda.

On 3/24/2022 at 3:33 PM, Kooineeperk said:

 

I mi smo posle Milosevica imali boljitak, okrenuli se ka Evropi i svetu, jbg posle smo usrali sa dopustanjem da preruseni radikali preuzmu kormilo pa se sada opet borimo da se vratimo na dobar kurs. A sta bi bilo da su nas cancel-ovali tako? Ko bi izvrsio 5. oktobar? Pa ti ljudi koji su to uradili ne bi bili tada u zemlji. Ovde bi postojala evropska Severna Koreja, Dacic i Vulin u jos ekstremnijim verzijama, a Marko Milosevic Ministar za Sve i Svasta. 

Ionako i sada imas taj otpad na vlasti i to ko zna dokle. 

 

On 3/24/2022 at 3:38 PM, Eddard said:


Jebiga Milenko, šta ćeš da postigneš time? Kako misliš da će građani jedne takve izolovane teritorije ikad uspeti da se izvuku iz blata u kojem su, ako ih zaključaš i baciš ključ? 

Nece nikako, jer ONI SAMI NE ZELE TO. 

Inace, pruzane su im ruke 2000-01 da se izvuku, ali uzalud. Takvi su oni. 

On 3/24/2022 at 3:38 PM, Eddard said:

Valjda je ključ (pun not intended) da takvo okruženje menjaš, edukuješ, pokažeš gde greši i izvedeš na pravi put?

Sizifov posao.

On 3/24/2022 at 3:38 PM, Eddard said:

Znam da je to mukotrpniji posao i jako dugotrajan, ali ako ih tretiraš kao životinje (što mogu donekle da shvatim, s obzirom da se stalno opiru promenama, ali ako ćemo realno, koliko pravih promena je inicirano u Srbiji u proteklih 1000 godina?), ne treba da se čudiš što takve životinje postanu vremenom krvoločnije i krenu na one oko sebe. 

Ma vazi, Zapad treba non-stop da im  titra j@jca samo da bi bili mirni. 

Treba da im podilazi i trpi svaki bezobrazluk samo da ne bi podivljali. 

 

Glupost na kub. Zna se kako se postupa sa nevaspitanim i bezobraznim deristima. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, FrediB said:
On 3/24/2022 at 3:33 PM, Kooineeperk said:

 

A ne mislis mozda da obicnim ljudima treba ipak dati sansu? Onima koji nisu bili ta vlast zbog kojih bi sada ti cele nacije i drzave cancel-ovao? Pa ako su je u jednom trenutku podrzali, mogu tu podrsku da ukinu i da se vrate na pravi put... 

Mladi ljudi (oni rodjeni od 90-e do danas) su jos ludji i jos vise anticivilizacijski nastrojeni i od svojih roditelja te baba/deda.

 

Pa? To je kao neko opravdanje za podelu koju @Milenko Puzigaca predlaze? 

Uostalom, ja sam vrlo prezican kad kazem "onima koji nisu bili ta vlast". 

 

2 hours ago, FrediB said:

 

Quote

 

I mi smo posle Milosevica imali boljitak, okrenuli se ka Evropi i svetu, jbg posle smo usrali sa dopustanjem da preruseni radikali preuzmu kormilo pa se sada opet borimo da se vratimo na dobar kurs. A sta bi bilo da su nas cancel-ovali tako? Ko bi izvrsio 5. oktobar? Pa ti ljudi koji su to uradili ne bi bili tada u zemlji. Ovde bi postojala evropska Severna Koreja, Dacic i Vulin u jos ekstremnijim verzijama, a Marko Milosevic Ministar za Sve i Svasta. 

Ionako i sada imas taj otpad na vlasti i to ko zna dokle. 

Imas, tako je. Nazalost. 

 

Ali da nisi imao onih par godina prave demokratije sad bi vec bili u kanalu iz kog se ne izlazi (osim mozda jos jednim "milosrdnim oslobadjanjem demokratije za tudje interese", posle koga ne znam da li bi ista ostalo od nas i od nase zemlje, gajili bi uranijum, umirali mladi, i konacno bili neciji satelit). 

 

 

 

I dalje u odgovoru @Eddard-u (koji je manje-vise Milenku napisao isto sto i ja), odgovaras na taj nacin da podrzavas tu ideju izolovanja, odstranjivanja...  

 

Zar ne mislite ti i @Milenko Puzigaca da to malo podseca na neke, hajde da vrlo blago kazem, desnicarske stavove? 

A zasto? Zato sto je tesko odvajati zito od kukolja? Pa ko tebe tera da se time bavis? Pusti, ima valjda ko hoce. Oni kojima je stalo do ljudi, onih koji nisu ni za sta krivi pre svega. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Pa? To je kao neko opravdanje za podelu koju @Milenko Puzigaca predlaze? 

Uostalom, ja sam vrlo prezican kad kazem "onima koji nisu bili ta vlast". 

 

Imas, tako je. Nazalost. 

 

Ali da nisi imao onih par godina prave demokratije sad bi vec bili u kanalu iz kog se ne izlazi (osim mozda jos jednim "milosrdnim oslobadjanjem demokratije za tudje interese", posle koga ne znam da li bi ista ostalo od nas i od nase zemlje, gajili bi uranijum, umirali mladi, i konacno bili neciji satelit). 

 

 

 

I dalje u odgovoru @Eddard-u (koji je manje-vise Milenku napisao isto sto i ja), odgovaras na taj nacin da podrzavas tu ideju izolovanja, odstranjivanja...  

 

Zar ne mislite ti i @Milenko Puzigaca da to malo podseca na neke, hajde da vrlo blago kazem, desnicarske stavove? 

A zasto? Zato sto je tesko odvajati zito od kukolja? Pa ko tebe tera da se time bavis? Pusti, ima valjda ko hoce. Oni kojima je stalo do ljudi, onih koji nisu ni za sta krivi pre svega. 

To sto neko (Milenko Puzigaca ili bilo ko drugi) kaze da su srbende nepopravljive i tvrdoglave do granice samounistenja ne cini nekoga fasistom, nacistom ili cime vec. 

 

To je ISTINA, svidela se nekima ili ne. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, FrediB said:

To sto neko (Milenko Puzigaca ili bilo ko drugi) kaze da su srbende nepopravljive i tvrdoglave do granice samounistenja ne cini nekoga fasistom, nacistom ili cime vec. 

 

To je ISTINA, svidela se nekima ili ne. 

 

1. pricam o rusima (onim koji nisu pro-putin), nisu "rusende"

2. sve i da imas 70% rusendi u Rusiji, i sve i da ne mozes da ih za njihovog zivota urazumis, zar ne mislis da onih 30% ljudi u Rusiji zasluzuju bolje? Ili mislis da je ok da budu kolateralna steta? Jer cancelovanjem cele nacije, drzave, ti ces i njih ubiti u pojam.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Kooineeperk said:

 

1. pricam o rusima (onim koji nisu pro-putin), nisu "rusende"

Ti sto nisu pro-putler ce u vecini slucajeva naci srecu van Rusije.

Isto i onih 20-ak % normalnih Srba. 

 

Ovi ostali ce hteli-ne hteli morati da kusaju ono sto su zakuvali. Sta da im radim....

 

Edited by FrediB
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FrediB said:

Ti sto nisu pro-putler ce u vecini slucajeva naci srecu van Rusije.

Isto i onih 20-ak % normalnih Srba

 

Ovi ostali ce morati da kusaju ono sto su zakuvali. Sta da im radim....

 

 

B1: E pa vidis, nece. I to je izvesno. To je suvise prizemno shvatanje. I sta znaci "vecini slucajeva"? Koliko je to. Pa ti koji su mogli su "u vecini slucajeva" vec van Rusije. 

 

B2: Sa takvim desnicarskim stavom pitam se da li sebe svrstavas u tih 20%? 

 

 

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Kooineeperk said:

B1: E pa vidis, nece. I to je izvesno. To je suvise prizemno shvatanje. I sta znaci "vecini slucajeva"? Koliko je to. Pa ti koji su mogli su "u vecini slucajeva" vec van Rusije. 

Barem 2/3, eto sta. 

28 minutes ago, Kooineeperk said:

B2: Sa takvim desnicarskim stavom pitam se da li sebe svrstavas u tih 20%?

Odakle ti to? 😄 

Inace, biti desnicar ne znaci biti misa vacic, davidovic firer, bihali levijatan, ludi radule  i slicno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, FrediB said:
7 hours ago, Kooineeperk said:

B1: E pa vidis, nece. I to je izvesno. To je suvise prizemno shvatanje. I sta znaci "vecini slucajeva"? Koliko je to. Pa ti koji su mogli su "u vecini slucajeva" vec van Rusije. 

Barem 2/3, eto sta. 

Znaci 1/3 kolateralna steta. Sta ima veze, to je 14miliona ljudi, 2 Srbije manje-vise. 

 

7 hours ago, FrediB said:
Quote

B2: Sa takvim desnicarskim stavom pitam se da li sebe svrstavas u tih 20%?

Odakle ti to? 😄 

Inace, biti desnicar ne znaci biti misa vacic, davidovic firer, bihali levijatan, ludi radule  i slicno. 

Ne razlikujete se previse u ekstremnim stavovima, samo mozda na drugu stranu, sto vas ne cini manje ekstremnim. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

httpcs://rs.n1info.com/vesti/mnogi-rusi-pobegli-u-srbiju-sram-me-ovde-bombarduju-ruskom-propagandom/

Quote

 

Ta je „kvaka 22“ dovela do povremenih sukoba, tvrdi Marina, koja je rekla da joj razgovori s Putinovim pobornicima u Srbiji često izazivaju bes, očaj ili sram.

„Ispada da je ta osoba bombardovana ruskom propagandom i zaista veruje da su slike uništenih gradova i mrtvih ljudi u Ukrajini lažne. A taj način razmišljanja je toliko jak da ne verujem da išta mogu učiniti pa odustajem i prekidam razgovor“, rekla je Marina.

Ne postoje službeni podaci o broju Rusa koji su prebegli u Srbiju, gde bez vize mogu ostati do 30 dana, ali grupa za pridošlice na komunikacijskoj platformi Telegram već sada broji stotine ljudi.

Teme o kojima se u grupi razgovora uključuju i savete o tome kako se nositi s neželjenim simpatijama Srba koji podržavaju Putina.

 

 

Rusi pobegli u Beogradu od Putina i sada jedni druge savetuju kako da pobegnu od putinofila u Srbiji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/26/2022 at 12:58 PM, AgroLaki said:

 

Hehe kako je muflon izludeo kad ga je pitala za Srebrenicu i Ratka Mladica. Oćutao bi, ali ono kuva, vrije krv smradikalska, jeste Merkelin posinak ali ne može se dalje od opanaka, mora nacoš da odgovori, da vrati, da uvredi.

 

Kako to sad da prebaci na Šolaka, ipak nije Đilas prelepljivao bulevar Z. Đinđića, ali na kraju krajeva i zašto bi nešto prebacivao, pa on se ponosi svime što je urađeno.

Pored svega negativnog što jeste on je i teška šabančina, kako se samo ponašao kad mu nešto nije po volji i kako je vredjao Minju. U tem delu razgovora za Mladića je posebna priča

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Constantin said:

Hitna konferencija za medije danas u 16.30 povodom novih dokaza u povezanosti vlasti sa mafijom i ubistvom Olivera Ivanovića!

Marinika...

sve će biti krivi neki već pokojni ili nestali, malo mi smrdi da služba hoće da nasanka Mariniku pred izbore 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Constantin said:
8 minutes ago, Perkos2 said:
sve će biti krivi neki već pokojni ili nestali, malo mi smrdi da služba hoće da nasanka Mariniku pred izbore 

Pa moguće, ali to je nečija priča, mislim da nije njena. Svejedno, ima glas od mene...

baš zato što priča ide od lika koji je prljav da ne može da ga opere ni dunav ni sava a tajming griže savesti  mu je baš slučajno sad pred izbore proradio, ipak verujem da Marinika ima način da proveri da li je sve to tačno i koliko je učinkovito optužiti te likove kojih nema među živima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno cu da poverujem da ovaj Vucic ima neke super moci, prvo se vreme kvari za nedelju, pa onde juce padne cena goriva za 7$ a evo danas za jos 6$ i prvi put je na ivici da padne ispod 100$ jos od ko zna kad, taman u petak da snize cene na pumpama kao poslednji cin predizborne kampanje

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Ridji said:

Stvarno cu da poverujem da ovaj Vucic ima neke super moci, prvo se vreme kvari za nedelju, pa onde juce padne cena goriva za 7$ a evo danas za jos 6$ i prvi put je na ivici da padne ispod 100$ jos od ko zna kad, taman u petak da snize cene na pumpama kao poslednji cin predizborne kampanje

Ali ovaj put da smanji za ceo dinar 😄 

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...