Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

11 hours ago, DJ_Vasa said:

Organizatori protesta predaće Vučiću zahtev za raspisivanje izbora

 

Izgleda da su izborni uslovi odlični. Jedva čekam da ih vidim kako učestvuju u debatama na Pinku, Happy i PTC.

Oni ne znaju šta da urade. Vučić je iskulirao proteste, protesti se izduvali.

 

Svi smo svesni da izborni uslovi NIKAD neće biti pošteni sa ovom radikalštinom. Nikad Vučić neće dati ni milimetar prostora, i gaziće do kraja.

 

Onda jedino ostaje da se proba sa nekim izborima, uz ovaj krah društva i srozavanje životnog standarda, sa nadom da će barem nekome doći iz dupeta u glavu. Makar u Beogradu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, DJ_Vasa said:

Organizatori protesta predaće Vučiću zahtev za raspisivanje izbora

 

Izgleda da su izborni uslovi odlični. Jedva čekam da ih vidim kako učestvuju u debatama na Pinku, Happy i PTC.

Ako Vucic stvarno raspise parlamentarne i BG izbore kao sto traze(a izgleda da hoce) onda sam skoro siguran da je neki dil u pitanju.Mnogo je tu nekih podudarnosti da bi to bila slucajnost.

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Don Dusko said:

Evo na Pinku se emituje novi rijaliti "elita"...

 

Toliko o tome da nece biti vise rijalitia po nasem velikom dobrotvoru Vucicu.

 

Znaci pustili su da se malo slegne ono iz maja i onda opet jovo nanovo.

prva 2-3 okupljanja su mogla da daju rezultat, od pojave glumaca i nekih opskurnih likova protesti su umrtvljeni i ničemu ne služe

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Sen said:

 

 

Ovaj dogadjaj je ravan slijetanju covjeka na mjesec - ja vec zvao prijatelje da u utorak navece zajedno gledamo predsjednicko pijenje jogurta... Za ovoga je Biden pojam ostrine uma...

 

 

Edited by ters
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, ters said:

Ovaj dogadjaj je ravan slijetanju covjeka na mjesec - ja vec zvao prijatelje da u utorak navece zajedno gledamo predsjednicko pijenje jogurta... Za ovoga je Biden pojam ostrine uma...

 

Mislim da je to u sredu. Za one koji nemaju Pink i ostale kanale na kablovskoj - biće live-stream sajtovima Pinka i Tanjuga.

 

Iskreno brinem za njega, bolje da ne jede taj parizer, zaista nema potrebe da ugrožava svoje zdravlje, ionako malo spava a puno radi. Ipak je na veoma ozbiljnoj funkciji, i potreban nam je zdrav i normalan predsednik. Možda malo da gricne taj parizer, ali ni slučajno da se preždere.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Sen said:

 

Mislim da je to u sredu. Za one koji nemaju Pink i ostale kanale na kablovskoj - biće live-stream sajtovima Pinka i Tanjuga.

 

Iskreno brinem za njega, bolje da ne jede taj parizer, zaista nema potrebe da ugrožava svoje zdravlje, ionako malo spava a puno radi. Ipak je na veoma ozbiljnoj funkciji, i potreban nam je zdrav i normalan predsednik. Možda malo da gricne taj parizer, ali ni slučajno da se preždere.

Ma nek jede, koliko mu duša ište....

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sen said:

 

Mislim da je to u sredu. Za one koji nemaju Pink i ostale kanale na kablovskoj - biće live-stream sajtovima Pinka i Tanjuga.

 

Iskreno brinem za njega, bolje da ne jede taj parizer, zaista nema potrebe da ugrožava svoje zdravlje, ionako malo spava a puno radi. Ipak je na veoma ozbiljnoj funkciji, i potreban nam je zdrav i normalan predsednik. Možda malo da gricne taj parizer, ali ni slučajno da se preždere.

Ja brinem da mu ne padne na pamet da demantuje svojim primerom povike sa tribina. :smiley33:

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, DameTime said:

Što se tiče sinoćnjeg dočeka basketaša, košarkaša i Novaka, ponovo smo mogli da vidimo guranje priče o Kosovu doslovno svuda. Svaki put se radi teška politizacija ovakvih događaja, nije da nismo navikli, ali ja se nekako uvek iznova iznenadim.

 

Jbg, samo dovodjenje BS na docek i dovodi do toga jer su oni bas skrenuli u patrioske(nacionalisticke) vode.

 

Spoiler

 

 

Stavio sam njihove "pesme" u spojler da ne plasim narod.

Link to comment
Share on other sites

Sram bilo svakoga ko danas nije jeo parizera i leba.

 

Rast standarda u inostranstvu, čist konzumerizam, kupuju se novi automobili, letuje se po egzotičnim destinacijama, manji porezi i akcize.

 

Rast standarda u Srbiji; po pravilu se ogleda kroz parizer/per capita, odnosno kupljenoj količini parizera po glavi stanovnika. Lideri u Evropi po tom segmentu.

 

Prosečan stanovnik Srbije nakon što izdvoji 110 dinara po litri benzina za akcizu državi i nakon što preCednik pojede sendvič sa parizerom za doručak:

 

- Neka ti je prijatno predsedniče naš dragi, kakav kulen i pršut samo pileća parizera. Nema predaje!

 

👏👏👏👏👏

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Indig0 said:

Sram bilo svakoga ko danas nije jeo parizera i leba.

 

Rast standarda u inostranstvu, čist konzumerizam, kupuju se novi automobili, letuje se po egzotičnim destinacijama, manji porezi i akcize.

 

Rast standarda u Srbiji; po pravilu se ogleda kroz parizer/per capita, odnosno kupljenoj količini parizera po glavi stanovnika. Lideri u Evropi po tom segmentu.

 

Prosečan stanovnik Srbije nakon što izdvoji 110 dinara po litri benzina za akcizu državi i nakon što preCednik pojede sendvič sa parizerom za doručak:

 

- Neka ti je prijatno predsedniče naš dragi, kakav kulen i pršut samo pileća parizera. Nema predaje!

 

👏👏👏👏👏

 

Sinoć se posvađam s kevom u toku telefonskog razgovora, standardnog koji imamo svako veče otkako živim u Bg. Ja njoj pokušavam da objasnim da preko TV-a dobija samo deo informacija i spomenem taj preCednikov performans. 

 

Pitam je, pa dobro da li je tebi normalno da predsednik u 2023. godini promoviše konzumiranje parizera kao nešto poželjno, da bi ona meni odgovorila: eto, ti si navikla na pileća prsa, pršut, čajnu kobasicu, normalno da tebi parizer ne valja!

 

(sve tonom kao da sam ja "kriva" što mislim da ne treba da se gušimo u parizeru)

Edited by DameTime
typo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Sinoć se posvađam s kevom u toku telefonskog razgovora, standardnog koji imamo svako veče otkako živim u Bg. Ja njoj pokušavam da objasnim da preko TV-a dobija samo deo informacija i spomenem taj preCednikov performans. 

 

Pitam je, pa dobro da li je tebi normalno da predsednik u 2023. godini promoviše konzumiranje parizera kao nešto poželjno, da bi ona meni odgovorila: eto, ti si navikla na pileća prsa, pršut, čajnu kobasicu, normalno da tebi parizer ne valja!

 

(sve tonom kao da sam ja "kriva" što mislim da ne treba da se gušimo u parizeru)

 

Mi njima i jesmo krivi ali ne mogu više ni da osuđujem a ni da nađem neki razlog što je to tako. Verovatno što ne mislimo jednobrazno jer smo od iste krvi ali tako je kako je. Moji su zagazili u šezdesete, keva u poslednje vreme je na njegovoj strani, ćaleta apsolutno to ne zanima, čovek upali boks i može tako od jutra do mraka, šta ćeš penzija. 

 

Ovo je takav cringe momenat da mi je jutros palo na um da čoveku pošaljem dva, tri štapa kulena da pregura do sledećg svinjokolja i da ne jede taj splač od parizera gde samo što ne stavljaju ostatke sa patologije.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne zaludjujte se da takve uopste razumete i urazumite. Nikada takvi ni za sta normalno glasati nece, tako da batalimo da opozicija njima treba da se obraca.  90% takvih vise voli vodju nego porodicu svoju i pre bi se porodice odrekli nego vodje. Oni preziru proteste, diskusije, argumente jer ih ni ne razumeju. Nauceni su na parizer i samo da slusaju. Mozes da im pomognes koliko hoces, samo im uvredi vodju i ima da ti sve po spisku.

Sutra kad im vodja zglajzne ima samo da traze nekog novog primitivca da mu se dive i da im govori sta da rade. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...