Jump to content

Vox Populi - Vox Dei


MetalHead

Recommended Posts

Sorka (ili sorkica) policije i demonstranata ispred skupstine AP Vojvodine,gde zaseda skupstina grada Novog Sada. Na dnevnom redu usvajanje GOP-a,a gradjani pokusavaju da udju unutra i obrate se odbornicima..neuniformisana lica stavljaju licice i privode pojedine demonstrante..medju kojima i Radomira Lazovica iz NDMBGD.
 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, berti said:

Ne bi iznenadilo da sns stoka tamo pocne neki Novi Sad na vodi da pravi.

To, plus garantovano zele da ruse i po ono malo preostalog starog centra NS-a (mozda cak i Petrovaradinu) , a svakoga ko se usprotivi proglasavaju ''placenikom i izdajnikom'' po starom dobrom slobisticko-radikalskom receptu. 

 

Uostalom, i na ''021'' komentari normalnih ljudi su uglavnom u debelom minusu, a botovskih nimoida u plusu:

 

https://www.021.rs/Novi Sad/komentari/311958

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zena mi je iz tih krajeva, kako sam ja bio svojevremeno fasciniran Novim Sadom... Sada se bagra tamo navukla, ogavni narodnjaci trešte sa svih strana... Grad su preplavili da ne kazem koji... Samo fali da Baja Mali Knindza postane pocasni gradjanin Novog Sada....

Ova bagra ne pljacka samo sto se t8ce finansija. Ona kao drakula isisava duse ljudi, duse gradova... Vrsi kulturni, ekoloski, urbanisticki genocid. Necemo se oporaviti za sto godina. 

Gledam danasnje snimke sa protesta. Eno ih novi Belivuci kako prebijaju narod.

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Pa uzeće sve što im treba, sve do poslednje pare i kvadratnog milimetra... i treba, pošto Srbe to ne zanima, sve dok ima hleba i igara... evo izašlo 100 ljudi na protest u NS da se bije za SNS bizgovima bez vrata... 

  • Like 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Issey said:

Pa uzeće sve što im treba, sve do poslednje pare i kvadratnog milimetra... i treba, pošto Srbe to ne zanima, sve dok ima hleba i igara... evo izašlo 100 ljudi na protest u NS da se bije za SNS bizgovima bez vrata... 

Prece im je da osole zadnjicu u Pefkohoriju ili Buljaricama ili da po ceo dan bindzuju (namestene) utakmice/farmu/zadrugu/parove, nego da ista urade za sebe, svoju okolinu, grad i zemlju u kojoj zive. 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, berti said:

Zena mi je iz tih krajeva, kako sam ja bio svojevremeno fasciniran Novim Sadom... Sada se bagra tamo navukla, ogavni narodnjaci trešte sa svih strana... Grad su preplavili da ne kazem koji... Samo fali da Baja Mali Knindza postane pocasni gradjanin Novog Sada....

Ova bagra ne pljacka samo sto se t8ce finansija. Ona kao drakula isisava duse ljudi, duse gradova... Vrsi kulturni, ekoloski, urbanisticki genocid. Necemo se oporaviti za sto godina.

To im je i cilj, a ne samo gola korist odnosno pljacka i kriminal.

Just now, McLeod said:

Bagra 100% prekopirala.... 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, McLeod said:

Flojdov zahvat je tu najmanji problem, ali su i kadrovi u novinarstvu sve vise "naprednjacki", cak i kada rade u medijima koji nisu rezimski. Pre samo nekoliko nedelja na komemoraciji jednom od " doajena novinarstva" izmedju ostalog i pecat koji je ostavio radom u Kuriru i Blicu.:classic_ninja:

Da se vratim na temu. Flojdov zahvat gotovo sigurno nije zabranjen u Srbiji, cak i u Americi se to relativno skoro desilo, a sirom sveta se primenjuje kao standard pri hapsenju osobe koja se opire.

Mene vise interesuje ko s ti ljudi koji vezuju tog mladica? Ne vidim nikakve identifikacije, osim ako im one "pederuse" ne zamenjuju sluzbene legitimacije, znacku, itd. 

Sasvim sam siguran da su policajci u civilu duzni da se legitimisu, postave barem neki dokaz da su sluzbeno lice, to je postojalo jos u Brozovo vreme, a ne danas na evropskom putu. Ako nisu policajci u civilu, ko su ti ljudi i ko im je uopste dao pravo da nekoga vezuju, lisavaju slobode, nazovi kako hoces. U drugim zemljama bi u istoj situaciji imao puno pravo da potegnes  oruzje u samoodbrani.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DJORDJE said:

Flojdov zahvat je tu najmanji problem, ali su i kadrovi u novinarstvu sve vise "naprednjacki", cak i kada rade u medijima koji nisu rezimski. Pre samo nekoliko nedelja na komemoraciji jednom od " doajena novinarstva" izmedju ostalog i pecat koji je ostavio radom u Kuriru i Blicu.:classic_ninja:

Da se vratim na temu. Flojdov zahvat gotovo sigurno nije zabranjen u Srbiji, cak i u Americi se to relativno skoro desilo, a sirom sveta se primenjuje kao standard pri hapsenju osobe koja se opire.

Mene vise interesuje ko s ti ljudi koji vezuju tog mladica? Ne vidim nikakve identifikacije, osim ako im one "pederuse" ne zamenjuju sluzbene legitimacije, znacku, itd. 

Sasvim sam siguran da su policajci u civilu duzni da se legitimisu, postave barem neki dokaz da su sluzbeno lice, to je postojalo jos u Brozovo vreme, a ne danas na evropskom putu. Ako nisu policajci u civilu, ko su ti ljudi i ko im je uopste dao pravo da nekoga vezuju, lisavaju slobode, nazovi kako hoces. U drugim zemljama bi u istoj situaciji imao puno pravo da potegnes  oruzje u samoodbrani.

Suština....a vidjali smo svašta tokom protesta, tako da ništa ne može da iznenadi.

Link to comment
Share on other sites

Pa neki smo i hteli promene, ali je objasnjeno da cemu promene ako ce to ukljucivati neke Jeremice i Obradovice, bolje da ostane Vucic.

 

I eto, ostade Vuc(ev)ic, sve je OK, jos samo da usaglase politiku sa EU pa da mogu da nastave da lazu, pljackaju i biju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da detence Danilo nije dobilo par šamara, ne bi se saznalo za Ritopeke, ćevape, mesare i masine za mlevenje, it strucnjaka...

Ekipa bi i dalje radila svoj posao. Ovako je vec u hodu druga banda tu, videli smo ih danas. Balvanske face, grama mozga bez...

Najbolesnije drustvo u Evropi smo. Biblioteke i knjizare sve praznije, teretane sve krcatije buzdovancinama tetoviranim...

  • Like 8
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

U NSu se prvo gradi most koji je potreban, ali bar kilometar iznad tog polozaja.

 

Inace 1/1 kad to izgrade onda ide NS na vodi to je provereno i sigurno.

 

Nema za obicne ljude oaze mira..to malo zelenila ce sjebati tamo.

 

Jesam da se to sredi, ali nikako stambeno..vec za ljude, ali ljudi..glupi ko qrac..mozda i treba tako

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad nije bilo planirano da se Šodroš isuši i ta tu šuma sjebe da bi se izgardilo još stambenih zgrada. Jebiga neko plaća račune SNS a oni se odužuju tako što uništavaju ovu prirodnu oazu u sred grada i daju sponzorima da zarade na stanovima u ekslukzivnoj lokaciji. Inače i solidno mesto za pecanje, to retko koji grad ima 15 minuta od centra.

 

50586214868_1665079c99_b.jpg

 

Šodroš je ovaj rukavac na dnu slike, 20m od njega odma iza nasipa počinje grad, a 200m od njega počinje Liman, jedan od najnaseljenijih delova grada.

 

Da stvar bude gora i limanski park je i dalje u opasnosti jer tamo se planira betoniranje jednog dela i građenje parkinga. On vam je u vrhu slike odprilike po sredini, ako ispratite most slobode videćete veliku zelenu površinu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, berti said:

Ne bi iznenadilo da sns stoka tamo pocne neki Novi Sad na vodi da pravi.

 

Da, to  planiraju. 

 

https://www.danas.rs/vesti/drustvo/oborena-metalna-kapija-tuca-sa-policijom-protest-u-novom-sadu-protiv-usvajanja-gup-a/

 

Današnji protesti Novosađana protiv Novog Sada na vodi nisu prvi, ali prvi put su ovako brutalno pretučeni protestanti.

 

Neka me isprave Novosađani ukoliko grešim, ali čini mi se da borba protiv usvajanja novog GUP-a traje već nekoliko godina, možda već dve godine..

 

U ranijim protestima ovo obezbeđenje nije prebijalo ljude kao danas.

 

Sramna je izjava gradonačelnika Vučevića koji je dao komentar da protestvuju zgubidani..ali to je u maniru sns-a.   

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, goldberg said:

Pa neki smo i hteli promene, ali je objasnjeno da cemu promene ako ce to ukljucivati neke Jeremice i Obradovice, bolje da ostane Vucic.

 

I eto, ostade Vuc(ev)ic, sve je OK, jos samo da usaglase politiku sa EU pa da mogu da nastave da lazu, pljackaju i biju.

Jedan od opozicionara sede kose  za kamere N1: "Ovde se danas dogodio narod".

Jbg. ostalo mu  iz vremena kada je smenjivao foteljase i branio srpsku nejac. Da treba ovi da se promene, treba, a da ce biti bolje posle njih, nece.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, DJORDJE said:

Jedan od opozicionara sede kose  za kamere N1: "Ovde se danas dogodio narod".

Jbg. ostalo mu  iz vremena kada je smenjivao foteljase i branio srpsku nejac. Da treba ovi da se promene, treba, a da ce biti bolje posle njih, nece.

Onda ne mora ni da menjamo sadašnje po tvojoj logici

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...