Jump to content

KK Budućnost


goldberg

Recommended Posts

Sticao se prije utisak ali evo nekako je to sad posle nocasnjeg meca dodatno ojacano, da je ovaj klub postao raj za sve, uzima se laka para a rezultati nisu obavezni. Odradjuju se ugovori, a kad treba odgovornost da se preuzme muk. E sad, to ide vec od toga ko nam je sportski direktor i ostali clanovi, pa na dalje, al meni je muka o tome pisat pa cu se uhvatit ovog sto sam procitao nocas od strane trenera nakon poraza.
Kaze citiram "Nije ovo bila utakmica gdje bi prikljucivanje novih igraca proslo bez posljedica". E sad da sam ja neko i nesto u klubu, momentalno bih pitao coeka, izvini jel ti vodis Teodo iz Tivta ili Buducnost? Ja razumijem da ne mozes garantovat titulu, pogotovo ne kada su nam konkurenti nikad jaci, ali tretirati klub kao da je neki aba2 ligas je SRAMOTA. E sad, da smo mi ozbiljan klub i da tamo rade ljudi koji se bave sportom bi ove stvari uradili vec na razgovorima za posao, ali posto nismo jbg.
Ta letargija trenerska, koju smo gledali i kod Dzikica, prenosi se i na ekipu i onda dobijemo ovo sto smo vidjeli nocas. Ekipa ne moze cijelo vece da pokupi defanzivni skok i da posle clutch trojke, na 8 sekundi do kraja, dozvolis da ti se amatersko sportsko drustvo entuzijasta proseta do kosa sa svoje polovine i lagano uzme pobjedu.
Opet kazem, da smo mi ozbiljan klub, nakon ove predstave gdje je svakog zaboljela mosnica za ishod rezultata, neko bi morao da snosi posljedice, ali posto mi volimo da nam mazu oci, ostaje trenerova zadnja: "Nezgodan momenat za

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odavno ja to pricam, jos od kad je Mijovic otpusten (trener koji je dobio KKCZ i KKP u gostima i u Pioniru bukvalno igrao uz aut liniju).

 

Na ovim prostorima je samo Partizan ukapirao da ne vredi bacati pare na gomilu odlicnih igraca ako je trener neambiciozni otaljavac posla (koji pritom i nije neki znalac).

 

Sta smo imali kod KKCZ - Radonjic, pa smanjenje budzeta i fijasko sa Alimpijevicem, pa titula u ABA samo zato sto je najtezeg rivala trenirao penzioner Repesa (a pre toga nesrecni Dzikic), pa onaj smehotres sa trojicom trenera u pokusaju, pa Jovanovic, samo sto je SNS odresio kesu koliko god treba i iskesirao tri do cetiri miliona na trenera i dvojicu novih igraca.

 

Meni je Jovanovic slican kao Muta Nikolic kad je onako neobavezno vodio Partizan pa je kes stigao, a on na to "mislio sam da nema para, kad ono porasle ambicije". Mislio covek da lagano vodi tim bez ikakvih ambicija, nije ga briga.

 

Jovanovic na skor 5-4 u EC kaze da je "jako dobar". I meni bi jako dobar bio skor ako ti klub trosi milione na plate igraca (dva do tri sigurno), da bi ti omogucio neko 1/4 finale EC i 1/2 finale ABA. To bi bilo kao da KKP trosi milione, a zna da ce stalno da bude drugi svuda i nece igrati EL - pa ne, cim su oni videli da sezona ne ide, rasprodali su tim, zavrsili sedmi u ABA i krenuli u novi projekat.

 

Ako KKB ne misli da se izbori za bolje i ravnopravnije uslove, ako misli da je normalno stalno trositi po 4, 5 miliona evra godisnje za jednu ABA titulu u 15 godina, onda je to samo pranje para, a ne ozbiljan klub. Prosto, ne interesuje te da remetis vec videno "vecito finale"? Pa za to je dovoljan i budzet koji imaju Split ili Cibona (ili u fudbalu Cukaricki, TSC i Vojvodina koji ni za 50 godina nece ni prici blizu borbi za titulu).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Da bar ima kakve vizije, pa da kaze covjek, ovako od godine do godine sve ista prica. SC Derby je formiran da bi domaci igrači koji nemaju minutazu sticali iskustvo, napredovali i sjutra postali igraci Buducnosti. U praksi to je kombinacija nekih kvazi stranaca i domacih lezilebovica koje opet savrseno boli dupe jer imaju sigurnu platu i ne razmisljaju o napretku.
Al opet to je sve odgovornost organizacionih struktura kluba. Dovoljno je samo da kazes da je za mec protiv CZV stavljena cijena karte od 15 eura, nadajuci se da ce gostujuci navijaci napuniti dvoranu i da ce se tu uzet koja para.
Zastidje.


Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Tako je i u KKCZ - koliko je to mladih igraca u FMP osposobljeno da moze da bude deo rotacije maticnog kluba? Isto je i sa trenerima - ako nema Radonjica sistem se raspada. Jedini razlog zasto je KKCZ ove sezone konkurentna je sto je vrhovni komandant na misiji zidanja Potemkinovih sela, a jedno od njih je kako da KKP/KKCZ uzme trofej pobednika EL (ili barem nekoliko plasmana na zavrsni turnir).

 

Ovo sa publikom je tragikomicno i ako se stvarno atmosfera bude kao da se igra u Pioniru, klub treba ugasiti. Kao da se radi o nekom nasumice odabranom manjem mestu u Srbiji ili Crnoj Gori. Takodje, postoji i neka tradicija koja kaze da se iz "Morace" tesko odnose bodovi, sad, Dzikic je uspostavio novu tradiciju pa je jedino bitno da poraz ne bude bas ubedljiv. Opet, uvek mogu da se pozovu neki CG nacionalisti, naloze sa nekom pricom protiv Srbije ako nista drugo ne pali.

 

Videcemo vec u EC, ako protiv Hamburga (koji je neka treca-cetvrta najlosija ekipa u grupi) bude ista ovakva doza energije na terenu to je manje vise to od sezone.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam veci deo meca. Najpre, ovo je sastav Hamburga, boldovano su igraci koji su mogli da igraju danas:

 

McCullum, Woodard

Samar, Shoormann

Hinrichs, Phillips

Clark, Meisner

Childs, Wohlfarth - Bottermann

 

Kao sto se moglo videti, cak cetvorica vrlo bitnih igraca su falila, oba centra nisu bila tu. Umesto njih igrali su Kozak (do sada samo jedan mec, 10 minuta, bez poena) i Cleary (dva meca, ukupno 14 minuta i 5 poena). Moze se reci da je Buducnost imala dosta srece na svojim gostovanjima jer je ovo vec drugi put da je rival bas zestoko oslabljen.

 

Sto se igre tice, moje misljenje je da tu fali jedan plej - Drobnjak i Popovic ne mogu da kreiraju bukvalno nista, a TBH je dobar, ali ne za prvog pleja i velike minute. Ono sto treba da raduje je odlicna partija Greena (koji sto pre treba da postane vodja tima jer ume da izmisli poene kad ne ide), centri su svoj posao obavili jako dobro, a tu je i jedna standardna partija O'Briena koji ce doneti energiju koju White nije pokazivao.

 

Reynolds je lose usao mec i mora mu se reci da se ti sutevi uzimaju po automatizmu, on je najbolji kad se skoncentrise i lepo namesti na sut. Lazic i Atic su plivali u odbrani, a imaju potencijala da tu budu jako dobri, Kamenjas i dalje ne dobija minute (moze da bude koristan).

 

Kako god, sledi derbi sa Crvenom zvezdom (i neka obaveza da se tu odigra najbolje moguce, na pobedu), pa jedan opusten mec sa Slaskom. Akcenac, naravno treba da bude na EC, prvo obezbediti priliku za dobar zreb, pa onda se izboriti za isti (nakon sezone), a onda ide psihicka i fizicka priprema za najvaznije utakmice u sezoni (osmina finala, 1/4 finale, 1/2 finale).

Link to comment
Share on other sites

Prvo skoci pa reci hop.

 

Jos mnogo toga treba ovaj tim da uradi da bi moglo da se prica o polufinalu. Prvo obezbedjivanje najmanje treceg mesta, pa podizanje forme za taj deo sezone.

 

Ono sto je bitno je da nada postoji - Buducnost ima najbolju odbranu u takmicenju (doduse, napad je treci najgori nakon Trenta i Slaska), tu su dva odlicna sutera, niko nije rupa u odbrani (kao prosle sezone Reed ili Barovic), ima jos prostora za napredak.

 

Zna li se kada se vraca Jagodic Kuridza? Nesto je dobio udarac u koleno protiv Mege i od tada ga nema u timu.

Link to comment
Share on other sites

Uh ...svaka cast Dušku sto je napravio od tima i generalno samom klubu koji je uspio da zavrsi dva virtuoza kosarke kakvi su Kampaco i Vildoza. Ne mislim o parama samo. Bez veze je da se nesto unaprijed tvrdi ali blizu sam misljenja da ovo moze biti najjaci sastav u istoriji aba lige. Mislim na kkcz naravno. Evo vidjece se sve na kraju sezone.

Nas tim osim u suvom kvalitetu slabiji je i u psihološkom kvalitetu od nasih ranijih sastava. Mada je to direktna posljedica kvaliteta sa druge strane terena. 

Ja ipak mislim da mi mozemo bolje od ovoga, da su igraci pregoreli i prije početka meča i da je priprema nije bila dobra. 

Jos jednom sve čestitke navijacima kkcz, vidjecemo sto ce sve desavati ali sa ovom dvojicom na terenu F4 EL je realna potajna meta. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Buducnost nece igrati u finalu ABA lige i to se znalo i pre pocetka sezona kada je neko sa vrha predlozio Aleksandru Velikom da bi bilo pametno pokusati od KKP i KKCZ napraviti srpskim verzijama zelenih i crvenih iz Atine. Tako da je svaki poraz, pa i onaj u medjusobnim duelima u ABA ligi krajnje nebitan dok god je ovakav odnos snaga.

 

Ono sto je za pohvalu je poklon treneru Ivanovicu, domaci teren (i to je isto vazno, 90% ABA lige se pretvorilo ili u KLS "briga nas za lokalne amatere/mi podrzavamo nasu Zvezdu/nas Partizan" ili u sablasno prazne hale u Hrvatskoj). Samo Buducnost, Zadar i donekle Cedevita Olimpija su tu izuzeci gde gostovanje i stvarno znaci gostovanje, a ne igranje pred svojim lokalnim navijacima, kao i uklapanje Greena i O'Briena koji su bili najbolji.

 

Mitrovic je svakako igracina, ali to je bilo na Milojevicu koji ga je video na cetvorci.

 

Nekako tek dolazi period kada se moze ocenjivati rad trenera Jovanovica. Uprava je svoje uradila i dovela dva jako dobra pojacanja (obezbedili su dodatan novac za njih), a prethodni mecevi i nisu neko merilo - Hamburg i Hapoel su bili osakaceni povredama, Trento je uzasno los tim, GC je odigrala najgori mec u sezoni, a protiv Turk Telekoma se igralo bez Kabe.

 

Takodje bi i navijaci (ako iole prate kosarku) mogli da nastave da se pojavljuju u ovom broju jer je od krucijalne vaznosti obezbediti prednost domaceg terena i obezbediti ambijent domaceg terena u EC.

Link to comment
Share on other sites

VJ očajno pripremio utakmicu. To sto se moglo pripremiti. Ok, znamo svi ko je kvalitetniji. Prvi put u zadnjih pola decenije je B.Lazic bio na Popu a ne na nekom od nasih jedinica i to dovoljno govori kolika opasnost protivniku prijeti od nasih plejmejkera. 

Odbrana od pika sa Kabom...hahahaha ono je smijesno bilo. Mitar ga ubio. Kameni je ubijen u pojam, covjek ne igra uopste. 

Strasno, strasno,strasno...nemam rijeci koliko sam ljut bio. Vlada jednostavno ne umije ili ne vidi neke stvari. 

Kaže posle na pressu ovo je nas maksimum . E nije tako. Posle one izjave, odmah bi mi otkaz popio. 

Niko ni da pomisli da istjera goste iz neke komforne zone, pa makar i da se fizički malo "zakače"...sit sam dobrih momaka, ako želite da bude bolji od boljega morate i malo biti bezobrazni...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

 

Mitrovic je uvijek bio cetvorka. Kod Milojevica je igrao peticu, u finalnoj seriji ustopao Nnoka.

 

Ni jedno ni drugo nije tacno.

 

Mitrovic vec odavno nije cetvorka i na toj poziciji nema sta da trazi bez suta. U pitanju je Jokic za siromasne bez suta, ekstremno inteligentan igrac koji izvlaci protivnicke centre i onda ih napada ili igrom licem prema kosu ili ledjima napada ispod kosa ili deli asistenciju cim uoci slobodnog saigraca. Kada bi igrao cetvorku samo bi nastala guzva u reketu i sva ova prednost koju pravi sa petice bi nestala.

 

Sto se tice finalne serije, u prvoj, trecoj i cetvrtoj utakmici su se na 5 smenjivali Reed i Z.Nikolic (sa preko 35 minuta zajedno na terenu, a nijedan od njih ni u ludilu ne moze da igra ista osim petice). U drugoj je Mitrovic igrao nesto preko dva minuta, a cak i u petom mecu je vecinu svojih minuta proveo na 4 (Apic i Z.Nikolic preko 20 minuta zajedno).

 

@Nemam_ti_kadRekao je Jovanovic nakon toga da je poraz veliki samar, da se svi u klubu moraju zamisliti, da je sportski raditi sve da bi se priblizili rivalima, da je Kaba igrao toliko lose kao da fizicki nije bio na terenu.

 

Treneru treba suditi po ucinku u EC i po igri, ABA je nebitna - kao sto je i Partizanu KLS bio nebitan kad su ispali od FMPa (jer su znali sta im se sprema u finalu, imali su mnogo losiji sastav od Crvene zvezde). Sa druge strane, navijaci zasluzuju svaku kritiku jer bojkotuju EC - sa njima na terenu bi ekipa mogla mnogo lakse da pobedjuje, sto ce biti posebno vazno u martu kad se igraju mecevi protiv direktnih konkurenata za plasman (i dalje u PO ako se bude izborili mecevi na svom terenu).

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

 

Ni jedno ni drugo nije tacno.

 

Mitrovic vec odavno nije cetvorka i na toj poziciji nema sta da trazi bez suta. U pitanju je Jokic za siromasne bez suta, ekstremno inteligentan igrac koji izvlaci protivnicke centre i onda ih napada ili igrom licem prema kosu ili ledjima napada ispod kosa ili deli asistenciju cim uoci slobodnog saigraca. Kada bi igrao cetvorku samo bi nastala guzva u reketu i sva ova prednost koju pravi sa petice bi nestala.

 

Sto se tice finalne serije, u prvoj, trecoj i cetvrtoj utakmici su se na 5 smenjivali Reed i Z.Nikolic (sa preko 35 minuta zajedno na terenu, a nijedan od njih ni u ludilu ne moze da igra ista osim petice). U drugoj je Mitrovic igrao nesto preko dva minuta, a cak i u petom mecu je vecinu svojih minuta proveo na 4 (Apic i Z.Nikolic preko 20 minuta zajedno).

 

 

Vec odavno = zadnje 2 sezone.

 

Luka je bio citavu svoju karijeru cetvorka i u Buducnost je dosao kao cetvorka. Povredom Rida je isproban na petici (za kratko) i odradio je odlican posao. Zamjerati Milojevicu kako nije uvidio ranije da je Luka EL petica je naknadna pamet iz '23 vizije.

 

 

Edit: Luka direktan cuvar Nnoka

Spoiler

Luka.md.gif

 

 

Edited by Princeton
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Nick_theking said:

Izvini a što bojkotuju?

 

Valjda misle da rivali nisu dovoljno atraktivni?

 

Klasicna balkanska posla, dolazimo samo na derbije i ako pobedjujemo.

 

15 minutes ago, Princeton said:

 

 

Vec odavno = zadnje 2 sezone.

 

Luka je bio citavu svoju karijeru cetvorka i u Buducnost je dosao kao cetvorka. Povredom Rida je isproban na petici (za kratko) i odradio je odlican posao. Zamjerati Milojevicu kako nije uvidio ranije da je Luka EL petica je naknadna pamet iz '23 vizije.

 

 

Edit: Luka direktan cuvar Nnoka

  Reveal hidden contents

Luka.md.gif

 

 

 

Dakle, dve sezone je previse kratak period, ali je zato citavih 9 minuta na petici koje je odigrao u svom poslednjem mecu u klubu "kod Milojevica je igrao peticu i u finalnoj seriji je ustopao Nnoka"?

 

Sto se tice pozicije, Mitrovic je do povratka u KKCZ bio losa cetvorka i svaki iole dobar trener bi to uvideo. Jasno je da je Radonjic znalac svog posla, ali to i jeste poenta, da KKB prvo mora da nadje natprosecnog trenera pa tek onda da ulaze u igracki kadar. Milojevic i Dzikic su bile dve katastrofe, a bice i Jovanovic ako ne uspe da uradi nista u EC.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, goldberg said:

Dakle, dve sezone je previse kratak period, ali je zato citavih 9 minuta na petici koje je odigrao u svom poslednjem mecu u klubu "kod Milojevica je igrao peticu i u finalnoj seriji je ustopao Nnoka"?

 

Sto se tice pozicije, Mitrovic je do povratka u KKCZ bio losa cetvorka i svaki iole dobar trener bi to uvideo. Jasno je da je Radonjic znalac svog posla, ali to i jeste poenta, da KKB prvo mora da nadje natprosecnog trenera pa tek onda da ulaze u igracki kadar. Milojevic i Dzikic su bile dve katastrofe, a bice i Jovanovic ako ne uspe da uradi nista u EC.

 

 

 

 

Izgubio si me u prvom pasusu, a prilicno je jednostavno. Naveo si Luku kao primjer igracine kog je Milojevic koristio pogresno. Milojevic ga je koristio na cetvorci kao sto je to Luka i bio kroz citavu svoju karijeru do trenutka kad se povrijedio Reed, kada ga Milojevic postavlja na peticu. S toga, pogresan si primjer koristio da bi omalovazio Milojevicev trenerski kvalitet, jer mu je on (silom prilika) preokrenuo karijeru tim potezom.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta je igrao Mitrović u Španiji? Mislim, uvideti da Mitrović sa rangeom od 2 m oko koša ne može da igra ništa osim 5 baš i nije neka mudrost.

 

- Kada sam došao u Manresu (oktobar 2019), trener Pedro Martinez prvi mi je rekao da me vidi na petici. Zapravo, na jednom treningu ubrzo po mom dolasku, pitao me je gde ja vidim sebe i koja mi je prirodna pozicija. Odgovorio sam da sam dosad igrao četvorku, ali da mogu da pomognem na poziciji pet. Rekao mi je da sam ja za njega klasična petica i da mogu neuporedivo više da doprinesem na toj poziciji, te da na petici mogu da igram i na višem nivou košarke.

Tu sam celu sezonu proveo na petici, nisam morao da šutiram trojke i postepeno sam izbacivao šut iz repertoara. Kada si mlad igrač, želiš da radiš sve na terenu. Kako vreme prolazi, čovek shvata da do visokog nivoa treba dovesti one stvari koje dobro radi, a da uopšte ne radi one stvari koje mu ne idu dobro. Time sam se vodio.

 

 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

 

- Kada sam došao u Manresu (oktobar 2019), trener Pedro Martinez prvi mi je rekao da me vidi na petici. Zapravo, na jednom treningu ubrzo po mom dolasku, pitao me je gde ja vidim sebe i koja mi je prirodna pozicija. Odgovorio sam da sam dosad igrao četvorku, ali da mogu da pomognem na poziciji pet. Rekao mi je da sam ja za njega klasična petica i da mogu neuporedivo više da doprinesem na toj poziciji, te da na petici mogu da igram i na višem nivou košarke.

Tu sam celu sezonu proveo na petici, nisam morao da šutiram trojke i postepeno sam izbacivao šut iz repertoara. Kada si mlad igrač, želiš da radiš sve na terenu. Kako vreme prolazi, čovek shvata da do visokog nivoa treba dovesti one stvari koje dobro radi, a da uopšte ne radi one stvari koje mu ne idu dobro. Time sam se vodio.

 

 

 

Imaju snimci utakmica od Manrese iz LS, bas cu da pogledam. Ono sto sam je meni ostalo u sjecanju je da je Luka igrao u paru sa Sakhom i Kravishem, i bio je rezervna cetvorka. Svakako je Martinez faca, i definitivno zna da prepozna ulogu kod igraca.. ako Luka kaze da je proveo citavu sezonu na petici, onda jbga to je to. Svaka cast Martinezu.

 

Edit: Utakmica protiv Sassarija

 

Spoiler

 

 

Luka je ulazu u igru pred kraj 1/4 i igra skoro do kraja drugog poluvremena. Igra u paru sa Kravishem, poslije u paru sa Sakho-om. Citavo vrijeme je u ulozi cetvorke.

Pred kraj 3/4 kad je Bilan na klupi, Luka igra peticu u paru sa Baezom. Kada se Bilan vraca, Martinez pravi korekciju i ubacuje Kravisha umjesto Luke.

Pred kraj 4/4 Luka se vraca u igru umjesto Baeza, i igra u paru sa Kravishem. Opet u ulozi cetvorke kada se lomi utakmica na kraju.

 

Interesantna uloga svakako.

 

 

Edited by Princeton
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Princeton said:

Izgubio si me u prvom pasusu, a prilicno je jednostavno. Naveo si Luku kao primjer igracine kog je Milojevic koristio pogresno. Milojevic ga je koristio na cetvorci kao sto je to Luka i bio kroz citavu svoju karijeru do trenutka kad se povrijedio Reed, kada ga Milojevic postavlja na peticu. S toga, pogresan si primjer koristio da bi omalovazio Milojevicev trenerski kvalitet, jer mu je on (silom prilika) preokrenuo karijeru tim potezom.

 

Sad vec pokusavas da se (prilicno neuspesno) izvuces pomerajuci stative.

 

Cak i u tom poslednjem mecu minutaza na 5 je bila sledeca: Nikolic Z. 23:21, Apic 11:49 i Mitrovic 20:58. Dakle, od 21 minuta koji je Luka proveo na terenu, samo je 5 proveo na petici (ostatak su pokrili Z. Nikolic i Apic koji ni u snu ne mogu da igraju na 4).

 

Pricati da je Milojevic njemu preokrenuo karijeru je podjednako umesno kao pricati da je Radonjic preokrenuo karijeru Davidovcu kada ga je koristio na 5 (pa je ovaj na toj poziciji naucio kako da se zagradi ili nesto drugo).

 

Milojevic je jedan sarlatan koji moze da radi samo individualno sa igracima, kao prvi trener ekipe je totalno neupotrebljiv. Sa sastavom koji je imao mnogo pametnije mu je bilo da Ejima i D.Nikolica koristi na 4, a Luku, Reeda i malo Z.Nikolica na 5.

 

Mitrovicu je (kao i u prvom mandatu) karijeru preokrenuo Radonjic koji mu je dao ulogu, samopouzdanje i verovao u njega. Kao sto je to uradio sa jos mnogo igraca u KKCZ.

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam sa Mitrom i on je sebe video kao peticu fajtera..On je davno izgubio sut. Ruku na srce nije bitno sta je peglo u Spaniji i Buducnosti jer je tek povratkom u Zvezdu poceo da igra odlicnu kosarku. Sad sa Kampacom i Vildozom centri dobijaju najvise..

 

Secam se plakanja i histerije oko Mitrovica...vecina i to blago receno. Covek je pokidao i realno niko na svetu nije znao da bas moze ovako da odigra na petici....pa ni on sam. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...