Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

34 minutes ago, Zvezdinho said:

Ovo jurenje Brunsona kao da je Derik Rouz u prajmu je malo tuzno.

Iako je dobro igrao, štaviše jako dobro, verujem da barem 30% kinte dođe Dončiću jer gleda se i to da je kao drugi igrač dogurao ekipu u WCF.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Ako se Murray ponovo povrijedi onda svakako Denver nema šanse da napravi ozbiljan rezultat. Ne vidim kakve veze ima ovaj trade sa potencijalnom povredom Murraya.

Ljudi to spominju više zbog nedostatka ballhandlera. U Denveru trenutno loptu ume da taba Marej, Bones donekle i to je to. 

Meni se trade sviđa jer se vidi da su rešili da jure fizički sposobne igrače , dobre defanzivce.

Ako bi došao Oladipo i ako mogao da bude na konstantnih 50% -60% prajma to bi bilo super i tačno ono što im treba 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sjećaš li se Rum kasato said:

Ako se Murray ponovo povrijedi onda svakako Denver nema šanse da napravi ozbiljan rezultat. Ne vidim kakve veze ima ovaj trade sa potencijalnom povredom Murraya.

 

Poenta price da je Morris jedan najboljih rezervnih PG u ligi.

 

Burton sa svim svojim manama je neko ko zna da napadne obruc i solidan je ispusni ventil.

 

Murray ce u najboljem slucaju ako sve bude ok propustiti 20-ak utakmica, b2b utakmice+ plus tu i tamo oprezniji pristup ili neka sitna povredica.

 

U tih 20 i kusur utakmica se u najboljem slucaju lomi da li ce imati prednost domaceg terena ili ne ili u najgorem borba za PO.

 

Sacekacu da vidim i poteze na pijaci ali mislim im debelo skripi sa ball handlingom ili su utefetrisali jos 1 MVP sezonu Jokica kao glavnog strelca i kreatora...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

@DameTime pominje se 100/2 produzenje za Liliku. Da zavrsi karijeru tu. Respect

 

I tokom prošle sezone je spominjano to produženje ugovora, da je tražio. Nije kao da nismo znali da će završiti karijeru u PTB, iako je jedna od omiljenih tema za prežvakavanje gde će Dame da ide 🤣

 

Negoo, simpatizeri Jokića  Denvera, ulazim na forum i vidim da ste se ratosiljali Bartona, a kamo slavlje? Koliko ste kukali kao da je crni đavo u redovima Nagetsa, ovo mi je nešto mlako. 🤔

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

 

I tokom prošle sezone je spominjano to produženje ugovora, da je tražio. Nije kao da nismo znali da će završiti karijeru u PTB, iako je jedna od omiljenih tema za prežvakavanje gde će Dame da ide 🤣

 

Negoo, simpatizeri Jokića  Denvera, ulazim na forum i vidim da ste se ratosiljali Bartona, a kamo slavlje? Koliko ste kukali kao da je crni đavo u redovima Nagetsa, ovo mi je nešto mlako. 🤔

Slavlje im priguseno gubitkom Morrisa kao da ne shvataju koliko bi mu uloga bila smanjena povratkom Murraya i povecanim minutima za Bonesa.

Link to comment
Share on other sites

Meni je jasno da je KCP bolji fit uz zdrav core Nuggetsa ali mislim da se on jako precenjuje, malo je trendy glorifikovati te nit 2 na 3 igrače koji igraju nešto odbrane. KCP je goli prosek od igrača. Dosta velika uloga malog divljaka Bonesa će biti, on nije nikakav plej nego one man offense mentalitetom i zapravo zamena za ono što je donosio Barton - 1 na 5 košarka. 

 

Ovo što su Knicksi dali za Brunsona je jedan od većih smehotresa u novijoj istoriji. Brunson je pametan igrač ali em je midžet em ima suviše mali uzorak dobrih igara i to u contract sezoni. CJ McCollum u prajmu je bolji igrač od Brunsona, a gde tačno ide ekipa kojoj je to najbolji igrač? Tuga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro je, dali su jedan Šarlotov i svoja dva. Takođe su isporučili i lošiji ugovor Galinarija, tako da mu to dođe na to. Sparsi se konačno okrenuli draftovima. Loni Voker se isto kao neće vraćati u tim. Mislim da je samo pitanje vremena i trejda Poetla. Može se reći da će ekipa biti ubedljivo najlošija u NBA.

 

Inače, meni je interesantno što je Dort sada RFA.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dracarys said:

Meni sve nešto miriše da će neko da uleti i ćapi Bransona. Evo, sada javljaju da će Majami i Dalas ipak da pregovaraju sa njegovim timom.

 

Sta ima tu da se ''pregovara"?

 

Istresu max love i puste coveka da odluci gde hoce da ide...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, LordOfTerror said:

Burton sa svim svojim manama je neko ko zna da napadne obruc i solidan je ispusni ventil.

Mislim da u najmanju ruku precenjuješ Bartona.

 

Što se tiče Morisa, jbg, ne možeš nešto da dobiješ a da ništa ne daš. Videćemo kako će rešiti tapkanje lopte.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Meni sve nešto miriše da će neko da uleti i ćapi Bransona. Evo, sada javljaju da će Majami i Dalas ipak da pregovaraju sa njegovim timom.

 

ovo verovatno samo da se izbegne kazna zbog tamperinga.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Mislim da u najmanju ruku precenjuješ Bartona.

 

Što se tiče Morisa, jbg, ne možeš nešto da dobiješ a da ništa ne daš. Videćemo kako će rešiti tapkanje lopte.

 

Ne precenjujem, samo smatram da su dali solidnu 5. i 6. opciju koji su silom prilika glumili drugu i trecu bananu.  Pri tom su i ugovori jako pristojni.

 

I to u sezoni u kojoj ne znaju sta ih ceka sa rekonvalescentima...

 

KCP je klasicna bizgovcina da malo popuni rupe na perimetru ali ako ti je on glavni defanzivac imace ce slican uticaj kao i u Washu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se detalja ali mi nije izgledao kao smetalo u Lejkersima, pored dominantnih saigrača iz vrha lige. Videćemo.

 

Bartona nisam gotivio ni kada je tim bio zdrav, ne smatram da je kod njega u pitanju samo isilovana jača uloga prošle sezone.

 

U svakom slučaju trebaće im još nešto za popunu, kritično je da idu samo sa malim divljakom iza Mareja i sinom Riversom.

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, LordOfTerror said:

Nema sta strasan potez Atlante.

 

Dali su mnogo ali hebes mu sve ako neko uz Treja moze da bude fenomenalan fit i defanzivno i da ga rastereti malo kreacije to je Murray.

 

I sta je falilo Denveru da pojuri njega umesto KCPa isto bi bio fenomalan fit i taman da u utakmicama kada Murray pauzira bude glavni plej. Isto tako sa Jrueom su imali slicnu priliku, ali dzabe kad se ocigledno ne reskira dovoljno, sto je Milvokiju (small market timu) donelo titulu a evo i Hawksi sa ovim trejdom postaju bas bas ozbiljna pretnja na Istoku.

Jos kad se uzmu godine svih igraca i to da ce verovatno trejdovati jos nesto za nekog od njihovih visokih..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...