Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Ma pusti. Samo da KD sleti. A za Kajrija samo ❤️

1 hour ago, uini said:

 

i dalje držim da bi memfis koji ste dobili sa 60% snage bio igrački kismet za duranta.

čvrsta odbrana, solidno prangijata u sastavu, morant da meša, durant da meće

 

58%, ali da ne sitničarimo.

 

Spoiler

God, ova titula 2022 mi daje takav bullshitterski potencijal da je to previše za jednog čoveka.

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, gggggggg said:

 

nema smisla trejdovati karl townsa kada bez njega ne bi mnogo pojacali ekipu.

 

netsima ako bi trejdovali, verovatno bi trazili neke mlade zvezde sa brdo pikova. usput treba i priblizno izjednaciti plate...

Sve je to u teoriji tako, ali koja ekipa danas može da da mlade igrače i da dolaskom Durenta bude jedna od najvećih favorita za titulu? To je ključno pitanje.

 

Ipak, nije ni Durent u cvetu mladosti, ima 34 godine i iza sebe jedan loš plej of.

 

 

Biće Kevin dosta jeftiniji, nego što mislite, mislim maksimum 3 pika prve runde uz loše ugovore ili dva pika prve runde i jedan dobar mlad igrač.. Meni je najveći favorit Majami koji bi mogli da daju Hiroa u jednom lepom zapakovanom trejdu. Osovina Batler-Durent-Adebajo se čini prejakom za istok.

 

Boston realno tog mladog igrača nema da da, ako će da daju Brauna, onda nema neke poente i dovoditi Kevina. Portland ima ipak draftovanog klinca ove godine, Hart itd. ko bi sve išao tamo i plus pikovi. LAL nema ništa da ponudi sem dva pika prve runde. Sve ostalo mi se čini da e dosta daleko, u Kliperse neće sigurno, Sansi i Nagetsi su van svake diskusije.

 

Tako da meni nije tu ništa nelogično što su Blejzersi u velikim pregovorima za Durenta.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Dracarys said:

Sve je to u teoriji tako, ali koja ekipa danas može da da mlade igrače i da dolaskom Durenta bude jedna od najvećih favorita za titulu? To je ključno pitanje.

 

 

memhpis, golden state, toronto, phoenix, denver (u teoriji), new orleans...

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam u obzir i te timove. Durent će preći u tim samo sa kojim može titulu osvojiti i udružiće se sa dokazanim plej of igračem u kojeg se može pouzdati.

 

 

Znači otpadaju Memfis, Toronto, Nju Orleans itd.

 

Ne znam da li si ozbiljan kada kažeš GSW :roflmao:

Denver neće trejdovati za Durenta.

 

Pre bih verovao da će otići u Dalas, nego u sve te pobrojane timove. Ako se Kjuban napravi lud i zaleti sa brdo pikova, plus Luka je ipak TOP5 igrač lige.

 

Što se tiče samog Finiksa, pa ne znam, vidiš da se muče da daju ugovor Ejtonu, a naći će mesta Durentu sa 44 miliona...

 

Link to comment
Share on other sites

sta morant, siakam nisu dokazani igraci? ili mccollum i sa williamsonom ne bi bili jedni od favorita? 

 

ne znam zasto je smesno gsw. ja da sam myers ozbiljno bih razmislio o trejdovanju ove nedokazane klincijade i wigginsa. prepreka je samo nepoznat odnos izmedju duranta i uprave™.

 

mpj da se nije povredio itekako je mogao biti u prici za trejd. 

 

cuban se napravi lud? sta do sada kao nije hteo nesto da talasa i sada odjednom ce stvarno da ozbiljno shvati svoj posao? koga ce dallas dati za duranta. hardawaya, bertansa, finney-smitha, powella, dinwiddiea, svi igraci u picku materinu. bas bi se brooklyn usrecio sa njima. a pikove mogu svi poslati a ne samo dallas. usput dallasovi pikovi su jedni od najgorih ako se ocekuje da doncic i dalje bude zdrav. jos + durant ne gine da budu 25-30 pikovi godinama.

 

kakve veze ima aytonov ugovor sa durantovim. sarver ispravno ceni da ayton ne zasluzuje maks ugovor. druga prica sto ce na kraju najverovatnije da je ipak plati. cam johnson i bridges su ekstra igraci ali nisu ni blizu durantu. jos jedan no brainer za mene.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

ne znam zasto je smesno gsw. ja da sam myers ozbiljno bih razmislio o trejdovanju ove nedokazane klincijade i wigginsa. prepreka je samo nepoznat odnos izmedju duranta i uprave™.

Hajde sada ozbiljno, bez zezanja i ironisanja. Zbog čega bi razmišljao uopšte o dovođenju KDja u zamenu za nedokazane ali provereno talentovane i radne klince plus legit allstar igrača koji je two-way player i najverovatnije će samo da napreduje naredne barem 2 godine? Zbog čega bi želeli da ponovo kanibalizuju potencijalno MVP sezonu Karija koji im je doneo 4 titule, uključujući ovu poslednju neverovatnu? Da sedneš sada sa Karijem i da mu kažeš, bravo, nismo očekivali ove godine titulu, razbio si ih sve, ali sledeće sezone nećeš moći jer će Klej biti slabiji, Wiggins slabiji, mladi klinci će biti lošiji, neiskusniji? Zbog čega bi hteli da ponovo menjaju igru koja je ove godine dovedena skoro do savršenstva? Da bi dobili sigurnih 28.4 ppg i razbijača odbrana u plejofu? Ali to već imamo. Zar nisi radoznao da vidiš da li će barem jedan od, pazi sad, Poola, Kuminge, Wisemana, Moodija, da postane MIP (dobro, Poola su već pokrali), da postane Allstar? 

 

Na kraju, mislim da je već manje-više jasno da je Majersov i Lejkobov cilj pre svega da se nastavi neka sanantoniovska dugoročna dominacija sa povremenim osvežavanjem ekipe, a da je ova titula došla kao jedan dar sa neba u tom smislu. Core od 3 igrača je, kada je zdrav, manje više neporažen u modernoj NBA, a mladi igrači (da ih ne nabrajam ponovo: KWMP) su u samom vrhu cele lige po talentu i potencijalu, i to u konkurenciji timova koji godinama pikiraju poslednje mesto u regulare.

 

Ja tipujem na Majami i Čikago.

Edited by freethrow
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@freethrow slazem se, nema potrebe za KD a mislim da niko u upravi i ne razmislja u tom pravcu. 2016 je bilo logicno, porazeni u finalu, top 3 igrac lige je slobodan i hoce da dodje a prostora u salary capu ima. No brainer.

 

Sad je vec ovo druga prica. Steph jeste bio i tada top 5 igrac lige, MVP i bio je njegov tim ali posle svega sto se desilo nakon odlaska KD, kakvih partija, povreda glavnih igraca i ove sezone, nema trika da bilo ko moze Stephu da dodje i kaze, bravo Steph ali vraticemo KD. Mozda je lose sa biznis strane ali iz cisto kosarkaske, sentimentalne strane ova trojka treba da ostane na okupu sa ovim klincima, da vidimo sta oni mogu uz naravno podmladjivanje ekipe, neke manje korekcije. Respect za to

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma nije loše ni sa biznis strane, GSW je sa ovom dvojicom (Lejkobom i Gruberom) toliko uložio od Chase Centra, preko Golden State Entertainmenta pa nadalje, da im se suštinski mnogo više isplati sledećih 5 godina ulaska u plejof i držanja hajpa nego jedna (sigurna?) titula sledeće godine i onda raspad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, gggggggg said:

 

nema smisla trejdovati karl townsa kada bez njega ne bi mnogo pojacali ekipu.

 

netsima ako bi trejdovali, verovatno bi trazili neke mlade zvezde sa brdo pikova. usput treba i priblizno izjednaciti plate...

Lično mislim da bi njima napravilo razliku da KAT-a zamene za skoro bilo kog AS igrača, a ne za Duranta. Edvards je budući superstar i u kombinaciji sa Durantom bi bio top.

Sa druge strane mislim da im se i plate prilično mečuju pa Sota ne bi morala mnogo da kvari postojeći roster. Tauns + pikovi.

I Netsi bi imali izgovor za publiku u smislu da bi dobili mladu zvezdu.

Ovo je sve hipotetički jer je Minesota zabit i tamo KD neće.

Moja teza je da bi za Minesotu najbolje bilo da u ovom momentu trejduje Taunsa jer se već u ovom PO videlo da je Edvards preuzeo ekipu i da je KAT štetočina, zato sam pomenuo KD mada mislim da bi im i Ajton bio upgrade 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Miki28 said:

Da, gledao sam neke klipove kako trenira sa Dragicem. Svakako da je lijepo za vidjeti, da ne dolazi ko prosle sezone i da mu treba par mjeseci da se vrati u neku pristojnu kilazu.

Meni je ljepše kad ih onako debel prcuka 😊 ali to sam samo ja 

Edited by Ne sam Safete
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milos 3.14 said:

Lično mislim da bi njima napravilo razliku da KAT-a zamene za skoro bilo kog AS igrača, a ne za Duranta. Edvards je budući superstar i u kombinaciji sa Durantom bi bio top.

Sa druge strane mislim da im se i plate prilično mečuju pa Sota ne bi morala mnogo da kvari postojeći roster. Tauns + pikovi.

I Netsi bi imali izgovor za publiku u smislu da bi dobili mladu zvezdu.

Ovo je sve hipotetički jer je Minesota zabit i tamo KD neće.

Moja teza je da bi za Minesotu najbolje bilo da u ovom momentu trejduje Taunsa jer se već u ovom PO videlo da je Edvards preuzeo ekipu i da je KAT štetočina, zato sam pomenuo KD mada mislim da bi im i Ajton bio upgrade 

Hipoteticki i da hoce KD, morala bi Minesota jos nesto da da i iznednaci plate jer KD ima 10 mil vise platu.

Neki trejd sto se tice ujednacavanja plata je KAT+DLO+pikovi za KD i recimo Harrisa ali tanko je to u Minesoti za KD. Ostao bi Edwards, Beverly, Beasley i ti neki role playeri koji su nebitni.

 

Najbolji trejd za Bruklin jeste Lebron i pikovi za KD, da se sutaju u dupe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...