Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Ne znam meni je vise do cele percepcije tih ''top prospekata'' 

 

Ne vidim uopste po cemu se ova trojica toliko izdvajaju od nekog Iveya ili Mathurina pa su zacementirani?

 

Takodje neki Mike Williams ima Time Lord potencijal ako ne i veci a pitanje da li ce biti u lutriji?

 

drugim rečima, šta se koj-moj lože, treba da legnu i da se predaju i da zapevaju (pretposlednjim nearly-samrtnim ropcem):

 

 

 

uvek je pitanje razumevanja prospecta x wishful thinking projekcije, ne treba pametovati nešto, jokić je dokaz, isto kao i jordan ili dončić ili bird.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Ne znam meni je vise do cele percepcije tih ''top prospekata'' 

 

Ne vidim uopste po cemu se ova trojica toliko izdvajaju od nekog Iveya ili Mathurina pa su zacementirani?

 

Takodje neki Mark Williams ima Time Lord potencijal ako ne i veci a pitanje da li ce biti u lutriji?

 

Upravo na to sam i mislio, niko mi se ne izdvaja niti imam neko veliko iščekivanje da ga gledam u NBA-u.

To da li je draft dovoljno dubok ne mogu da procenim pošto nisam gledao dovoljno utakmica tih mid-late igrača prve runde, ali ne sumnjam da će neki dobar role igrač otići kasno kao i uvek.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

uvek je pitanje razumevanja prospecta x wishful thinking projekcije, ne treba pametovati nešto, jokić je dokaz, isto kao i jordan ili dončić ili bird.

 

Ne znam je moje vidjenje kosarke koje je mozda totalno nakaradno ali smatram da se jasno vise koji tipovi igraca donose pobede i titule. Rim protectori koji su mobilni, brzi atletski PG sa ili bez suta koji vode sou ( gde u najgorem slucaju zavrsis sa nekim Foxom, Sextonom), 3D igraci...

 

Mozda totalno gresim ali ovakve anomalije kakav je Holmgren bih izgegavao u sirokom luku.

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

ni ja ne bih birao holmgrena ali mogu da razumem swingin for the fences na temu

 

mislim da ne postoji tip igrača koji donosi titule već pojedinac.

kao što rekoh u prethodnom postu, bird, jordan, jokić, luka (ili magic, curry, durant, lebron, giannis) nisu nikakvi tipovi, već genuine pojedinci za koje ti se posreći da si prepoznao neki potencijal i zagrizao metak

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ovog put moram da se složim sa Drakijem, očajno Spursi posluju već neko vreme. Nije da su neki očajnici poput Kingsa pa da im treba to osmo mesto po svaku cenu malo da razgale publiku - imaju vernu i vrlo lojalnu publiku, posebno tu latino zajednicu na jugu Teksasa, plus su im i FA i trejd potpisi očaj živi. Mada ni ovo nema nekog smisla dati Murraya za Collinsa (to nema smisla ni za Hawkse, Murray nije SG, šta će im podebljanje na poziciji gde su najjači?) ako uz to ne ide i vreća pikova. 

 

Možda je imalo smisla probati nešto sa LMA/DeRozan osnovom ali jednu sezonu, nakon toga je bilo jasno da od te priče nema ništa.

 

Sjebao ih je prokleti Zaza govnarskim potezom decenije, najveći "what if" momenat moderne NBA istorije, možda bi sve bilo drugačije da je Kawhi/prime LMA ekipa ostala na okupu uz neke fine dodatke koje svakako znaju da pronađu. Ono poluvreme u game I protiv poganih Durant infused Ratnika mi je jedno od omiljenih poluvremena u istoriji košarke, Kawhi je tad bio jači nego i u Raptors danima, išao je da ih samelje sve.

Kako se RC Bufford povukao sa mjesta GM-a i presao u upravu osjeca se taj nedostatak. Sad je neki Wright koji u najboljem slucaju donosi neke upitne odluke bez obzira ko na to sve utice.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

ni ja ne bih birao holmgrena ali mogu da razumem swingin for the fences na temu

 

mislim da ne postoji tip igrača koji donosi titule već pojedinac.

kao što rekoh u prethodnom postu, bird, jordan, jokić, luka (ili magic, curry, durant, lebron, giannis) nisu nikakvi tipovi, već genuine pojedinci za koje ti se posreći da si prepoznao neki potencijal i zagrizao metak

 

 

 

Da ali takvih likova verovatno nema na ovom draftu 😄

 

Mozda i ima ali tesko da se kriju prva 2 pika koja ce birati...

 

Recimo na mestu Knicksa bih zemlju pomerio za nekog Ivey-a. Neka light verzija Moranta pa sta ispadne ali ce biti neki show...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

nema ali možda i ima. sve si sam napisao uz moju malu pomoć.

 

Uz malu digresiju da ces sada nekog Duranta,Lebrona,Butler,Embida 10 puta lakse naci na pijaci kad zakuka da menja sredinu nego na draftu...

 

Tako da bih ne bih previse kockao vec bih skupio dobre role igrace...

Link to comment
Share on other sites

sve se skuplja na draftu: i propasti i generacijski talenti i odlični role igrači

trajče, og, barnes, ayton, itd svi su oni uzeti sa nekom vizijom i sa različitih pozicija

 

na to imaš 10x više propasti ali ne može svako na FA da ubere sreću.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

sve se skuplja na draftu: i propasti i generacijski talenti i odlični role igrači

trajče, og, barnes, ayton, itd svi su oni uzeti sa nekom vizijom i sa različitih pozicija

 

na to imaš 10x više propasti ali ne može svako na FA da ubere sreću.

Dajte mu odma bedz grand mastera👍 entuzijasta nije za njega

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, DameTime said:

Malo mi je čudno to gledište, da se na draftu pikiraju role playeri. Valjda pikiraš najbolji prospekt, a za neke se tek posle ispostavi da postanu bust, superstar ili role player. 

Na ovakvom draftu apsolutno.

 

Ne nego ce da ocekujem od Holgrema da bude superstar koji je blizi prirodnoj smrti od samoisusivanja ili Jabaria koji ne zna da spusti loptu na parket sve da mu zivot zavisi od toga?

Edited by LordOfTerror
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Šta su ono beše skauti rekli pre drafta za Stefa? 🤔 Nedovoljno fizički snažan, ne može da igra pod kontaktom, ovo-ono... pa ga neke ekipe preskočiše. Šta bi bilo da ga ni Dubsi nisu uzeli? Ti si verovatno u pravu za većinu igrača na draftu (ne mogu svi da budu superstarovi), ali neko može da eksplodira u ruki sezoni (ili nikad), neko je late bloomer itd. Draft je stvarno lutrija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Šta su ono beše skauti rekli pre drafta za Stefa? 🤔 Nedovoljno fizički snažan, ne može da igra pod kontaktom, ovo-ono... pa ga neke ekipe preskočiše. Šta bi bilo da ga ni Dubsi nisu uzeli? Ti si verovatno u pravu za većinu igrača na draftu (ne mogu svi da budu superstarovi), ali neko može da eksplodira u ruki sezoni (ili nikad), neko je late bloomer itd. Draft je stvarno lutrija. 

 

Stef je PG.

 

Ovaj covek treba da igra PF/C . Ne daj boze da postoji neki Sek u ligi mislim da bi ga bukvalno iz jednog udarca ledjima na pola polomio. 

 

Pri tom sam malo bacio pogled lik vec par godina ozbiljno radi u teretani, moguce da je neka bolest/dzinovska glista u pitanju...

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Stef je PG.

 

Ovaj covek treba da igra PF/C . Ne daj boze da postoji neki Sek u ligi mislim da bi ga bukvalno iz jednog udarca ledjima na pola polomio. 

 

Pri tom sam malo bacio pogled lik vec par godina ozbiljno radi u teretani, moguce da je neka bolest/dzinovska glista u pitanju...

 

Ne znam da li me troluješ, ali za suštinu mog posta je nebitno koja je pozicija Stef. 

 

27 minutes ago, uini said:

 

Yes, a čini mi se da je i Stef izjavio relativno skoro kako je mislio da ide u NYK.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam pogledao malo Bankera, ima sjajan pregled igre u reketu  i biće neverovatno ako to uspe da prenese u NBA. 

 

Imaće Hjuston opaka dva visoka koja znaju da proigravaju.

20 minutes ago, Miki28 said:

 

Pelinka i LeGM krecu u akciju😀

Valjda će moći da se uzme neki TajmLord i Bejn za siromašne.

Link to comment
Share on other sites

Neko je definitivno posandrcao ili ovi sa Atletika ( pa su postali USA Informer) ili iz SA. Neki lik sa Atletika kaze da moze da dodje do trejda Kolinsa za Mareja, zasto bi SA to radio kada je Marej imao zivotnu sezonu.

 

Inace POR lepo sklapa tim za LIlarda, prvo Grant, jos ako dovedu OG bice superiska za POR.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...