Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

11 minutes ago, freethrow said:

Monfis mi ne uliva poverenje i imam utisak da smo ih dobili na nekih 60%. 

 

morant je odigrao koliko, tri ili četiri od 6 tekmi?

 

edit: tri tekme je bio out plus završnicu one u kojoj se povredio, ogugl'o sam 

 

 

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

Monfis mi ne uliva poverenje i imam utisak da smo ih dobili na nekih 60%. Ja je strava, Bane je dobar i JJJJJJ je odličan, ali ostatak ekipe onako... Možda Klarkson podivlja a rokstedi nauči košarke, ali nisam siguran.

monfis-24072-750x422.jpeg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Mozemo jedno pitanje ove koje prate draft?

 

Zbog cega Ivey-a ovog niko te razmatra kao top 3 pika kad se ovakva Morantovska igra vec 15 godina fenomenalno prenosi na NBA parkete? U najgorem slucaju dobijes league pass favorita za narednih 5 godina?

 

Sa druge strane ako su top 3 pika zacementirana kako niko ovog Banchera ne spominje kao prvog pika? Pre bih izabrao tog bivola iako mi mnogo lici Rendla i kladio se da ce razviti sut za 3.

 

Umesto da biram izmedju ovog Jabari Smitha koji deluje kao atletski mocni Govnington i Holgrema koji deluje kao da je nastao tako sto je Pokusevski silovao Pecarskog.

  • Like 3
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Vol očekivano uzeo plejer opciju, verovatno najgori ugovor u istoriji NBA.

 

Šarlot se jako interesuje za Vestbruka.

 

Inače, Pul će papreno da košta, ako uopšte budu i planirali da mu daju takav ugovor, inače GSW ništa ne košta da ga zadrže još jednu godinu, pa da ide na RFA.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim Šarloćani žele da potrejduju ceo tim, sem Bola i Bridžisa.

 

Ako propadnu želje za Irvingom ili Bilom, onda može Rozir, Plamli, Đubre i PJ za kornjaču i pika.

 

Rozir-Monk-Bron-AD-Plamli

 

PJ i Đubre sa klupe.

 

Nana i  THT-a uvaliti za jednog skorera sa klupe, radio bi i Erik Gordon koji će biti jeftin, ne verujem u te priče gde će neko dati pika za njega, možda samo eventualno druge runde.

 

Odbrana ne bi postala nešto bolja, ali bi sada spejsing bio fantastičan, ispunjen trojkašima i najzad bi imali upotrebljivog centra koji je jak u odbrani i spreman da prati lobove Brona. Klupa bi isto bila solidna.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, LordOfTerror said:

Navodno je Indiana odbila RW, THT i FRP za Brogdona.

 

Toliko o vrednosti kornjace 🥴

To su ovi iz Bleacher reporta pogrešno razumeli. Fejk informacija.

 

Kao i uvek lupetaju i izvadili iz konteksta radi klikbejta.

 

edit:

 

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Da li već da krenem da kukam i slutim crne slutnje za novu sezonu, ili da sačekam novi topik? Koji će, btw, otvoriti ko? @freethrow ili @Malkolm Brogdon kao oni verujući, mada bih volela i da nam Lord zabiberi 😆

 

Spoiler

Dame je već na parketu i u trening sali, znači očekujem povratak među 10 najboljih te da čelendžuje Stefa koliko može kao top PG. To znači njegov 40-50 ppg streak pred AS + winning streak POR, ulazimo u PO sa 7. pozicije i ispadamo od Klipersa u R1. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...