Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Just now, Don Radonja said:

 

:lol_2:

 

miki jako polaže na finala konferencija kao na titulicu istoka/zapada

i meni je bilo čudno pa je pojasnio

 

ja uz sve te nazive i dalje mogu da gledam na sve to kao na polufinale, šta bi drugo bilo. a polufinale je vazda bilo uspeh

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

miki jako polaže na finala konferencija kao na titulicu istoka/zapada

i meni je bilo čudno pa je pojasnio

 

ja uz sve te nazive i dalje mogu da gledam na sve to kao na polufinale, šta bi drugo bilo. a polufinale je vazda bilo uspeh

Aaaa. IzUini @Miki28.

 

Nadam se da se ne ljutis. ;D

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, freethrow said:

Čestitke Enviju, TIketu i celoj zelenoj ekipi. Neka bolji pobedi, mislim da će biti verovatno najzanimljivije moguće finale.

 

dve najkonstantnije ekipe su u finalu, biće to super, pošto su baš različiti pristupi igri i fizikalije

 

al' zajebi s'tim neka pobedi bolji; daj sad da vidimo taj alltime great duo steph & looney, neka kevon unleashuje svog inner kevina sa koledža :lol_2:

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, uini said:

čudi me da džimi nije uradio ono što mu je hleb & puter u igri;

imao je horforda na ledu (nije to baš sigurica ali opet) a čekao ga je valjda brown dole, gde je imao i svog igrača da prosledi loptu za šut.

 

 

Saosećam se sa Đimijem. Da je dao taj šut, i dalje bi imao šanse da osvojim kup Zaza Pachulia (igrao Miami in 7).

 

Tragedija.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, uini said:

dve najkonstantnije ekipe su u finalu, biće to super, pošto su baš različiti pristupi igri i fizikalije

Iz onog što sam ispratio deluje mi da je GSW malo konstantniji, videćemo šta će Boston da izvuče iz vreće ako je išta ostalo posle ovog iscrpljivanja.

 

Napred zelembaći! ☘️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Barkley#34 said:

Iz onog što sam ispratio deluje mi da je GSW malo konstantniji, videćemo šta će Boston da izvuče iz vreće ako je išta ostalo posle ovog iscrpljivanja.

 

kao što se već pominjalo ono što je očigledno, maga-city je imao ubedljivo najteži put do finala: bruklin, milvoki, majemi, tako da je njihova konstantnost bila svakodnevno na testu, dok su dubsi imali promenljivu situaciju na temu.

 

verovatno su dubsi favoriti u prvoj tekmi ali ovako napamet, mislim da davno nije bilo ovako egal duela u finalu a opet različitog stila igre.

biće zanimljivo svakako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da, u pravu si, drugačiji putevi i iskušenja.

 

Poenterska širina GSW-a je jako bitna. Dešavalo se da npr. Klej bude užasan a češće Kari ali neko drugi pokrije. Pred prvo kolo je Kari bio upitan pa sam mislio da bi to moglo odgovarati Denveru, ali pošto su se kompletirali sve je leglo.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, freethrow said:

Uf, dalo bi se dosta analizirati... Biće mnogo trčanja, to je sigurno.

 

sretnu se steve kerr i ime udoka

 

steve kerr:

'de si ime, kako ide

 

ime udoka: 

Možeš me zvati kako god hoćeš
Jer ja nisam ime
Možeš me zvati kako god hoćeš
Jer ja ne znam više da se smejem

 

hqdefault.jpg

 

 

steve kerr:

 

5c8664272628987c8405a873?width=1000&form

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, uini said:

 

miki jako polaže na finala konferencija kao na titulicu istoka/zapada

i meni je bilo čudno pa je pojasnio

 

ja uz sve te nazive i dalje mogu da gledam na sve to kao na polufinale, šta bi drugo bilo. a polufinale je vazda bilo uspeh

finale istoka = titula

finale zapada = titula

finale finale = sampion sveta

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Au brt kakav sut je uzeo Djimi. Igrao sam na fritro prognozi 4:3 za Majemi, jer sam ocekivao da mogu da ih dobiju na domacem terenu, ali mislim da ipak zasluzeno prolazi Bosty. 

U finalu ocekujem da uzme GSW, malo vise vremena za odmor i deluje mi Boston da ce nakon ovoga biti emocionalno ispraznjen. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, AgroLaki said:

i deluje mi Boston da ce nakon ovoga biti emocionalno ispraznjen. 

 

slažem se sa ostatkom posta, samo mislim da ovaj deo doživljavamo po nekom difoltu stanja igrača nakon teške serije;

kad će biti emocionalno napunjeni nego sada kada igraju prvi put finale lige? mislim da ga niko u bostanu nije igrao a kao što vidimo, nikome nije upisano u kamenu da će se pojaviti opet sledeće sezone ili ikada.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Uuuuu bice neizvesno do samog kraja da @gggggggg uzme ovo. Prava prvenstvena. 

 

8 minutes ago, uini said:

 

slažem se sa ostatkom posta, samo mislim da ovaj deo doživljavamo po nekom difoltu stanja igrača nakon teške serije;

kad će biti emocionalno napunjeni nego sada kada igraju prvi put finale lige? mislim da ga niko u bostanu nije igrao a kao što vidimo, nikome nije upisano u kamenu da će se pojaviti opet sledeće sezone ili ikada.

Ma znam, nego to je ta neka mantra kao ''dali smo 110% sebe''. 😄 Generalno bi trebalo da izadju na teren jaci nego ikad, ali znas da na primer u tenisu neko dobije set jedva u taj brejku a onda sledeci set popusi 6:1, otpr zavisi od igraca, da li ce dugo da razmisljaju kako su mogli zamalo da ispadnu. 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, uini said:

 

ne znam šta znači okiđeni ali dobro zvuči 

od melovih datuma znam da je negde polovinom januara ubacio 62pts orlandu i 50 početkom aprila majemiju

u fazonu sramota, stid, bruka 😄 

 

Znaci samo Knicks memorabilia. 

Link to comment
Share on other sites

Biće opasno finale. Ima Boston do četvrtka sasvim dovoljno vremena (za PO ritam) da se regenerišu i napune energijom. Nema šanse da padaju sad kad su do ovde došli. Horford juče u suzama, bio je valjda podatak da je pre ove serije bio igrač sa najviše PO pobeda koji nikada nije ušao u finale. Kruna dosadašnje karijere i za JT/JB tandem koji je često bio osporavan kao inkompatibilan. Meni deluje da Boston ima fizikalnost na svakoj poziciji koja baš i neće prijati Dubsima. 

 

Warriorsi su svakako stabilniji i Bostonu one žute minute kad se skroz pogube neće smeti baš često da se dešavaju jer ovi to za čas posla mogu da kazne. Međutim, mislim da je Boston daleko najteži rival koga su Dubsi imali do sad na PO putu, a Boston je imao najteži mogući put do finala. 

 

Nadam se jednoj seriji za pamćenje i da zeleni na kraju podignu O'Briena. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Poslednji put kada smo igrali protivU Bostona u finalu imali smo pod košem Nejta Turmonda kao rukija i Wilta Čemberlena. Boston je imao solidnu petorku sa Havličekom, Semom Džounsom i Bilom Raselom. Ovo je prilika da im se revanširamo i naplatimo ponižavanje Wilta u finalu.

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sa 20p koje si mi zakinuo na mavs - jazz ja sam taman tu ispred tebe i u top15

takoreci titula severne srbije

Jesam zaboravio da korigujem? Vraćam ti odmah, u gužvi sam bio ne znam kome sam vratio kome nisam. Samo reci username.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, freethrow said:

https://freethrow.pythonanywhere.com/predict/21

 

ku3a vodi bogami, a nije ni na forumu... sramotimo se.

 

Gledam kako sam toliko loš, iako sam na ove dve serije dobio 50 poena, kad vidim da nisam uopšte uneo prognozu za Fila - Majami 😒 Valjda sam čekao da vidim šta će biti sa Embiidom. Naravno, prognozirao bih 4-2 za MIA i bio oko solidnog desetog mesta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...