Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1) Memfis je morao da dobije ovu utakmicu, bukvalno su bili bolji 47 minuta i popustili su taj 1 na kraju koji ih je kostao pobede. Mnogo bolja odbrana bez Moranta, laki poeni su bili bas retkost.

 

Zao mi je sto je Rocksteady mentalno slomljen, ljustura coveka. Znam da mu je generalno selekcija suta ocajna ali ovo veceras...

 

2) Jedna od najgorih utakmica Curry-a i Klaya koju sam u zivotu gledao, oni kao da su pijani bili. Curry se povadio na kraju onako na silu ali bas katastrofa. Jeste Memfis igrao odlicnu odbranu ali su omasali jedno 10 totalno otvorenih sto trojki, sto ulaza sto poludistanci koje nikad ne mase.

 

3) Nadam se da Kumingu vise necemo gledati u ovoj seriji osim ako ne bude 50 razlike za nekoga. 

 

4) Led i sijalicu ti hebem sta radi ovo krompirasto smece??? Ako ste nekad pomislili kako bi izgledala utakmica bez trenera ovo obavezno odgledati.

 

Ja razumem da ne moze da sutira umesto igraca ali da celu utakmicu ne moze nista da skapira sta se desava na terenu, ne znam jel 1 time out pozvao? Nista pametno da im kaze da malo promeni ritam utakmice, NISTA.

 

Pocinje 4/4 GS u zaostatku fazon 10 razlike on daje intervju kliberi se nesto.

 

Totalni kreten, ja ne mogu da verujem da je u 2022. on dobio posao trenera u NBA ligi . Toliko ima genijalnih mladih mozgova kao sto je Udoka, ovaj spidas iz Memfisa isto nije los i ti pored svega dovodis ovakvog ziherasa koji je ispricao svoju trenersku pricu u vise tomova.

 

 

 

 

 

 

 

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

@Crni, gledao sam korneta pre cca 3-4 godine redovno, jer je igrao za nyk u sezoni tanka. mozda je od tada nabacio neku igru ledjima na postu, pojma nemam (valjda bi bio jedan od retkih ovih godina ako jeste), uglavnom, ovo je neka overall situacija sa njim koju znam:

 

lateralne kretnje su mu kao bobanove kada je krenuo da izlazi iz prajma, ne moze da sacuva ni centre da ga ne pretrce a kamo brze igrace. 

 

ne moze da odrzi poziciju ispod obruca. 

nije imao nista od igre ledjima. 

 

ima sut za tri i sa linije, plus neku blokadu zarad visine, na koju slucajno stigne. 

 

to je sve 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

@Crni, gledao sam korneta pre cca 3-4 godine redovno, jer je igrao za nyk u sezoni tanka. mozda je od tada nabacio neku igru ledjima na postu, pojma nemam (valjda bi bio jedan od retkih ovih godina ako jeste), uglavnom, ovo je neka overall situacija sa njim koju znam:

 

lateralne kretnje su mu kao bobanove kada je krenuo da izlazi iz prajma, ne moze da sacuva ni centre da ga ne pretrce a kamo brze igrace. 

 

ne moze da odrzi poziciju ispod obruca. 

nije imao nista od igre ledjima. 

 

ima sut za tri i sa linije, plus neku blokadu zarad visine, na koju slucajno stigne. 

 

to je sve 

Greskom si mene tagovao

Link to comment
Share on other sites

Tačno je Memfisu zafalio jedan madafaka kakav je Dža, čisto da zatvori već dobijenu utakmicu. Inače, recite mi da sam lud, ali meni Memfis deluje bolje u ovom plej-ofu od Finiksa, bolje igraju. Da li to istovremeno znači da će GSW da ih razvali u finalu konferencije (ako uopšte prođu Dalas), nadam se da ne. Ali tako deluje zasad.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Crni said:

Greskom si mene tagovao

 

au soriška, nekako sam zaključio po ajvartaru da si ti poteg'o priču o kornetu a ne @1945 :lol_2:

48 minutes ago, Miki28 said:

Citam po netu kako se useravaju Brooksu u zivot. Jel stvarno toliko lose igrao i imao ocajnu selekciju suta ili?

 

nisam gled'o ali ako bi mi tražio da iz glave nabrojim 5 x igrača u nba koji imaju najgoru selekciju šuta, brooks bi bio tu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Postoji jedna stvar koju još uvek, u ovim poznim godinama, učim o NBA i ne uspevam da je dobro ukapiram: ekipe koje uzimaju stare igrače koji onda uspevaju da im ili potpuno preokrenu ekipu ili da ih barem gurnu u višu klasu. Tu pre svega mislim na CP3 i Horforda, ali pogotovo Alfreda za kojeg sam (pogrešno) bio ubeđen da je pri samom kraju silazne karijere.

 

Valjda kada imaš Igoudalu...

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, AgroLaki said:

Evo jos jednog hot tejkica.

Jokic sledece god ne osvaja MVP, ali osvaja titulu, jer mu se vracaju Marej i Porter. 

Istorija se ponavlja jer je tako i Djani Armani uzeo dva MVPa, pa onda titulu. 

mda..

najbolje da ne igranje/iganje sise mareja i portera, pravi raziku izmedju ispadanja u prvoj rundi i osvajanja nba..:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ako je Mari sisa onda je Porter dojka. A obe su Nikoline...

 

Spoiler

izaći ću sam.

 

15 minutes ago, realno *w said:

 

Plus preživeo onaj divljački start sa leđa Bejna, isto muški.

Bejn ima tu suludu nadljudsku kiropraktičarsku snagu u rukama poput Pula...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...