Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

14 minutes ago, Zvezdinho said:

 

Interesantno da je Medzik napljuvao seriju tipa nista nije tacno, verovatno ga za neku lovu zeznuli ili mu se na svidja kako su ga prikazali, ili mozda both.

 

serija ima dosta fiktivnih momenata, tako sam citao u startu. ali kontam da je neki kostur price istinit. kazem, zapanjio sam se oko hejvuda, mislio sam da je neki triler scenarista tu upao u zonu, kad ono, nije.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, delgado said:

 

 Pa sad, kad hoces da optuzis star igraca za poraz njegove ekipe i pored vrhunske partije (slicno se pisalo i za Lebrona kad gubi u plejofu, povremeno) -> napises, pa da, to je i bila taktika protivnickog trenera pustis njega da da kolko hoce a ostale zatvoris a nikad nisam verovao u ovo, slicno kao i ona logika dzaba je dao 40 kad su primili preko njega 45 (npr pojedini pisu tako za Moranta) kao da je kosarka neka igra sa 5 x 1v1 mecapa pa eto mozemo tek tako da izmerimo preko kog igraca se primilo koliko poena. Mislim da bez obzira na ostavljeni prostor treba pohvaliti Butlera za vrhunske partije, pa taj otvoreni prostor treba i iskoristiti, koliko je samo teskih prodora zavrsio preko/pored Embida, uostalom kad stavis 40 poena uz 13-20 iz igre, 12/13 bacanja, 2/6 trice, 2stl,2blk,6a pa i da si blejao na drugoj strani terena sto Jimmy nikako nije, mora da se pohvali. Ne mozemo uvek kriviti star plejere za poraze svojih ekipa, u bilo kom kontekstu, zasto ne pohvaliti neciju vrhunsku partiju uprkos porazu, desava se redovno u NBA ?

 

Tacno je da role playeri, posebno oni koji su 3pts specijalijsti redovno bolje sutiraju na domacem terenu, evo Deni Grin koji je ofanzivno bio non faktor na Floridi sada je odigrao 2 odlicne suterske utakmice, tako da je sada red na Strusu, Herrou i kompaniji da odgovore. Izmasio se Majamijev tricaski cast zestoko u ove dve utakmice, tako da ima puno rezerve sa bolji ekipni perfomans. 

Nisam ga optuzio nego mislim da je to upravo ono sto Fila zeli. 

 

Iz prostog razloga sto se ne trude da ga udvoje jer je covek najgori suter za 3 od svih igraca u ligi ne samo od onih koji su doterali do PO.

 

Cak i Thybulle kad udje ide na Herro-a sto mi govori nesto o njihovom game planu...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

 

Malo Giannis kvari to društvo. 🙂

Nash kvari to drustvo, velika nepravda prema Kris Polu (ne volim ga nesto spec) sto se o njemu prica kao chokeru a Nash je u drustvu ovakvih imena. Decko ni po cemu nije imao bolju karijeru od Pola

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrTripleDouble said:

Vest o konjusarevoj nagradi sam primio u fazonu: :57:

 

 

Kad su Divac, Pedja, Djordjevic... odbijali reprezentaciju bili su legende, a kad Jokic odbije onda je konjusar i smrad i ko ga jebe.

Da sam Jokic nikad ne bih igrao za ovakav narod i naravno da bih se vozio u fijakeru kroz Sombor i uzivao u necemu sto sam zeleo od malena.

Zamisli kakav greh, covek voli konje, a ne kurve i splavove.

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Fino igraju Baksi, igra im deluje dosta tečnije, nego u Bostona. Izgube li Kelti noćas utakmicu, ovo je gotova serija.

 

Kelti moraju gledati na leto da dovedu nekog elitnog pleja, bez toga se ne može osvojiti liga.

 

Uvek je bilo bitno kakvog pleja ekipa ima.

Link to comment
Share on other sites

Krompirko Mike Brown se vec nalazio u toj situaciju i nije imao problem, nema brige za Warriorse

 

Smart je bas telefonirao ovaj pas i Koni krade i kuca. 

 E moj Braune, fauliras Weselina Metjuzovica za 3pts, kakav danak neiskustvu

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...