Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pitanje za fanove Bostona koje vidim da ima nekoliko a moze i za bilo kog ko gleda Boston redovno, zbog cega Luke Kornet vec dugo vremena ne dobija ni minut sansu? Svega nekoliko utakmica je odigrao po par minuta sto sam uhvatio a prosle sezone je bio solidan i odigrao je dosta utakmica sa vecom minutazom.

 

Meni se taj igrac izuzetno dopada i ove je bio u par najkorisnijih centara u G ligi.

 

Narocito evo sad nema R.Vilijamsa, Tajs je bas los 0 od 5 iz igre, barem 5 minuta da igra. Kapiram da inace ne moze da cuva neke ozbiljne atletske centre al Lopeza sto da ne. Izuzetan bloker prosle sezone na 14 minuta 1.5 rampa u G ligi sad 2 prosecno, ima i sut za 3 doduse ne bas najbolji procenti al moze da pogodi kad je sam, ume dobar pas da podeli, generalno svestran u napadu...

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Ybg, Janis.

Kad Janis zavrsi svoj posao u NBA, bice to novi svet kosarke, otvorice se put u novu igru, gde ce svi biti kao Janis,

krshni rukometashi, desetobojci starogrcke atlete i gde nece biti mesta za finese tipa Embid i njegov eurostep.

Morace svako da sutira bacanja 94% minimum, kao Janis kad je gusto.

 

Igraci poput Horforda i Smarta pokazivace mesto na ramenu gde su bile modrice kad ih je Janis onomad unosio u tri metra.

Neki ce mozda celivati to mesto, tetovirati replike tih masnica vrv.

+

 

Hteo sam i ono oko Moranta, kad mu je Poole neprikladno stavio ruku na koleno, bukvalno je bilo kao povetarac, kao u zaninoj pesmi.

Nije bilo kao kad Slavko Stimac u specijalnom vaspitanju zvekne onu ribu po butini uz De si Violeta.

 

Ali kad se Morant katapultirao u onu cudnu hrkljus odbrambenu kretnju bacanja prema Kleju, tu je trebo da pazi na koleno.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Kornet kada bi ušao u igru, Janis bi imao utakmicu karijere

 

A ostali su ga sacuvali bas, vrlo lako moze da ode na 40+. Drugo ne mora Kornet da ga cuva kad je Lopez u par sa Janisom a trece pitao sam zasto ne dobija bar 5 minuta a ne da igra 25 i cuva Janisa.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1945 said:

A ostali su ga sacuvali bas, vrlo lako moze da ode na 40+. Drugo ne mora Kornet da ga cuva kad je Lopez u par sa Janisom.

Šta je problem da igrač kog Kornet čuva stane u blok Janisu?

 

Pa to već sve vreme rade i kada je Braun u igri, a kamoli Kornet.

 

To što ne mogu da sačuvaju Janisa defanzivci kao što su Horford i Vilijams samo govori koliko je Janis jak na prodoru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jebiga nije bas toliko Kornet los u odbrani a Janisa svakako je tesko cuvati kao sto kazes...

 

Nije bas tako u realnosti da se svaki napad isvicuje ista odbrana odnosno da Janis napadne Korneta a ovaj ga ne cuva primarno.

 

Editovo sam post iznad dok si odgovarao nisi ceo procitao a pod trece je sustina sta sam hteo da pitam.

Link to comment
Share on other sites

Auu kakvu junacku utakmicu igra Alfred, kakvo kucanje

Foul trouble veliki protivnik Bostona vcrs a i zato je zasluzan mocni Janis

 

edit : Ide trojka Ala, Plejof utakmice karijere ? 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Koliko loša dodavanja ima Smart, nikad nisam voleo tog igrača.

 

Trejd Bostona za Horforda je trejd godine

8 minutes ago, 1945 said:

A jebiga nije bas toliko Kornet los u odbrani a Janisa svakako je tesko cuvati kao sto kazes...

 

Nije bas tako u realnosti da se svaki napad isvicuje ista odbrana odnosno da Janis napadne Korneta a ovaj ga ne cuva primarno.

 

Editovo sam post iznad dok si odgovarao nisi ceo procitao a pod trece je sustina sta sam hteo da pitam.

Ne pomaže to što bi bio na Lopezu, jer je ubedljivo najgori igrač na terenu, to zna i domar ove dvorane. Janis kada bi želeo da ima nekog igrača da mu bude čunj, to bi bio Kornet.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, 1945 said:

A jebiga nije bas toliko Kornet los u odbrani a Janisa svakako je tesko cuvati kao sto kazes...

 

Nije bas tako u realnosti da se svaki napad isvicuje ista odbrana odnosno da Janis napadne Korneta a ovaj ga ne cuva primarno.

 

Editovo sam post iznad dok si odgovarao nisi ceo procitao a pod trece je sustina sta sam hteo da pitam.

 

Nemoj se ljutis buraz ali je bas bezveze da ti se objasnjava zasto ne igra Kornet u utakmici sezone gde je svaki posed bitan kako ofanzivno tako i defanzivno...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

 

Nemoj se ljutis buraz ali je bas bezveze da ti se objasnjava zasto ne igra Kornet u utakmici sezone gde je svaki posed bitan kako ofanzivno tako i defanzivno...

Ne ljutim se i naravno da ne ocekujem da igra u drugom poluvremenu, samo sam pitao zasto inace nikad ne dobija ni minut sansu a dobijao je prosle sezone gde je bio solidan po meni to je bila sustina pitanja pa smo sad otisli predaleko, evo konkretno mislim da bi sad vise doprineo od Tajsa ovo sto je on igrao em je 0 od 5 iz igre em -8 sa njim.

Edited by 1945
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 1945 said:

Ne ljutim se i naravno da ne ocekujem da igra u drugom poluvremenu, samo sam pitao zasto inace nikad ne dobija ni minut sansu to je bila sustina pitanja pa smo sad otisli predaleko, evo konkretno mislim da bi sad vise doprineo od Tajsa ovo sto je on igrao em je 0 od 5 iz igre em -8 sa njim.

 

Tajs igra silom prilika i vidis na sta je to licilo.

 

I takav Tajs je verovatno svetlosnu godinu ispred Korneta koji igrac za stoka vreme regularne sezone i b2b utakmice...

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

I takav Tajs je verovatno svetlosnu godinu ispred Korneta koji igrac za stoka vreme regularne sezone i b2b utakmice...

A ni tad nije dobijao sansu ove sezone a prosle igrao po 15ak minuta, bas zato pitam zasto ni minut ne dobija, al dobro nije ni vazno meni je simpatican igrac gledao sam nekoliko njegovih sjajnih meceva u G ligi ove sezone. Svakako naravno da nema mesta u ovako vaznom mecu, pitah za inace vidim mesec dana ni minut nije odigrao a ni tokom sezone par puta nesto malo minuta...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...