Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

4 minutes ago, Alex_Serbia said:

Sansi su sada bogatiji za jedno bolno ali dragoceno iskustvo. Videcemo da li ce i koliko Janis dominirati ako bude reprize.

Isto tako ce i Cp3 biti stariji godinu koji im je najbitniji igrac.

 

Iako deluje da je kondiciono u formi zivota pitanje na sta ce liciti posle 3 PO serije...

Link to comment
Share on other sites

Feniks igra jako, manje vise u istom ritmu, uigrano. Odlican nastavak proslogodisnjih igara.

Oni su definitivno najmanja nepoznanica na zapadu.

Jaci su dosta od Denvera i Lejkersa, tesko je ocekivati da ce ove dve ekipe moci da podignu nivo igre

u znacajnijoj meri. Lebron ce u play offu morati da se osloni na gradjenje dobre strategije tokom serije,

trazenju slabih tacaka protivnika, nema sada vremena da se izgradi neka univerzalna igra.

 

GS i Memfis mogu biti opasne ekipe, Memfis jer jos uvek raste, a GS ... da ne objasnjavam.

 

Na istoku, zna se sta mogu Baksi, oni su taj tim koji morate pobediti ako zelite titulu.

Fila i BK su izazivaci, ali opet, ove godine morace da igraju na ludilo glavnih zvezda

i da se nadaju da je nova hemija bolja od stare.

 

 

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stoudemire said:

 

sunsi su ih pregazili 25 razlike, a ti si zakljucio da ce ih giannis opet silovati. cudno. bold take. as bold as it gets.

 

Pa znaš kako, iz ove utakmice može da se izvede jedino zaključak da Sansi mogu da se nose sa šampionima. Sve ostalo je jednako bold kao ono na šta si odgovorio, da ne kažem hot take. Treba Fear the deer ekipu dobiti u PO seriji... 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DameTime said:

 

Pa znaš kako, iz ove utakmice može da se izvede jedino zaključak da Sansi mogu da se nose sa šampionima. Sve ostalo je jednako bold kao ono na šta si odgovorio, da ne kažem hot take. Treba Fear the deer ekipu dobiti u PO seriji... 

 

Pfff, Majami ce da ih smaze takve kao da su Cuban Sandwich.

 

 

Spoiler

unnamed%20(2).jpg

 

P.S. Samo ako budu najbrzi.

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Chaos Is Me said:

Dobar deal i za Sixerse i za Netse, samo će vreme pokazati ko je bolje prošao. Sixersi dobijaju u teoriji i dalje jednog od najboljih kreatora u ligi, videćemo koliko će se miksovati ball heavy igra Hardena sa Embiidovom igrom, ipak je ovo Joelova ekipa, a nije on baš Capela da samo radi prljav posao i rola ka košu iz pika. Harris dolazi u primerenu ulogu, on je dobar igrač na groznom ugovoru ali i dalje dobar igrač koji može izneti ulogu treće banane. Ja nisam neki fan ovih combo bekova Sixersa na čelu sa Maxeyem ali u principu dobra stvar što su ga zadržali jer ima neki upside. Thybulle sad neizostavno mora biti član petorke na SF i u idealnoj je situaciji, unosi taj defanzivni balans a profitiraće i od igre sa dobrim plejmejkerom poput Hardena bez potrebe da radi ono što ne zna. Klupa je tankosava ali biće dovoljne povremene šuterske eskapade Miltona, Korkmaza ili Maxeya koji bi trebalo da ode u ulogu 6th mana. Back up na visokim pozicijama je dosta bedan, ne znam šta planiraju sa Millsapom ali čak i on bi pomogao tu malo.

Zaboravio si da pomeneš Denija Grina. Nije da igra kao prajmu, ali i dalje ume da pospremi neke dobre spot up trice iz kornera, plus da odigra solidnu odbranu za 20-25 minuta.

 

 

 

Ono što ja ne vidim, ali možda Filini menadžeri dobro vide je kako je Maksi korisniji za ekipu od Seta Karija. Maksi valjda poseduje veliki potencijal da postane možda i ol star u budućnosti, ali to ostaje samo na potencijalu. Set Kari je bio drugi najbolji igrač Filinog rostera za prošlosezonski plej of. Pospremio je brdo trica i jedan od glavnih razloga, zašto je sa onom Atlantom igrala maltene egal (iako je ta ekipa sada u autu sa formom). Moram istaći da bi za tim i ovu sezonu bilo neuporedivo bolje da imaju Seta Karija.

 

Bruklin je zaista dosta dobio u tom pogledu, jer za razliku od Herisa, Set Kari će 100% pogađati otvorene trice.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, KfJ said:

Jaci su dosta od Denvera i Lejkersa, tesko je ocekivati da ce ove dve ekipe moci da podignu nivo igre

u znacajnijoj meri.

Za Lejkerse se slažem, ali za Denver absolutno ne. Pa fale im 2 od 3 najbolja igrača, ako se vrate ove sezone (za šta postoji snažna indikacija), naravno da mogu da podignu nivo. Mada po meni nedovoljno da se dobiju Sansi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darko said:

Za Lejkerse se slažem, ali za Denver absolutno ne. Pa fale im 2 od 3 najbolja igrača, ako se vrate ove sezone (za šta postoji snažna indikacija), naravno da mogu da podignu nivo. Mada po meni nedovoljno da se dobiju Sansi.

 

Premalo je vremena da Marej dodje na neki znacajan nivo, s obzirom na njegovu igru; treba mu dosta samopouzdanja.

Ja razmisljam da li ce Klej stici na neki znacajan nivo pre play offa, a on pika basket vec metar dana.

Mozda sam pesimista. Takodje koliko Porter moze da bude oporavljen, ove sezone se bas mucio.

Izvan njih trojice, ili dvojice trojice, 

ostatak ekipe Denvera je potpuno genericki,

neki GM bi se mozda kockao i uzeo 12 NBA igraca izvucenih iz bubnja umesto njih.

 

Edited by KfJ
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, KfJ said:

 

Premalo je vremena da Marej dodje na neki znacajan nivo, s obzirom na njegovu igru; treba mu dosta samopouzdanja.

Ja razmisljam da li ce Klej stici na neki znacajan nivo pre play offa, a on pika basket vec metar dana.

Mozda sam pesimista. Takodje koliko Porter moze da bude oporavljen, ove sezone se bas mucio.

Izvan njih trojice, ili dvojice trojice, 

ostatak ekipe Denvera je potpuno genericki,

neki GM bi se mozda kockao i uzeo 12 NBA igraca izvucenih iz bubnja umesto njih.

 

Murray sa jednom nogom je bolji od pola klupe na žalost. Znam, trebaće vremena itd, ali čak i roviti su ogroman upgrade.

 

Inače, Poku vezao tri dobre tekme zaredom. Pre toga, ne znam da li je ikad vezao dve a kamoli tri. Nadam se da je ovo početak nečeg specijalnog ili bar neke solidne konstantnosti ako ništa drugo. 

 

Takođe, jel to promenio šut ili mi se čini? Izgleda nekako lepše, mada je možda zbog toga što ulazi :classic_biggrin:

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...