Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

9 minutes ago, stoudemire said:

 

 

Nah, Harden asistent #1 u NBA vec godinama

 

 

--------

Obozavam trade deadline!  By far najzanimljiviji deo NBA lige, gde pride pola planete postane instant GM i to jako pronicljiv, svakako vise od real gm-ova.

 

Sigurne su samo 3 stvari- radjanje, umiranje i hvatanje za glavu na 99% nba trejdova 😁

Edited by Alex_Serbia
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Porzingis koji odigra pola sezone je opet vredniji nego ova 2 mediokriteta sa prelosim ugovorima. Ne zna se koji je grdji od kojeg. Pored svega jos imaju Brunsona + Dragic za kojeg imaju realne sanse da ga pokupe u buyout marketu. Doncic da se pokupi i da zapali u neke Kingse nista mu gore ne bi bilo jer ove ceka preskup roster naredne 3-4 godine bez ikakvog upsidea veceg od 1st round exita.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, freethrow said:

ALi zašto obe izgubile? Meni taj trejd ekšli ima smisla i to skroz, čisto igrački, da ne ulazim u pare? Doduše ja nekako verujem da Dinvidi može da bude dobar i koristan u pravom timu, ali verovatno grešim.

Zato što je Vašington dao Herela za neku siću Hornetsima, koja je tu poenta? 

Uzmeš Porzingisa i Iš Smita, daš Dinvidija, Bertansa i Herela koji ima odličnu sezonu. 

KP ima ugovor na još dve i po godine, rastući koji će ići do 35M, a ja čisto sumnjam da bilo ko može da gradi franšizu oko Bila i Porzingisa. 

S druge strane, Dalas bolje da je npr pokupio Haliburtona kad ga je Sakramento već poklanjao, ovako ne vidim šta su konkretno dobili. U Bransonu i Porzingisu su imali iste, čak i bolje verzije Dinvidija i Bertansa. 

Edited by mind.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mind. said:

 

 

Ovo je npr odličan trejd Finiksa. Uzeli čoveka sistema koji će odlično izvršavati svoje zadatke. Dali četvrtog centra i pika koji će biti verovatno među poslednjim. Smislen potez. 

 

super trejd. craig je zestok defanzivac koji je bio dobar kod nas na putu do finala, moze da cuva vise pozicija, a u napadu ne sme da se ostavi sam na trojci.

 

stix smith ima dosta dobar potencijal ali phoenix nema vremena da razvija igraca trenutno tako da se nadam da ce naci neku ekipu gde igrati vise i standardno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...