Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Ako je ovo istina tesko da ce prezivjeti turneju po istoku, posebno gostovanja Majamiju, Bruklinu i Fili.

Posebno mi je jako ovo da će ga procenjivati nakon svake utakmice, kao da je na desetodnevnom ugovoru pa da vide kako se snalazi u različitim situacijama i da li ima nade za dugoročnu korist. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Miki28 said:

Ako je ovo istina tesko da ce prezivjeti turneju po istoku, posebno gostovanja Majamiju, Bruklinu i Fili.

 

Kakva glupost. Ne znam samo koga bi doveli na njegovo mesto.

 

3 hours ago, Dracarys said:

Ja ne mogu da smatram Hardena nesto manjim igracem od Janisa, sem ako Janis ne bude uzeo 2 titule, a Harden ostane bez ijedne. Sama cinjenica da je bio tako blizu izbacivanja TOP2 najbolje ekipe svih vremena se mora debelo uzeti u obzir, proslih i narednih sezona nije imao dovoljno dobru podrsku u ekipi, sem prosle sezone, kada je upravo taj Harden bio povredjen.

 

Pa dobro, za tebe je Lebron GOAT.

Edited by DameTIme
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

 

@delgado obavezno pogledaj snimak utakmice, ovo im je najbolji mec ove sezone, posebno u 4/4. AD se uskoro vraca

 

Odgledao snimak. Hajlajt mi je kad Russ uzima cetku da mopuje floor, i potom izlazi snimak Russ doing everything not to be traded 😄 

Dobro kucanje preko Gobera, al' mi opet stigosmo deficit u 4oj sa njim na klupi. Vogel ga uveo tek 3.5min pred kraj utakmice... Stenli Dzonson je odradio lavovsku rolu, pomogli su nam Bojan i Klarkson sa svojim losim suterskim vecerima, a ni Spida nije bio u elementu...  Juti je bila b2b, nisu igrali dobro i iscupasmo nekako vaznu pobedu. Protiv Indiane nam sledi must-win utakmica pred tezak road-trip...  

 

 Ne bih dirao Vogela. Dobio je nezahvalan zadatak, roster skrpljen s koca i konopca, povrede, izostanci, a on je kao sto znamo defensive-minded coach. Nema boljih resenja na trzistu... Najvaznije nam je sad kako uspeti da upgradujemo roster u nezahvalnoj situaciji gde nemamo toliko asseta na raspolaganju osim THT-a... Za Nunna kao opet setback za povratak, tuzno... 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni i generalno nije jasno šta Spursi pokušavaju sa potpisima ove bele braće poput Eubanksa, McDermotta, Juancha, Zacha Collinsa, promocije Poeltla u prvu opciju na centru itd. 

I zašto još uvek nisu povukli Milutinova

Link to comment
Share on other sites

Seltiksi čiste kap i nasleđuju Birds rajts za obojicu, Denver dobija šutera. Sparsi su mi tu nejasni, možda im treba rezervna opcija na 4.

Just now, uini said:

mislite da je milutinov bolji od poeltla? ja nisam baš siguran

na stranu što možda ne želi ili je spursima frka od povreda

To ti je isti ku..c. Slični igrači, sličnih kvaliteta

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Seltiksi čiste kap i nasleđuju Birds rajts za obojicu, Denver dobija šutera. Sparsi su mi tu nejasni, možda im treba rezervna opcija na 4.

To ti je isti ku..c. Slični igrači, sličnih kvaliteta

 

milutinov je verovatno bolji ofanzivno ali uopšte nisam siguran da može da mečuje jakobov uticaj u defanzivi.

lik nije samo dobar, već vrlo dobar za nba standarde u tom departmanu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Green23 said:

I zašto još uvek nisu povukli Milutinova

 

Pitao ja na tw jednog skauta pre godinu-dve (relativno mi je vreme u doba korone, pa sam pogubljen) sta se desava ovde, rece mi da je isla priča da im je želja da ako dovode centra, da dovode nekog ko moze da šutira i za 3, pa im zbog toga Milutinov nije prioritet

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Green23 said:

I zašto još uvek nisu povukli Milutinova

Zato sto vise nemaju prava na njega... Prethodnih godina, to vec ne znam, Nikola ima kvalitet da igra NBA, mozda ne zeli i lepse se oseca u Evropi, meni je bolji igrac nego Poetl.

 

Sto se tice trejda, solidan posao Denvera, Forbes sutira preko 40% za tri, a odlazak 2 igraca koji su povredjeni do kraja sezone otvara prostor za potpis Kazinsa. Zao mi je zbog odlaska Doziera, ali previse je povreda u Denveru, da bi mogli da ga cuvaju na rosteru. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Milutinova su povrede osakatile i ovo sada što igra je ispod svakog očekivanog nivoa. Mnogo je sporiji i u defanzivi je baš loš mada ima dosta i do timske odbrane u Cska,sve u svemu ne izgleda dobro za sada.

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ne bih poeltla stavljao u ovu grupu (svojevremeno ni zach collinsa ali sad treba videti ume li da hoda).

odličan defanzivac je jakob, lako će ga prebaciti u rezervu ili trejdovati kada se dokopaju nekog ofanzivnog dominatora.

 

Slažem se da je Poeltl sasvim ok defanzivno ali je ofanzivno klasičan centar za tank ekipe. Pa hajde njega i da razumem donekle, ostaje pitanje većine rostera koga su složili bez nekog reda. Murray je dobar, čak i borderline all star ove sezone nakon povreda pravih all starova (Lillard, AD, PG itd.) ali on može da bude treći, eventualno drugi igrač pobedničke ekipe. Keldon je ok kao glue guy, a možda vremenom izraste u nešto više, trenutno me podseća na nebrušenog Jaylena Browna. White je dobar za ulogu šestog, sedmog čoveka. Ovo ostalo tankoza.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dozir sa jednom nogom ne vrede 3 Forbsa. bas me je iznenadio taj trejd. 

 

Bacena je ova sezona za Nagetse, vidim neki optimizam za povratak Dzamala, cak i MPJ, ali to nema veze s vezom.

 

 

 

Sto se tice Sparsa, oni sami sebi nece da priznaju da su odron i tako ce pokusavati jos nekoliko godina do tank moda i dok im ne dodje neki opasan prospekt. Uzalud bacene godine. Trebalo bi sada da potrejduju sve korisno sto imaju, izuzev Keldona, jer je on jos mladic.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...