Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

6 hours ago, displejnejm said:

Koliko samo hot tejkova noćas/jutros. Ništa se senzacionalno nije desilo - i Fila (posebno sa Embidom) i Dalas su dovoljno kvalitetni da na svom terenu makar jednu uzmu. Da ne pričam o činjenici da je onaj skot sudio Sans/Mevs, a kad on sudi, mislim da ekipe CP3 nikad ne dobijaju. Videćemo odgovor Sansa, nadam se da je to - to od Dalasa i da će serija biti završena 4:1. Što se tiče Majamija, oni su meni tigar od papira, jer, koliko god bili dobra ekipa, nikako nisu šampionska, jer nemaju superstarova. Proći će Sikserse ovako ili onako, i onda gube 100% finale Istoka. Tj. 100% ako budu igrali protiv Baksa, 90% protiv Kelta. 

Bold: nemoj, obzirom da Skot Foster nije sudio utakmicu sinoc.

 

5 hours ago, DameTime said:

 

Meni je palo na pamet da će se to desiti kad Nikoli nisu uručili dok su igrali sa GSW.

Nagrade se uvek dele po redu i uvek prodje po par dana izmedju svake nagrade da bi se drzao hype na tom igracu. MVP se uvek dodeljuje poslednji od svih nagrada, na primer Janis je dobio nagradu posle ispadanja u bubble pre 2 godine, nije bilo nikakve sanse da se dodeli pre sredine druge runde. 

 

A celu pricu oko toga da Embid dobija nagradu je pokrenuo neki ,,novinar" jer je video celnike lige na utakmici juce, pa je brze bolje izbrisao tvit kad je krenuo da privlaci paznju, plus MVP i sve ostale nagrade se dodeljuju kada TNT radi prenos, a juce je bio mec na ESPN-u.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Nagrade se uvek dele po redu i uvek prodje po par dana izmedju svake nagrade da bi se drzao hype na tom igracu. MVP se uvek dodeljuje poslednji od svih nagrada, na primer Janis je dobio nagradu posle ispadanja u bubble pre 2 godine, nije bilo nikakve sanse da se dodeli pre sredine druge runde. 

 

A celu pricu oko toga da Embid dobija nagradu je pokrenuo neki ,,novinar" jer je video celnike lige na utakmici juce, pa je brze bolje izbrisao tvit kad je krenuo da privlaci paznju, plus MVP i sve ostale nagrade se dodeljuju kada TNT radi prenos, a juce je bio mec na ESPN-u.

 

Znam da ide po redu, samo mi se nekako činilo da se ove godine čeka predugo. 😆 Plus nikad ne mogu da se setim kako je bilo prethodnih godina jer ja to površno ispratim.

 

Hvala na info. 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Wesley Sneijder said:

A celu pricu oko toga da Embid dobija nagradu je pokrenuo neki ,,novinar" jer je video celnike lige na utakmici juce, pa je brze bolje izbrisao tvit kad je krenuo da privlaci paznju, plus MVP i sve ostale nagrade se dodeljuju kada TNT radi prenos, a juce je bio mec na ESPN-u.

 

sutrasnja utakmica sixers heat je na tntu :default_coffee:

 

inace, izaslo je i ovo nakon utakmice :default_coffee:

 

t3hffb84qyx81.jpg?width=388&auto=webp&s=

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobra utakmica,  :kece: meni najviše liči da ovaj par daje šampiona. Odlične odbrane, dosta mesa i atletike uz odlično košarkaško znanje su garancija uspjeha. Janis izvanredan, Tatuma zasad niđe a Kelti vode na poluvremenu - dobar znak za zelene... :thumbsup:

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, greenenvy said:

Mislim znam. Mogu @Miki28 jezeraš i @DameTime 😂

 

Ne znam da li ovde ima originalnih navijača Milvokija. Mogu da govorim u svoje ime, jako poštujem kako je ekipa izgrađena i kroz šta su sve prošli (dosta bolnih poraza u PO) kako bi postali šampioni. Takođe poštujem i Janisa koji je takoreći against all odds postao najbolji igrač lige, nije bežao u supertim i verovao je da može osvojiti prsten sa Milvokijem. Plus, postoji faktor da volim da teram kontru većini i da zakolutam očima na svaki komentar tipa: ubice košarke, hrkljuš košarka itd. Tako da eto 😛 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...