Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Mogao bi malo Bjelicu da ispostuje, covek izgulio 71mec u regularnom delu nije dobio ni minut u ovih par meceva protiv Memfisa, pa ni sad na 21 razliku...

 

Evk svi dobili sansu osim njega.

 

Jos je i protiv Denvera prva 2 meca dobro odigrao i u napadu i u odbrani, cak cu se usuditi da kazem da je cuvao Jokica bolje nego 80-90% centara u ligi.

 

Link to comment
Share on other sites

Bravo za Buckse, ne sumnjam da ce u game 4 biti bolji.

Janis solidan iako ga cuvaju fenomenalno.

31.3/11.3/9 ali na nekih 43% suta. Moze to mnogo bolje. Da je tu Middleton, zavrsili bi ovo Bucksi u 4 ili 5, ovako ce otici u 6 i Janis i ekipa u ECF.

 

@greenenvy naravno, Janis prosle godine spasio kosarku od onih iz pustinje a morace i ove jer su ostali 3 odvratne za mene ekipe u plejofu, ali ae bar ce 1 ispasti u medjusobnom duelu a za trecu ce se Janis pobirnuti.

Posle u finalu i za tu ekipu sa Zapada.

Edited by Miki28
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovde vidim da ga je Pul držao za koleno rukom bukvalno, a u drugoj situaciji bio je i nožni kontakt sa kolenom: 

Složićemo se da ne deluje da je namerno. Naravno, ako je Dža povređen, Pul treba da odmori do kraja plej ofa. Jer, superstarovi moraju da budu zaštićeni maksimalno. Ako je zbog sedmog, osmog igrača u rotaciji GP2 Bruks kažnjen jednom utakmicom neigranja, onda Pul treba da završi sezonu sada zbog povređivanja TOP 5 igrača lige trenutno. Samo rezonujem kao tipičan GSW fen. 😑

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Takoe. Mučki ga je povukao za koleno dok je bio metar i po u vazduhu. Nema veze, napisao sam smarački full page post o onome što ja smatram za opasno i namerno, tako da se ne bih ponavljao.

E da, gledao sam juče BosMil, prognozirao sam pobedu Milvokija ali mila majko, koliko je ono što Boston igra poezija u pokretu, pjesma i rapsodija košarkaške igre u odnosu na tesare i macole iz Viskonsina...

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

E da, gledao sam juče BosMil, prognozirao sam pobedu Milvokija ali mila majko, koliko je ono što Boston igra poezija u pokretu, pjesma i rapsodija košarkaške igre u odnosu na tesare i macole iz Viskonsina...

Docice i vasa poezija u pokretu, pesma i rapsodija na red. Polako samo😀

Edited by Miki28
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, displejnejm said:

Ovde vidim da ga je Pul držao za koleno rukom bukvalno, a u drugoj situaciji bio je i nožni kontakt sa kolenom

 

 

Koje ćemo još gluposti videti u ovom plejofu? Kakav vrhunski idiotizam.

Link to comment
Share on other sites

Čemu hejt, nemam ništa protiv igre Bostona, Majamija, da ne pričamo o Finiksu ili Memfisu, faking Denveru. Samo mi je osnovna premisa Janisovog probijanja prve linije dobrane ramenom ili kukom prosto grozna za gledanje. Juče smo baš komentarisali onog mučenog Vilijamsa koji odlazi na klupu i deluje kao da je igrao basket sa Bonjaskim i Emelianenkom a ne protiv MVPja.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

E da, gledao sam juče BosMil, prognozirao sam pobedu Milvokija ali mila majko, koliko je ono što Boston igra poezija u pokretu, pjesma i rapsodija košarkaške igre u odnosu na tesare i macole iz Viskonsina...

 

ma da, nikakav diss to nije ni za milvokija ni za đanu, jer kad pobeđuješ onda je to pobednička košarka.

ali kad vidim antea kako na pivotu pravi onaj iskorak nogom, kao kiborg-međed, estetski me devastira.

ugasio sam tu negde tekmu uz misao kako je željko bebek to sve davno opevao u pesmi

 

lako noć smaraačii

dušu ste mi uzeelii

 

a pomoglo je i što mi se grdno spavalo.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Čemu hejt, nemam ništa protiv igre Bostona, Majamija, da ne pričamo o Finiksu ili Memfisu, faking Denveru. Samo mi je osnovna premisa Janisovog probijanja prve linije dobrane ramenom ili kukom prosto grozna za gledanje. Juče smo baš komentarisali onog mučenog Vilijamsa koji odlazi na klupu i deluje kao da je igrao basket sa Bonjaskim i Emelianenkom a ne protiv MVPja.

Brat ozniljno radi na flopovanju sa Smartom, bacaka se samo tako ali dobro, to je jedan vid odbrane od Janisa pa ako prodje prodje. Kad toliko flopujes, padas o parket hoce da bude da si igrao basket sa Bonjaskim i Fedorom.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

 

 

ne verujem da se tu povredio, jer, koliko razumem, prošlo je solidno vremena između te dve situacije.

 

takođe, ne izgleda mi ni kao da bi povreda mogla biti od pooleovog 'vatanja (koje izgleda solidno namerno i to je ono što je sranje), već pre od prethodnog sudara nogama pri početku duela

 

generalno se igra vrlo reckless u seriji, što je sranje, imho.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ne sam Safete said:

 

 

Haha, sjajno! 

 

1 hour ago, Miki28 said:

Brat ozniljno radi na flopovanju sa Smartom, bacaka se samo tako ali dobro, to je jedan vid odbrane od Janisa pa ako prodje prodje. Kad toliko flopujes, padas o parket hoce da bude da si igrao basket sa Bonjaskim i Fedorom.

 

Džabe pišeš Miki, ne valja čvrsta odbrana ali zato valja hvatanje za koleno, jer je to poezija u pokretu. Ali nema veze, ono najbitnije je - Bucks in 6.

 

Što se tiče situacije Morent-Pul, nije bitno da li je to trenutak u kom se povredio, ovo je prljav potez Pula, vrlo verovatno nameran (nema šanse da je išao na loptu jer je ista bila u Morentovim rukama). To se treba sankcionisati kao što je Grin kažnjen za svoj prljav potez i Bruks za svoj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, DameTime said:

Džabe pišeš Miki, ne valja čvrsta odbrana ali zato valja hvatanje za koleno, jer je to poezija u pokretu. Ali nema veze, ono najbitnije je - Bucks in 6.

 

Što se tiče situacije Morent-Pul, nije bitno da li je to trenutak u kom se povredio, ovo je prljav potez Pula, vrlo verovatno nameran (nema šanse da je išao na loptu jer je ista bila u Morentovim rukama). To se treba sankcionisati kao što je Grin kažnjen za svoj prljav potez i Bruks za svoj.

Hrkljus kosarka ali u kojoj nema ovakvih stvari kao sto ima u ovoj rapsodiji, poeziji. Svaki mec sranja prave i idu na namjerne povrede igraca.

 

Inace dobro je neko napisao sinoc, ko je gledao RA Zvezdu u najvecoj svojoj slavi, ovo je milina sto igraju Bucksi. Da ne zaboravimo da taj koji ima lijepu za oko igru ne igra zbog povrede kod Bucksa ali da li kukaju zbog toga? Ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...