Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

3 minutes ago, Don Radonja said:

Nek je sa srecom ko pomisli oko Dejvisa da gradi ekipu.

 

Koliko je staklen.

Nije ni blizu 100% ali igra fenomenalno.

Zalosno je sto ce ga povrede spreciti da ostvari sav svoj potencijal koji je nevjerovatan. 

Nadam se da ce poceti da nosi duboke patike.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Nije ni blizu 100% ali igra fenomenalno.

Zalosno je sto ce ga povrede spreciti da ostvari sav svoj potencijal koji je nevjerovatan. 

Nadam se da ce poceti da nosi duboke patike.

Upravo povrede.Ako je sad ovako staklen.Kako ce biti kad ga godine budu stizale...Msm da nije ovoliko staklen gradio bih oko njega ekipu ovako je zeznuto...

Link to comment
Share on other sites

Evo Jokiću druga titula MVP-a u nizu a Sunsima prvi prsten u povijesti NBA-a. Za sve Win-Win situation, šta ne ? 😂😂😂

Prije desetak dana sam pisao da vidim velike šanse da Spursi budu ta zadnja ekipa u play-inu. Iako i oni i LAL imaju brutalan raspored do kraja. Spursi imaju dve pobjede viška. Ne znam samo tko bi imao tie breaker na kraju s obzirom da su 2:2 međusobno u slučaju da budu izjednačeni. Gledaju se valjda oni drugi kriteriji. Mislim da bi bio to conference record a tu su Spursi uvjerljivo bolji.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Monty se blamira. Dajte Isha Wainrighta i Lundberga po 35mpg do PO, ovo je presmesno...

možemo očekivati samo još jedan ozbiljan meč od Sunsa do kraja RS i to narednu protiv LAL , čisto da se proba oboriti klupski rekord pred svojim navijačima. a ako to kojim slučajem ne uspije ostaju zadnje kolo Kingsi u Phoenixu. i to bi bilo to od njih do PO. Ovo za Iffea bi Monty mogao i uslišati. Postoje indicije da bi se tako nešto moglo i odigrati.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...