Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Jbt Lejkersi 6 vezanih poraza? Kakav fejl ovog projekta, veci nego sto se iko nadao. Mislio sam da ce u regularci biti 5-6 i prva druga runda plejofa, ali ovo je bas katastrofa. Da ne bi onolikog prekida da se Wozd i kilavi Radovan Davis odmore, ne bi uzeli ni onu Dizni kitulu. Sledece tekme protiv PHO i GSW :]

Ali najjaci je Sakuramento koji kad je ispao iz trke za Plej in poceo malo da pobedjuje, taman da sklizne sa sansama na draftu, jer malo je 16 godina bez plejofa. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Referent said:

Јокари фали 78 поена до 2000 поена, 1000 скокова и 500 асистенција у једној сезони, до сада ником то није успело.

Cak ni Wozdiju?

 

Kakav je Embiid cmizdravac, umesto da skupi mooda i do kraja da sve od sebe pa nek rezultati govor. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Chaos Is Me said:

Što se noćas nisu igrale utakmice?

Martin Luther King Jr. Day. nema finale nikakvo veze sa neodigravanjem utakmica

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

da u stvari 17.01 je MLK day . jučer je bila samo  godišnjica njegovog atentata. onda ćee biti raspored takav. sad sam vidio da je razlog ipak finale NCAA

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

MLK day je valjda uvek drugi ili treći neki dan u nedelji u januaru, nije fiksni datum. Godinama sam objašnjavao, kad me ljudi pitaju za datum Exit festivala, da tradicionalno počinje prvog četvrtka u julu, sad ko zna kako je. Inače za ovo juče, gledano po satnici, mogli su lagano da uguraju nekoliko NBA utakmica koje bi se završile do početka finala, koje je bilo u 20:20 po lokalnom vremenu (Central Time Zone). U principu, jeste stvar komercijale naravno, ali da su hteli, ladno bi stavili kao za vikend da se ranije odigra i to je to. Ono, nije da mi smeta, Jayhawksi dobiše, da su Tar Heelsi dobili preloš sportski dan.

Edited by Marko
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

da u stvari 17.01 je MLK day . jučer je bila samo  godišnjica njegovog atentata. onda ćee biti raspored takav. sad sam vidio da je razlog ipak finale NCAA

 

Tacnije, mislim da nije fiksni datum, nego tipa treci ponedeljak u januaru, pa kako se zalomi koje godine. Tako nesto, a sada se ne secam tacnog razloga takvog odredjivanja.

Trebalo bi da je to njegov rodjendan...

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klipan said:

 

Tacnije, mislim da nije fiksni datum, nego tipa treci ponedeljak u januaru, pa kako se zalomi koje godine. Tako nesto, a sada se ne secam tacnog razloga takvog odredjivanja.

Trebalo bi da je to njegov rodjendan...

 

 

u pravu si treći ponedeljak , 15.01. je rođen.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nikad se nije igralo kada je finale NCAA ili NFLa.

 

1 hour ago, Referent said:

Јокари фали 78 поена до 2000 поена, 1000 скокова и 500 асистенција у једној сезони, до сада ником то није успело.

 

Hmm... delovalo mi čudno, ali stvarno je tako. 

 

RW je u onoj TD sezoni imao 2500-800-800.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ko bi to mogao biti osim john walla, koji je jednako skup a verovatno solidno losiji igrac?

Pa sada kada me to pitaš, teško je znati, jer ne znam ko će od plejeva/bekova biti dostupan za trgovinu. Možda recimo FVV bude dostupan (lupam), jer mu ugovor sledeće sezone ističe pred player option i odradi se trejd između tri tima.

 

A Lejkersi mu recimo garantuju max ugovor, FVV bi pristao na tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

Pa sada kada me to pitaš, teško je znati, jer ne znam ko će od plejeva/bekova biti dostupan za trgovinu. Možda recimo FVV bude dostupan (lupam), jer mu ugovor sledeće sezone ističe pred player option i odradi se trejd između tri tima.

 

okej, samo mi nije jasno zašto bi neko hteo wbrooka, osim ukoliko ne bi time uvalio neki duži ugovor koji mu ne treba?

 

npr, ja bih na ovo pristao i onda ne bih skidao wbrooka ali ne verujem da bi na ovo pristali lakersi

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y7zmnodb

Link to comment
Share on other sites

Baš to mislim što si napisao, igrač koji im ne treba dugoročno ili ne planiraju da ga zadrže.

 

Možda neko i bude hteo Vestbruka da čisti salary cap za narednih par sezona itd. Vestbruku je ostala još samo jedna godina, tako da ne može biti katastrofa.

 

Ne bih uzeo ovaj paket iz Niksa, Vestbruk ima duplo bolji ugovor. Furnije i Rendl preplaćeni debelo, Noel ne vidi teren od povreda.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...