Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pazi s kim Bron startuje, Vestbruk koji ne bi bio starter u 25 timova, Monk koga je Šarlot kao boderline PO ekipa šutnuo kao smeće i Rivs i Džonson koji do polovine sezone nisu postojali na košarkaškoj mapi zvanoj NBA.

3 hours ago, DameTime said:

 

Meni je lakše da povremeno verujem da se on prosto sprda sa svima nama. Odbijam da verujem da je ozbiljan.

Vrlo, vrlo ozbiljan. Lako je sa dobrom ekipom i podrskom u koprive mlatit'

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema svrhe da se raspravljas s njima Draki, vise ih je i prepuni su mrznje prema najvecem, pa su "u pravu"

Cuj povrede su izgovor a pricamo o Dejvisu koji je prosle sezone poginuo u plejofu, a ove se pojavio na 31oj utakmici

I onda su to izgovori

 

 Jbg, pricao sam jos na pocetku sezone kako cemo praviti proslu sezonu od blata gde su Lakersi imali na kraju 10 pobeda vise nego poraza a dobar deo sezone su odigrali bez obojice, i da ce margina greske/povrede biti nepostojeca, u smislu da ako se ponovi stradanje nekog od ove dvojice da ce se tim pretvoriti u ovo sto gledamo danas. + na sve to igrac na kog smo potrosili midlevel (Nunn) se ocito nece ni pojavljivati. Liga je ocajala, ne mogu vise utakmice da se dobijaju sa ovim evroligaskim rosterima i tu ne bi pomogao ni James u prajmu, niti bilo koji igrac ikada umesto njega. I Miki i (narocito) Dame su strasno bezobrazni i zajebi da diskutujes sa njima, cuvaj zivce ionako su nam fino pojedeni sta smo sve doziveli

 

 Mislim da svi u Lakersima jedva cekaju da se sezona zavrse i ne mogu da gledaju jedni druge, osim Meloa koji uziva u svojoj igri i cepa se po glavi posle svakog pogodka. Skupljamo statse, a onda kad dodje plejof zajedno sa tvojim bratom da bodrimo Heat, evo sad vodimo protiv File 10 razlike

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jes steta, al postoji snimak svakako

Lagano odradjivanje posla protiv File, granitna odbrana --Sve bolji i ispod rada prolazi Vincent, iskocili i Caleb i Struss.. Herro ima bas lep tear-drop...

 

56p lol kao potvrda onog sto sam pricao u prethodnom postu, sagnite se hejteri

@Dracarys nabijao covek statistiku 😞  

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, delgado said:

 

 

56p lol kao potvrda onog sto sam pricao u prethodnom postu, sagnite se hejteri

@Dracarys nabijao covek statistiku 😞  

Ne brinem se, naći će se neko da kaže kAkO BrOn Ne IgRa OdBrAnU. Valjda bi trebalo ekipa da igra odbranu za njega, a ne on za ciglare. Mora Bron da se pati pred petu deceniju života u odbrani, da bi Vestbruk mogao da ciglari do sutra, eventualno da sazida još jedan Stejpls za Kliperse da ne moraju da troše novac.

 

Normalno je da će čovek koji ima 60TS uz sjajan plejmejking da ima kontrolu napada.

Link to comment
Share on other sites

Nešto stvarno nevalja sa Ratnicima. Nisam ih dugo gledao u liveu moram priznati tako da osim činjenice da igraju bez Greena nemam pojma šta se tamo događa. Čini mi se samo da ta serija loših rezultata osim već pomenutog izostanka Greena koincidira i sa inkluzijom Kleja u startnih five. Jesam li šta propustio? Ili je to prety much to

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dracarys said:

Ne brinem se, naći će se neko da kaže kAkO BrOn Ne IgRa OdBrAnU. Valjda bi trebalo ekipa da igra odbranu za njega, a ne on za ciglare. Mora Bron da se pati pred petu deceniju života u odbrani, da bi Vestbruk mogao da ciglari do sutra, eventualno da sazida još jedan Stejpls za Kliperse da ne moraju da troše novac.

 

covek igra centra i ti ocekujes da drugi igraju odbranu za njega? 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, gggggggg said:

 

covek igra centra i ti ocekujes da drugi igraju odbranu za njega? 

Pa treba se prilagođavati situaciji, Bron je jedini u ekipi koji zna nešto sa loptom, ne može da se troši na obe strane terena. To više ne radi ni Kavaj sa 28-30 godina, a kamoli Bron sa 37.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ne mrzim nikog, a kamoli da mrzim jednog NBA igrača. Koji btw nije najveći nigde sem u (svojoj) glavi najvernijih navijača.

 

U stvari problem nastane tamo gde prestane zdrav razum a počne pripisivanje svih uspeha Lejkersa Lebronu a svih neuspeha njegovim saigračima koji su nesposobni iz ovog ili onog razloga. To je nivo okultnog koji prosto ne mogu da svarim i zato biram da verujem kako se ljudi koji pišu takve stvari zapravo sprdaju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DameTime said:

Iskreno, ne mrzim nikog, a kamoli da mrzim jednog NBA igrača. Koji btw nije najveći nigde sem u (svojoj) glavi najvernijih navijača.

 

U stvari problem nastane tamo gde prestane zdrav razum a počne pripisivanje svih uspeha Lejkersa Lebronu a svih neuspeha njegovim saigračima koji su nesposobni iz ovog ili onog razloga. To je nivo okultnog koji prosto ne mogu da svarim i zato biram da verujem kako se ljudi koji pišu takve stvari zapravo sprdaju.

Sad sam duševno povređen, ne znam hoće li mi se ovo odraziti na dalja pisanja na ovom topiću :smiley64:

 

3 hours ago, Miki28 said:

zeng-this-guy-right-here.gif

Eventualno, ako bude sankcionisana kao i taj par iz Indijane :59:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Chaos Is Me said:

Šta je dobacivala publika Irvingu? Čak ih je i Tatum molio da prestanu, KD u neverici odmahivao glavom... Dosta neuobičajene scene za NBA. Odlična utakmica svakako, baš je bila kvalitetna košarka. 

 

Koliko sam skapirao, nista strasno, tipa "kyrie sucks".

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

zeng-this-guy-right-here.gif

 

Zaboravili smo u čemu je King najbolji, tako da delgado bar u nečemu uči od najboljeg. Ne ume da diskutuje pa tuži kod vaspitačice. Ti dečiji tantrumi se prevazilaze u 10. godini. 

 

8 hours ago, delgado said:

Reportovao sam te za ovo "zdrav razum"

Ko si bre ti da odredjujes sta je realnost, ko ima zdrav razum, em sto nemas pojma em si toliko drska i bezobrazna u komunikaciji da to prevazilazi granice

 

Reportuj do sutra, ljubavi, a u komunikaciji dobijaš isključivo ono što si zaslužio.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...