Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

Pozdrav 🙂

 

Posle dugogodisnjih pokusaja da se registrujem :D, cini mi se jos od babla, konacno sam uspeo :D. Iz nekog razloga mi nije stizala poruka na mejlu kako bih potvrdio registraciju, sve do juce.

 

Pratim nba koliko mi vreme dozvoljava, simpatisem Sparse jos iz ranijih i slavnijih vremena i nadam se prijatnoj pisanoj konverzaciji 🙂

 

  • Like 19
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

kao što rekoh za john wayne ellingtona, ko ga je video kao pojačanje, grdno se zajeb'o

ne znam ni šta lakersi mogu da očekuju od kendrick nunna, koji je u napadu sličan horton-tuckeru (lone gunman) a u odbrani, čini mi se, ni blizu dobar.

 

melo se totalno oladio, ariza je ispucao tu jednu svoju partiju kada sve pogađa.. baš nevesela situacija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

kao što rekoh za john wayne ellingtona, ko ga je video kao pojačanje, grdno se zajeb'o

ne znam ni šta lakersi mogu da očekuju od kendrick nunna, koji je u napadu sličan horton-tuckeru (lone gunman) a u odbrani, čini mi se, ni blizu dobar.

 

melo se totalno oladio, ariza je ispucao tu jednu svoju partiju kada sve pogađa.. baš nevesela situacija.

Baš skromno izgledaju Jezerđije. Osim Brona i jedne dobre sekvence Arize i na refule Brooka ama baš nitko nije vredan spomena. THT i IT imali suterski trening ali izgleda ko da su u teretani bili prije toga. Phoenix generalno loša utakmica ali i takvi su trenutno prejaki za danas loše Lakerse.

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Dracarys, meni se sviđa to što sam malo gledao THTa ovih sezona. lik uopšte nije naivan igrač, pogotovo kada se uzmu u obzir godine.

mislim da je veći problem to što je on lik kojem treba solidan usage, treba mu lopta u rukama a pored lebrona, wbrooka i generalno nakaradno skrojenih lakersa, on treba da bude igrač koji cepa difens i rešava nešto adhoc, u prilikama u kojima ova dvojica nisu na parketu (a tada ti zapravo treba neko ko će nahraniti šutere promenljive forme).

 

na stranu moji utisci, ja sam kenjator ali sam svojevremeno, tj još u ruki sezoni, čitao solidne pohvale na njegov račun, od etabliranih igrača u ligi.

sećam se da ga je čavo ledeni odnma' nahvalio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

@Dracarys, meni se sviđa to što sam malo gledao THTa ovih sezona. lik uopšte nije naivan igrač, pogotovo kada se uzmu u obzir godine.

mislim da je veći problem to što je on lik kojem treba solidan usage, treba mu lopta u rukama a pored lebrona, wbrooka i generalno nakaradno skrojenih lakersa, on treba da bude igrač koji cepa difens i rešava nešto adhoc, u prilikama u kojima ova dvojica nisu na parketu (a tada ti zapravo treba neko ko će nahraniti šutere promenljive forme).

 

na stranu moji utisci, ja sam kenjator ali sam svojevremeno, tj još u ruki sezoni, čitao solidne pohvale na njegov račun, od etabliranih igrača u ligi.

sećam se da ga je čavo ledeni odnma' nahvalio.

Bilo je perioda igre i kada su Bron i Vestbruk bili na klupi, a THT na terenu, znaci da je imao slobodu da radi sta hoce. Imao je i 13 suteva uz samo jedan pogodak, bilo ga je i sramota da sutira vise, kada je bio truba nocas. Sto se tice nakaradno sklopljene ekipe, za to si debelo u pravu, Karuzo bi ovde seo kao kec na deset, a jos mi vise dize pritisak sto su bas THT-a izabrali umesto Karuza.

 

Pokazao je on dobre partije, necu da sporim oko toga, ali je cinjenica da je on dosta nekonstatan i kao takav on ne moze da pomogne u borbi za titulu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lik ima skoro 5 izgubljenih po utakmici. Kapiram da je nova ekipa, svako voli malo drugačije lopte, nije navikao... nije to problem. Nije problem ni što je telo počelo da se malo usporava. Mene iznenađuje što su kod Rasela neke košarkaške veličine koje po prirodi igračima preko 30te godine postaju bolje kod njega postaju sve gore i gore. Selekcija šuta, razmišljanje na terenu, u krajnjoj liniji i mehanika šuta... Čudan lik, u najmanju ruku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Lav93 said:

Pozdrav 🙂

 

Posle dugogodisnjih pokusaja da se registrujem :D, cini mi se jos od babla, konacno sam uspeo :D. Iz nekog razloga mi nije stizala poruka na mejlu kako bih potvrdio registraciju, sve do juce.

 

Pratim nba koliko mi vreme dozvoljava, simpatisem Sparse jos iz ranijih i slavnijih vremena i nadam se prijatnoj pisanoj konverzaciji 🙂

 

 

Dobrodošao. 🙂 

 

P.S. I ja sam se svojevremeno jedva registrovala. 😆

 

Srećan povratak svima koji slave. Dakle, meni. 🥳

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DameTIme said:

 

Neće Dame niđe. Btw, on i Kornjača nikako zajedno... 

Malo LA, svijetla velikog grada i tako to. Da uziva coek malo i usput igra sa legendama Melom, Dwightom, Rondom, Wbrkom. Kud ces bolje?

 

Moze i neki 3way trejd, pa nek zavrsi Lebron u Klivlendu😀

 

Lillard sa 9m a Wbrk napada obruc. Odbrana se ne igra sto znaci da se nist ane mijenja ali ce bar Wbrk i THT imati vise loptu u svojim rukama pa da moze Wbrk da zabavi Lorda sa novim highlightsima.

Edited by Miki28
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...