Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

@freethrow koliko god volio lojalnost, mislim da u GS treba samo Steph da zavrsi karijeru. Mozda eventualno Klay u nekoj prici jer mi uopste nije ludilo razmisljati da ce Klay nakon isticanja ovog ugovora zavrsiti karijeru. To su jos ova i sledeca sezona ( mozda i grijesim ) ali opet vjerujem i ako bi igrao posle toga da bi sa GS moglo doci do nekog dogovora 1+1 ili tako nesto. 

Vrvt i Green to osjeca, da je nekako van tih prica i da je najrealnije da se kola na njemu slome. Ipak za razliku od Stepha i Klaya ja stvarno mislim da bi Green volio da odigra 1-2 sezone sa Lebronom i da je ozbiljna opcija da odbije PO sledece sezone za visegodisnji ugovor sa Lejkersima, tipa 75/3 mada bi to za mene kao navijaca Lejkersa bilo suludo jer je jasno da je Green u decline.

Link to comment
Share on other sites

Green je u Klutchu, Klutch je, koliko vidim, preko Hejnsa progurao priču kako je JP nakurčen i bahat i bezobrazan i da ga niko u ekipi ne gotivi, a onda su to jako brzo demantovali redom i to manje više eksplicitno Igoudala, pa Kerr, pa Stef, da bi na kraju Majers prijavio kako nije porblem kačenje, pa ni udarac na treningu, koliko trovanje preko (novih?) medija i agencije (neki bi rekli strane agenture). Nije problem kačenje, ponavljam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko da spomene Jovića protiv Nets-a. Gledao sam ga samo u drugom poluvremenu kada je bio manje aktivan, ali opet je izgledao baš dobro u napadu, jedino što se gubi u odbrani. Ima nešto Jokićevsko u sebi. Čini mi se da je ojačao takođe. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Green je u Klutchu, Klutch je, koliko vidim, preko Hejnsa progurao priču kako je JP nakurčen i bahat i bezobrazan i da ga niko u ekipi ne gotivi, a onda su to jako brzo demantovali redom i to manje više eksplicitno Igoudala, pa Kerr, pa Stef, da bi na kraju Majers prijavio kako nije porblem kačenje, pa ni udarac na treningu, koliko trovanje preko (novih?) medija i agencije (neki bi rekli strane agenture). Nije problem kačenje, ponavljam.

Sigurno da Green nije bez razloga reagovao. Nesto se desilo, da li je ovo triple single, pominjao ugovor ili mu rekao da Lebron nije GOAT😀 ali nekako je Poole isprovocirao Draymonda koji je opet kao veteran pogresno reagovao. Nema tu nikakve veze sa Clutchom sa Haynesom ili bilo kom vec njima dvojicom. 

 

Problemi u raju koji su obicno rezervisani za Lejkerse. 🍿👀

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marko said:

 

 

Potez broj 5 - kako je ovaj lik iz Bucksa iz druge šanse uspeo da promaši ceo obruč neometan sa zicera a recimo ima 205cm? Neverovatno kakvi balvani se vode pod pojmom košarkaša.

2 hours ago, freethrow said:

Sa druge strane, Drejmond iskušava sreću i stavlja na vagu svoju prošlost - veličanstvenu odista - a ona nikada u NBA nije bila posebno na ceni. 

 

Upravnik teretane Haslem dislikes this.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, freethrow said:

Green je u Klutchu, Klutch je, koliko vidim, preko Hejnsa progurao priču kako je JP nakurčen i bahat i bezobrazan i da ga niko u ekipi ne gotivi, a onda su to jako brzo demantovali redom i to manje više eksplicitno Igoudala, pa Kerr, pa Stef, da bi na kraju Majers prijavio kako nije porblem kačenje, pa ni udarac na treningu, koliko trovanje preko (novih?) medija i agencije (neki bi rekli strane agenture). Nije problem kačenje, ponavljam.

 

ja mislio da se cela ova stvar preuvelicava jer se ovako nesto verujem cesto desava na treninzima ali ovaj brzi demant kerra, curryja i iguodale na reci greena kako je poole nesto talasao, ipak mora da nesto znaci. najlogicnije mi je da ne zele precutati situaciju i na taj nacin uzeti neutralni stav ili cak stati na stranu greenu jer zele osigurati poola i njegov potpis. svakako, nije nemoguce i da bi poole potpisao ugovor i da se nisu javili ali ovako su bar pokazali da nije nista manje bitan od 1 greena. meni nekako bas cudno da su ovako jasno i planski izasli i demantovali legendu kluba i bitnog saigraca od 10+ sezona.

 

smesno su ispali i green i haynes, nije ni prvi ni poslednji put. toliko je providno bilo o cemu se tu radi cim je napisao tweet. nema ni jednog ne odvratnog clana te klutch mafije.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Darko said:

Niko da spomene Jovića protiv Nets-a. Gledao sam ga samo u drugom poluvremenu kada je bio manje aktivan, ali opet je izgledao baš dobro u napadu, jedino što se gubi u odbrani. Ima nešto Jokićevsko u sebi. Čini mi se da je ojačao takođe. 

 

 

Njegov najveci problem je sto se brzo izduva tj. umori, to ga prati jos iz mladjih kategorija Mege.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki8 said:

Njegov najveci problem je sto se brzo izduva tj. umori, to ga prati jos iz mladjih kategorija Mege.

U Majamiju to neće da prođe, nadam se da će da se uvede u red. Ali ono što sam video danas izgleda baš smisleno. Pripada na terenu. 

Edited by Darko
Link to comment
Share on other sites

mnogo me interesuje sta ce warriorsi sada uraditi sada kada je ovo izaslo. suspenzija od nekoliko utakmica ce biti minimum imo. picke su ako ne urade bar toliko. myers je rekao da nece biti suspenzije, da vidimo sada...

 

pitanje i hemija izmedju igraca (pre svega poole) vs green. sada imaju vise smisla ove izjave, verovatno im je vise pun kurac greena i do sada su sve trpeli zbog rezultata. videcemo sta ce biti sada kada green vise nije onaj stari.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2022 at 11:50 AM, Chaos Is Me said:

Meni su i Orlando i Detroit zabavni u najavi, ima tu šta da se vidi. Orlando ima finu mladu ekipu sa par korektnih veterana. OKC je sami podrum lige, ako im skloniš SGA ostatak je klasična vreća za nabijanje. Spursi close second worst. Rocketsi makar imaju nekog pucačkog potencijala mada verujem da će Spursi igrati smisleniju košarku od njih. Najdepresivnija ekipa su mi def Hornetsi - oni su se baš zaglavili i kretenčina Bridges ih je dosta sjebao i ostavio rupu na rosteru.

 

Nagradno pitanje - ko će u Majamiju igrati na PF? Deluje mi da nemaju nijednog igrača koji je primarno ta pozicija osim upravnika teretane Haslema, mada je i on verovatno petica dok igra sa ortacima na terminu.

 

 Startovace Caleb najverovatnije (ako se ne dovece Crowder) a svakako da ce i Jimmy/Strus provoditi vreme na toj poziciji u smallball varijantama. Ali verovatno racunaju da ce trejdom dovesti Crowdera.

 

On 10/6/2022 at 1:48 PM, freethrow said:

Razmišljam već par dana kako se pojavilo to pitanje i iako sam veliki fan igre Tajlera Hiroua sve više mislim da je ipak suludo porediti ga sa Pulom...

 

Mislim, jbt, klinac je jedan od najtalentovanijih napadača u NBA. Malo bacam kurč jer se ložim na njega od kada je došao u ekipu.

 

  Hide contents

 

 

 

Pa sad, mozes da kazes da ti je Poole nesto bolji i drazi igrac, ali izraz suludo je je ipak bas hiperbolisanje. Herro i Poole su, sto se kaze, tu negde. 

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

U jbt, ovo je bilo mnogo ozbiljnije nego sto sam mislio.

Ko god je ovo prodao je uzeo dobre pare, ali je vrv otpusten ili ako nije zaposleni, zabranjen mu je ulazak forever.

 

Ja bih ozbiljno suspendovao Drejka za ovo, prakticno nokaut. Mora da mu je mali pominjao familiju, jace je ovo od triple single.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, AgroLaki said:

U jbt, ovo je bilo mnogo ozbiljnije nego sto sam mislio.

Ko god je ovo prodao je uzeo dobre pare, ali je vrv otpusten ili ako nije zaposleni, zabranjen mu je ulazak forever.

 

Ja bih ozbiljno suspendovao Drejka za ovo, prakticno nokaut. Mora da mu je mali pominjao familiju, jace je ovo od triple single.

Ovo bi GS sredio interno da nije izasao snimak. Sada nema trika da ovo orodje bez suspenzije pa mozda cak i trejda. 

Pretpostavljalo smo svi da je bilo gurke/mozda udarca ali je to sve bilo u domenu pretpostavke ali sa ovim snimkom se jasno vidi sta se desilo i mora GS da reaguje.

1 minute ago, delgado said:

Ubise malog Fritrinog.

Sad nek ostane u klubu gde ga maltretiraju i tuku, ako ga nije sramota.

Ja mislim da trebaju iz GS da kazne Greena trejdom i to u Lejkerse. Neki 3team trade

Link to comment
Share on other sites

sad odgledah video . bogami ovo je bilo u stilu pravog boksača. kojom brzinom ga je opleo. šta li može biti samo povod ovakvoj reakciji pitam se. mada Poole djeluje malo nadmeno ali opet šta je previše je previše.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 said:

Ovo bi GS sredio interno da nije izasao snimak. Sada nema trika da ovo orodje bez suspenzije pa mozda cak i trejda. 

 

Mislim da bi se ovo tesko sredilo interno, jer obojica gaje veliku netrpeljivost. Da preskocimo ko je poceo prozivku, jer se ne vidi, Grin se jeste njemu uneo prvi, ali mali umesto da se skloni i deeskalira odmah ga je odgurnuo jako, a onda je ovaj ispizdeo i opaucio ga bas lepo. 

Sad je najteze Stefu, jer mora da vaga da li da juri 5. prsten sa drugarom koji je bio krucijalni deo njegovih titula, ili sa malim koji sutra moze vise da doprinese. Ako ostanu obojica, tim ce se raspasti iznutra.

Sta god da je mali rekao, nije smeo Drej posle 10 godina u ligi onako da reaguje, a pritom je on prvi ceo zivot bio prljav igrac. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...