Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

12 minutes ago, Miki28 said:

Sta bi tacno OG promijenio u seriji protiv Lejkersa ako pricamo o Denveru prine povreda? 

Sumnjam da bi konkretno ta serija bila mnogo drugacija. Doduse glavni problem Denvera je bio sto su bili iscrpljeni posle 2 serije od po 7 utakmica uz povredu butine Murraya, videlo se da maltene jedva hoda posle trece utakmice. Da li bi dobili prethodne serije brze i bili sveziji? Verovatno. Bili bi spremiji za Lakerse ako nista drugo. Bili bi verovatno u WCF prethodne godine kad su ispali od Portlanda u 7 utakmica. U svakom slucaju bi bili jedan od najboljih timova lige sledece sezone (do povrede Murraya).

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Radalek said:

Sumnjam da bi konkretno ta serija bila mnogo drugacija. Doduse glavni problem Denvera je bio sto su bili iscrpljeni posle 2 serije od po 7 utakmica uz povredu butine Murraya, videlo se da maltene jedva hoda posle trece utakmice. Da li bi dobili prethodne serije brze i bili sveziji? Verovatno. Bili bi spremiji za Lakerse ako nista drugo. Bili bi verovatno u WCF prethodne godine kad su ispali od Portlanda u 7 utakmica. U svakom slucaju bi bili jedan od najboljih timova lige sledece sezone (do povrede Murraya).

Pa o tome pricam, u toj sezoni nista. Sledece sezone svakako da bi znacio jer je Grant otisao ali opet da li bi sprijecio povredu Murraya? Ne bih rekao.

Ipak, svakako da bih sada kad pogledam, prije imao OG nego MPJ u ekipi. Sa njimbito bila sada brutalna ekipa, na obje strane terena.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Radalek said:

Sumnjam da bi konkretno ta serija bila mnogo drugacija. Doduse glavni problem Denvera je bio sto su bili iscrpljeni posle 2 serije od po 7 utakmica uz povredu butine Murraya, videlo se da maltene jedva hoda posle trece utakmice. Da li bi dobili prethodne serije brze i bili sveziji? Verovatno. Bili bi spremiji za Lakerse ako nista drugo. Bili bi verovatno u WCF prethodne godine kad su ispali od Portlanda u 7 utakmica. U svakom slucaju bi bili jedan od najboljih timova lige sledece sezone (do povrede Murraya).

Jesi ispratio SL kako ti se čini ovo što radi Boot u odnosu na Konelija?

 

Link to comment
Share on other sites

Darvin Ham:

“I’m thrilled to coach Russ. They try to dump on Russ, I’m like that was one of the things that got me excited about this job. He and I have had a great great rapport since I’ve taken over the job man. Just text messages, phone calls, dinners. I locked in, I cornered his ass outside the elevator over at the Encore. He and I had a great conversation then. We all know what comes along with this business man. People throwing your name in trade rumors. I’ve been in the league since 96 man I don’t know anybody that’s been on any team that hasn’t had their name thrown in a trade rumor or been traded. As a coach, they’ll be saying they ready to fire me, the media be saying they ready to fire me in a year, year and a half. Well, you can’t help but hear the noise sometimes. You just got to stay solid, do what you do and you’ll win in the end every time. I witnessed it with him.”

 

Bravo coach, ne baca se igrac pod bus👍

Edited by Miki28
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

Andrew Wiggins made his first All-Star team this year and was a crucial part of the Golden State Warriors' run to the NBA title, but he still regrets one thing he did this season.

"I still wish I didn't get [vaccinated], to be honest with you," Wiggins told FanSided.

 

At the start of the season, Wiggins said he was torn over the decision to get vaccinated against COVID-19. Had Wiggins not gotten vaccinated, he would've been in the same boat as Brooklyn Nets guard Kyrie Irving in only being able to play in some of his team's games due to local ordinances.

Unlike Irving, Wiggins did get vaccinated before the start of the NBA season.

"I did it, and I was an All-Star this year and champion, so that was the good part, just not missing out on the year, the best year of my career," Wiggins said. "But for my body, I just don't like putting all that stuff in my body, so I didn't like that and I didn't like that it wasn't my choice. I didn't like that it was either get this or don't play."

 

myerse reaguj :default_coffee:

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Milos 3.14 said:

Jesi ispratio SL kako ti se čini ovo što radi Boot u odnosu na Konelija?

 

Za sad mi se itekako svidja.

Cak nemam nista ni protiv toga sto je doveo DAJ koji ce verovatno biti treci centar sa klupe bez bitnih minuta (ako dobije bitne minute, onda je to problem). DAJ je doveden kao neki osigurac u slucaju povreda i kao locker room presence jer ga saigraci jako vole izgleda. Kad je Jokic na klupi, igrace se neka small ball jurnjava sa puno atletike i odbrane uz neko ludilo Hylanda gde ce Nnaji (koji je nabacio nesto mase) i Green da budu te small ball petice.
KCP i Bruce Brown su ogroman upgrade bas na pozicijama koje su bile problematicne. Tim na papiru izgleda brutalno, ako budu zdravi. Veliko ako. Murray ce biti zdrav, mozda ne bude igrao 30+ minuta odmah na pocetku ali za njega se ne brinem. MPJ je upitnik iako su izvestaji da trenira i da ce biti spreman za trening kamp. Iskreno, tim izgleda sjajno cak i bez njega ako stavis Gordona na 4 a Bruce Browna na 3. Vrlo balansirana ekipa koja ce da pegla jako dobru odbranu a znamo na sta lice Murray i Jokic zajedno u napadu.

 

Sto se tice SL, 3-4 igraca su 'iskocila'. Kamagate je projekat na centru i verovatno ce igrati jos jednu godinu u Francuskoj. Ima potencijala da bude u rotaciji za koju godinu.

Braun je draftovan kao neko ko moze odmah da doprinese sa klupe. Jako dobra odbrana, atletika ali klimav sut za tri. Ako dovede sut na pristojan nivo, videce 5-10 minuta po mecu kasnije u sezoni.

Payton Watson je malo veci projekat isto. Nije imao mnogo minuta na UCLA kao one and done jer su jurili rezultat pa je i dalje upitnik sta tacno moze. Ima 19 godina, jako dobra odbrana, jako dobra atletika i wingspan. Navodno vrlo vredan i ima potencijal da se o njemu prica kao o top 10 igracu sa ovog drafta za koju godinu. Sumnjam da ce imati neke minute ove sezone, verovatno ce u G ligu vrlo brzo.

Jack White je dobio two way contract. Australijanac, malo podseca na mladog Inglesa. 3&D koji ce isto da bude izmedju klupe i G lige u prvo vreme ali se navodno dosta svideo Maloneu pa da vidimo.

 

Edited by Radalek
  • Like 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

@uini na stranu "omakne" deo, naravno, razumem šta hoćeš da kažeš, samo i ti što im se samo jednom omakne dok su odvaljeni bi trebalo da budu izbačeni. Ali nije to poenta, poenta je ovo drugo što pišeš - deluje kao da je psiho sistematski maltretirao i fizički se iživljavao na devojci/ženi i tu sad treba da uleti neki medicinski/psihijatrijski tretman za njega (po mogućstvu potpomognut od strane Lige - prilika da se i drugi deo mental healtha isprati, a ne samo kul priče o depresiji DeRozana i Lova) i naravno neki ozbiljan korekšn fasiliti. Ali ovo meni baš miriše na bolesnog lika, nije ovo baja koji je uzeo i ukrao televizor jer je gladan pa je usput izlemao prodavačicu, ovo je ozbiljno bolestan momak.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ma da, to je pipava tema i ovi momci (Ljuba i Ruža) su super da dođe do izražaja ta hipokrizija tako tipična za američko društvo i za NBA kao produkt tog društva. Ovaj baja je ozbiljan bolesnik, ali da... ovo će da ode pod kriminal.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Miki28 said:

Darvin Ham:

“I’m thrilled to coach Russ. They try to dump on Russ, I’m like that was one of the things that got me excited about this job. He and I have had a great great rapport since I’ve taken over the job man. Just text messages, phone calls, dinners. I locked in, I cornered his ass outside the elevator over at the Encore. He and I had a great conversation then. We all know what comes along with this business man. People throwing your name in trade rumors. I’ve been in the league since 96 man I don’t know anybody that’s been on any team that hasn’t had their name thrown in a trade rumor or been traded. As a coach, they’ll be saying they ready to fire me, the media be saying they ready to fire me in a year, year and a half. Well, you can’t help but hear the noise sometimes. You just got to stay solid, do what you do and you’ll win in the end every time. I witnessed it with him.”

 

Bravo coach, ne baca se igrac pod bus👍

 

Vidi se odmah po stilu govora da je u pitanju visok nivo intelektualca, aight.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ne mora tako al trebalo bi neko da mu dojavi da je sad head coach, da će nositi odelce i da ovaj ulični sleng možda nije najprimereniji takvoj ulozi. Uostalom, brzo će i on pod voz kad kola krenu nizbrdo, a ovo je i dalje isti disfunkcionalni tim kao i prošlog leta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

Vidi se odmah po stilu govora da je u pitanju visok nivo intelektualca, aight.

 

Well, if it get's the job done...

 

Doduse ovo "cornered his ass" mi zvuci ipak poprilicno nesretno.

Link to comment
Share on other sites

Ne ode li Vestbruk, ne znam sta moze da me natera da ispratim regularnu sezonu kao ranijih godina, pogotovo sto su se ekipe zapada jasno iskristalizovale koje idu u plej of/plej in. Ostaju samo tehnicka pitanja sa kojeg mesta ce ko.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Horium said:

 

Well, if it get's the job done...

 

Doduse ovo "cornered his ass" mi zvuci ipak poprilicno nesretno.

 

*if it gets 

Sori, grammar Nazi 😄 

 

Inače "cornered his ass" je jedan od mnoštva nesrećnih izraza u slengu, moglo se to malo lepše iskazati ali avaj. 

 

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...