Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 hours ago, Miki28 said:

Finiks uradio ono sto je morao. Stvarno bi epski zajeb bio da im je jedan od bitnijih igraca i jedan od najboljih mladih C u ligi ode za dz u Pacerse.

Ayton isto moze da bude zadovoljan, jeste da nije dobio max ugovor na 5 godina ali je dobio max na 4 godine i obezbijedio sebi dobru lovu.

 

Sad je vrijeme da se srede medjuljudski odnosi ukoliko ima razmirica u ekipi i da vide oko KD sta se moze uraditi.

 

Sad da vidimo Pacerse i SA, imaju preko 30 mil u salary capu, sigurno da ce biti ukljuceni u neke price za trejd kao pomoc.

ja bih samo dodao 'brižan' ( jadan) neće imati za kikiriki. sad da vidimo da li zavređuje taj novac, pritisak je sad na njemu ne bude li bio na nivou neće mu biti lako u pustinji uz navijače Sunsa ali uz 30 M godišnje valjda će se uspjeti nositi i sa kritikom. potez FO Sunsa za koji sam postavio post iz ove vizure i te kako ima smisla, dugoročno gledano. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Dracarys said:

6uqzhp3rcmb91.jpg?width=640&crop=smart&a

Nista ovo ne mora da znaci, zna se da mu je Kobi bio idol i mentor i da je Kobi od svih igraca bio najblizi sa njim. Jbg, sigurno da mu fali kao i svima koji su ga gotivili i voljeli kao igraca.

 

Svakako da bi bilo top da obuce sveti dres najvece fransize u NBA ligi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Chaos Is Me said:

Dres najveće franšize u ligi je već nosio.

 

najveći su u nečemu. 

LeBron James on Dislike of Celtics Fans: 'They're Racist as F--k'

https://bleacherreport.com/articles/10042206-lakers-lebron-james-on-dislike-of-celtics-fans-theyre-racist-as-f--k

 

 

edit

kao što sam i mislio, nezajažljivi deni boi hoće i grimesa +quickley & toppin + 6 pikova. nema od toga ništa izgleda

https://bleacherreport.com/articles/10042188-donovan-mitchell-trade-rumors-knicks-declined-jazz-offer-for-grimes-6-1sts-more

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

najveći su u nečemu. 

LeBron James on Dislike of Celtics Fans: 'They're Racist as F--k'

https://bleacherreport.com/articles/10042206-lakers-lebron-james-on-dislike-of-celtics-fans-theyre-racist-as-f--k

 

 

edit

kao što sam i mislio, nezajažljivi deni boi hoće i grimesa +quickley & toppin + 6 pikova. nema od toga ništa izgleda

https://bleacherreport.com/articles/10042188-donovan-mitchell-trade-rumors-knicks-declined-jazz-offer-for-grimes-6-1sts-more

 

 

Grimes deal- breaker? :s_d:

 

Nasao Deni Boy novog Jadena McDanielsa....

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LordOfTerror said:

 

Grimes deal- breaker? :s_d:

 

za mene jeste, objašnjavao sam pre par jutara da bi on mogao da donese (sa barrettom, eventualno reddishom) defanzivnu čvrstinu i dobar šut u second unitu.

mislim, nije da ga ne bih dao nizašta na svetu ali mislim da je grimes + quickley + toppin + 6 frpa ipak malo deniboi previše

 

s'tim što su knicksi verovatno više popizdeli na 6frpa nego na grimesa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

za mene jeste, objašnjavao sam pre par jutara da bi on mogao da donese (sa barrettom, eventualno reddishom) defanzivnu čvrstinu i dobar šut u second unitu.

mislim, nije da ga ne bih dao nizašta na svetu ali mislim da je grimes + quickley + toppin + 6 frpa ipak malo deniboi previše

 

s'tim što su knicksi verovatno više popizdeli na 6frpa nego na grimesa.

 

Pa koliko mislis pikova da je dovoljno?

 

Po meni je 5 neka mera sa obzirom da od igraca na dobijas skoro nista, Obi Topin najopipljiviji asset kao Al Faroug Aminu tip igraca...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, LordOfTerror said:

 

Pa koliko mislis pikova da je dovoljno?

 

Po meni je 5 neka mera sa obzirom da od igraca na dobijas skoro nista, Obi Topin najopipljiviji asset kao Al Faroug Aminu tip igraca...

 

 

 

ne mislim ja ništa o broju pikova, jer nisam u knicks FO niti profesionalac, pa da ti kažem šta je prava mera.

ali mogu da ti kažem kako obi toppin nije najopipljiviji asset, već najslabiji u tom kombu. quickley i grimes će imati bolje karijere od njega, to mogu da potpišem (iako ni obi nije za bacanje)

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

ne mislim ja ništa o broju pikova, jer nisam u knicks FO niti profesionalac, pa da ti kažem šta je prava mera.

ali mogu da ti kažem kako obi toppin nije najopipljiviji asset, već najslabiji u tom kombu. quickley i grimes će imati bolje karijere od njega, to mogu da potpišem (iako ni obi nije za bacanje)

 

Za Grimes-a je veca verovatnoca da nece biti u ligi za 3 godine nego da ce napraviti nesto...

 

Nesquik je solidna zujalica ali takvih obicno ima na svakom draftu po 4-5 od podruma prve runde pa na dalje...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LordOfTerror said:

Jel bi pre prihavatio  ovaj paket uz 5 FRP pikova ili zmija-coveka i recimo 3-4? 😃

 

zadržao bih grimesa i dao 6frpa + quickley + obi + fournier, koji ima 18 miliona naredne, skoro 19 miliona one tamo a treća godina je team option. 

drugim rečima, veoma tradeable ugovor a nešto (on ili rose koji ima 2x 14-15 miliona) mora da se preuzme zbog mečovanja plata.

 

dao bih i mitch loba ali ne može zbog ugovora a i knicksi očigledno smatraju da nije za trejd.

takođe, kao što rekoh, verujem da nije toliki problem u grimesu, već u 6frpa za knickse (za razliku od mene).

za barretta navodno nisu zainteresovani (a ni knicksi ga ne bi dali)

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, LordOfTerror said:

 

Grimes deal- breaker? :s_d:

 

Nasao Deni Boy novog Jadena McDanielsa....

 

 

 

ozbiljno, kakav crni grimes, bre uini. u nba ima gomila takvih igraca.

 

bio sam iznenadjen kad sam cuo da ainge nece barreta, to je super stvar za knickse, da zadrze barreta. pikove bi trebalo zastititi da budu makar top 3 protected ako je moguce.

Edited by stoudemire
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...