Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

5 hours ago, delgado said:

Luka Magic jedini ima sansu da ugrozi Kingov legacy

Od aktivnih igrača, da. Po meni je Larry Ptica nepravedno izostavljen iz te greatest point forward priče. 

Edited by Darko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Od aktivnih igrača, da. Po meni je Larry Ptica nepravedno izostavljen iz te greatest point forward priče. 

 

Pa da li je bas izostavljen? Pre Lebrona, Bird je bio zacementiran kao najbolje krilo svih vremena iirc.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Okruzis ga suterskim specijalcima i defanzivcima i anything is possible

To isto važi i za Jokića. Da ne bude zabune, mislim da bi radije gradio tim na Luki nego na Nikoli, jer Luka baš voli košarku i nadmetanje. Takođe, mislim da ima bolje liderske sposobnosti od Nikole, iako je Nikola najnesebičniji igrač koga sam ikad video. 

4 minutes ago, Horium said:

 

Pa da li je bas izostavljen? Pre Lebrona, Bird je bio zacementiran kao najbolje krilo svih vremena iirc.

Mislim na narativ da je LeBron neprikosnoven na toj poziciji. Po meni, njih dvoje se mogu upoređivati, ima više smisla nego on i Džordan na primer. 

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Devil In My Pants said:

Jel ima neko da misli da je Jokic bolji igrac od Doncica?

Da se pridružim, postoji razlog zašto je Nikola back to back MVP. Regularna sezona trte mrte, lik je jedini igrač u istoriji kome je 2000/1000/500 pošlo za rukom, najveći PER u istoriji. Mada veliki razlog tome je što nije imao adekvatnu pomoć - em nema Murray-a, nema MPJ-a, najbolji spoljni defanzivac (Dozier) pokida ACL. I taj tim, osakaćen i bez pravih odbrambenih igrača, ode u playoff. Lukin tim je ako išta drugo bolje skockan. Uostalom, videćemo kako će Luka da prođe protiv GSW, isti tim koji je izbacio Nagetse. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, RatzenStadt said:

NBA plejof je adiktivan preko svake mere.
Nmg da se pomirim s tim da veceras nema tekmi...

Poptuno te razumem. Ja sam sinoć zaspao razmišljajući da se nalazim u situaciji da su mi izveli loptu ispod koša i moram da je prevedem preko pola za 8 sekundi inače će me pokositi rafali sa tribina. Koga bih najmanje želeo da me čuva od aktivnih igrača? Uspeo sam da se setim 4 komada - Džru, GP2, Ntkilina i CP3. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Poptuno te razumem. Ja sam sinoć zaspao razmišljajući da se nalazim u situaciji da su mi izveli loptu ispod koša i moram da je prevedem preko pola za 8 sekundi inače će me pokositi rafali sa tribina. Koga bih najmanje želeo da me čuva od aktivnih igrača? Uspeo sam da se setim 4 komada - Džru, GP2, Ntkilina i CP3. 

sto serije nisu otvorene?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...