Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

16 minutes ago, Wesley Sneijder said:

Samo da napisem jos jednom da mrzim Vila Bartona... Kakav kancer jebeni, slavicu dan kad ode iz Denvera.... Bukvalno, da dodje u Zvezdu ne bih se radovao... Ispisao se covek juce po trudu cele ekipe, ne zna se da li je bio gori u odbrani ili napadu u poslednjih pet minuta. 

 

Naravno, Maloun ga ne menja, jer ako nesto ne prolazi x puta, mozda ce sledeci... Mali Bones je vec sada bolji igrac, ako nista, ovo PO iskustvo bi mu znacilo... 

 

Bones je kao mali Barton, glupavi gunner, samo mlađi.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da se slozim sa ovim. Mislim, i meni je izgledalo tako na pocetku sezone, ali ima potencijala da bude dosta ozbiljniji igrac. Vec sada je bolji plejmejker od ove vucibatine, sto i nije tesko, a pokazao je i solidan basket IQ.

Nikada verovatno nece biti vrhunski defanzivac, ali je dovoljno dugacak da ne bude rupa na toj strani terena.

 

Naravno, ima i dosta gresaka, jer je rookie, ali me ne bi iznenadilo da napravi skok sledece sezone, kao Maksi na primer.

 

Po meni, njemu je floor da bude ovo sto je Barton danas, gunner bez mozga. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MrTripleDouble said:

 

 

I na sve to kao slag na tortu treba podsetiti da ih sa klupe vodi lik koji je etiketiran i ovde na forumu kao nemac pojma i jedan od najgorih trenera u ligi. :classic_smile:

 

 

 

Pa dobro, u tom momentu to definitivno jeste bilo tacno.

 

Nisam gledao previse Mavsa ove godine, ali deluje da mu stvarno ide dobro.

 

U medjuvremenu je bio asistent Vogelu, sigurno je naucio neke stvari. Ne vidim zasto treneri ne bi mogli da napreduju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa to, mislim slično kao i igrači: uče, napreduju ili ne napreduju, peakuju jedno vreme, na kraju ih vreme pregazi. Ne kapiram kako se pogotovo u Evropi provlači taj narativ da je umeće i sposobnost trenera jedna konstantna i nepromenljiva veličina koja je bogom dana i večna. Ima naravno retkih primera trenera koji su bili u vrhu decenijama poput Popa i Sposltre, na dobrom putu je i Kerr, ali oni su u manjini. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

 

zašto se stalno zaboravlja ili previđa da top 20 igrači u ligi a harden i lillard su članovi te grupe, moraju da odobre svoj trejd u bilo koju ekipu?

meni je zaista sumanuto da ponavljamo takve stvari među ljudima koji u kontinuitetu (decenijama?) prate ligu. 

 

glupi denver, nije trejdov'o za lillyja i hardona, kakve budale. i nisu sposobni da dovedu zvezdu a imaju jokića, kreteni.

 

treba gledati klf dokumentarac, radi mentalnog boljitka & prosperiteta.

Denver mora da preplaćuje u odnosu na neke druge franšize i u toj konstalaciji treba da juri neke dokazane likove , da nudi nešto veću kintu nego druge ekipe i napraviće nešto. 

Propustili su da trejduju za Džrua koji nije ni Harden ni Lilarda

Mogli su da daju preterane novce Karusu ili KCP, ali bi znali šta dobijaju.

Drugo mislim da im treba neka džukela u timu, neko ko će da bude lider u svlačionici jer Jokić to nije.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cak ne mora ni takva klasa, Derick White je otisao za pik prve runde, a znacio bi vise od Bartona. Denver se odlucio za Forbes-a, koji je skraceni bek suter bez odbrane, a ekipa je vec bila puna takvih igraca. 

 

Powell i Covington su za sicu otisli u LAC. Ovu su igraci koji bi odmah pomogli, plus bi mogli da igraju u sistemu sa Marejem i MPJ kad se vrate. 

 

u Hjustonu, Orlandu i OKC ima vrlo upotrebljivih igraca koji su bili dostupni, a koji bi napravili ovu ekipu 30% jacom ( Ross, House, Nwaba, mozda Dort za pravu cenu...)

 

Branio sam GMa Denvera ovde, ali neki od poteza tokom ove sezone se bas wtf. Jasno je da su ocekivali bar Mareja na parketu, ali posle povrede PJ Doziera, ekipa je ostala bez ijednog kvalitetnog defanzivca i to nije reseno ni kroz FA ni kroz trejdove. 

 

Voleo bih da Jokic ne potpise supermax tokom leta i stavi malo pritiska na organizaciju, jer i sam povratak Dzamala i MPJa nece resiti neke od problema.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Malkolm Brogdon said:

Pa dobro, u tom momentu to definitivno jeste bilo tacno.

 

Nisam gledao previse Mavsa ove godine, ali deluje da mu stvarno ide dobro.

 

U medjuvremenu je bio asistent Vogelu, sigurno je naucio neke stvari. Ne vidim zasto treneri ne bi mogli da napreduju.

 

To sto je uveo Bakse u PO u sezoni 2014-15 kada je malo ko ocekivao i gde je Dzabari odigrao petnaestak utakmica, to se ne racuna? 😄

 

U njegovom slucaju se do sada samo pokazalo da moze ekipu da razvija do odredjenog stadijuma, ali da na oba prethodna radna mesta ipak rezultati nisu isli u skladu sa ocekivanjima i da kod Baksa nije napravljen veci iskorak u odnosu na njegovu prvu sezonu u Milvokiju i da je ekipa lutala. Ono sto je malo pokvarilo tu sezonu je trejd Najta, imali bi nekoliko pobeda vise jer im je falio skorer. 

 

Za sada se pokazao da je dobro prelazno resenje i da njegov ostanak u Dalasu ne potraje drugo, neko ce ga traziti barem zbog kratkorocne sok terapije. Ne bih bio iznenadjen da se jos jednom pokaze da njegov sistem nije odrziv na duze staze i da ne moze da podgine ekipu na visi nivo kom se nada fransiza.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wesley Sneijder said:

Cak ne mora ni takva klasa, Derick White je otisao za pik prve runde, a znacio bi vise od Bartona. Denver se odlucio za Forbes-a, koji je skraceni bek suter bez odbrane, a ekipa je vec bila puna takvih igraca. 

 

Powell i Covington su za sicu otisli u LAC. Ovu su igraci koji bi odmah pomogli, plus bi mogli da igraju u sistemu sa Marejem i MPJ kad se vrate. 

 

u Hjustonu, Orlandu i OKC ima vrlo upotrebljivih igraca koji su bili dostupni, a koji bi napravili ovu ekipu 30% jacom ( Ross, House, Nwaba, mozda Dort za pravu cenu...)

 

Branio sam GMa Denvera ovde, ali neki od poteza tokom ove sezone se bas wtf. Jasno je da su ocekivali bar Mareja na parketu, ali posle povrede PJ Doziera, ekipa je ostala bez ijednog kvalitetnog defanzivca i to nije reseno ni kroz FA ni kroz trejdove. 

 

Voleo bih da Jokic ne potpise supermax tokom leta i stavi malo pritiska na organizaciju, jer i sam povratak Dzamala i MPJa nece resiti neke od problema.

Njima nisu problem zvezde, njima je problem pomoćno osoblje. Da se sad vrate Marej i MPJ u najbolje verzije sebe oni su lošiji nego u bablu jer nisu uspeli da nađu zamene za Harisa, Plamlija i Milsapa. Pretpostavka je da su AG i Grant tu negde

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taj isti Heris, sa skamenjenom rukom, bi mnogo znacio Denveru sto je najsmesnije.

 

Zapravo, sa Marejem (zdravim) Nugetlijama i ne treba toliko dzebane u napadu koliko defanzivnih asset-a.

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Butler opet zlopati Hokse...


I dalje odbijam da poverujem da ce Atl zavrsiti ovu sezonu sa tako krupnim korakom unazad u odnosu na proslu.
Igrajte picke, kosarka mi je sve! Vi ste igraci Hoksa, ko god da se nalazi sa suprotne strane parketa, duznost vam je da izginete i ostavite srce na terenu 🔥

Edited by RatzenStadt
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Trejo nije bas morao da uzima ovaj poslednji sut za tri sa 9m u kontri, ciji promasaj je rezultirao brzom trojkom na drugoj strani, tim pre zato sto se lopta dobro krece, svi su namestili ruku i biraju se dobra resenja.

Al' dobro, nije fer zameriti mu kad su takvi sutevi integralni deo njegove igre i cesto je rezultirao jos jacom bukom u dvorani.

Bice ovo ok veceras. Samo da ta pomenuta situacija koja je prethodila timeoutu ne ubije momentum.

Edited by RatzenStadt
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...