Jump to content


gggggggg

Recommended Posts

8 minutes ago, Dracarys said:

Ostaje činjenica da su Morent i Tauns teško precenjeni igrači

 

Vise Towns nego Morant. Morant se u drugom poluvremenu ipak iskupio.

 

Bane odigrao bas jako. Najzasluzniji on i Clark za pobedu, no ipak sramota Minesote sta je ispustila.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Horium said:

 

Vise Towns nego Morant. Morant se u drugom poluvremenu ipak iskupio.

 

Bane odigrao bas jako. Najzasluzniji on i Clark za pobedu, no ipak sramota Minesote sta je ispustila.

Slažem se da je bolji Morent, tu nema dileme, ali ja sam ubacio i Morenta, jer se pre ovog plej ofa kotirao po listama all nba u prvoj i drugoj postavi. Znači da je precenjen dečko i od njega se znači očekuje da bude silan.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, gggggggg said:

nista lepse nego citati hotejkove gage i grofa. svaka utakmica neko drugi je overated i underated.

Pa reci gde grešimo, konkretno za ovaj slučaj, pa da vidim, možda i grešim, čovek sam pre svega.

 

Ja svakako nikad ne baziram prema jednoj utakmici.

 

Očekujem po završetku serije da Gober uhvati Mičela za vrat, Dulov zahvat. Luka i ne mora da se vraća u ovu seriju, neka se sprema za Finiks.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

denver je sve dao i opet gube

 

nisam u svom zivotu video ovako nemocnu ekipu kao denver, bukvalno se mole bogu da ovi promase neki sut, da odbrane ne mogu nista

 

makar mi je drago sto sam video koliko je aron gordon smece, to sam samo potvrdio danas

Link to comment
Share on other sites

Nije kriv Gordon, već apsolutno nedorasla spoljna linija - sigurno ubjedljivo najlošija od svih plej of ekipa. Osim što su loši tehničko-šuterski, fizički su potpuno ispod NBA standarda - nesposobni da naprave bilo kakvu štetu protivniku u defanzivi. I tu ne može ništa da se učini, nažalost. :classic_sad:  Gledajući večeras Grizlije uvjeren sam da Ratnici neće imati ovakvu šetnju u polufinalu, već pravi rat sa neizvjesnim ishodom...

Link to comment
Share on other sites

gobert izasao i jazz se sa paschallom vratio u mec ali se gobert opet vratio i dallas opet otisao na 10 razlike. ne kazem da je on krivac ali opet ako vec nesto ne stima snyder bi morao nesto da menja. videcemo u game 4, ovo je za sada bas lose od jazz, iako nisam ni oceikivao previse od njih. 

 

denver ako ovo izgubi bice to sedma uzastopna izgubljena utakmica u playoffu...

Edited by gggggggg
Link to comment
Share on other sites

kakvi napadi denvera kada se odlucivalo :ajme:

prvo mmoris airball trojku, pa barton sutne sa 10 metara g naravno promasi, jokica iznenadilo sto je ovaj sutnuo pa nije bio ni na skoku iako je daleko najvisi na terenu, pa questionable faul u napadu gordona, pa je bilo jos nesto da bi na kraju kada je vec skoro sve bilo reseno green sa 5 faula ukrade zivu loptu od jokica dok se ovaj guzio i resio seriju. 

bice ovaj nas prvi mvp koji ce biti sweepovan

Link to comment
Share on other sites

Kad ti jedini igrac u spoljnoj liniji koji igra odbranu Rivers cemu da se nadas? Ne registrujes Rida za po koji bi u svakom slicaju bio korisniji od Kampaca.

Mora ozbiljan rebuilding spoljne linje, povratak Mareja i MPJ ce znaciti za napad ali odbrana ce biti i dalje katastrofa. Ako bi mogli da vrate Herisa i uvaljaju Bartona za dzak krompira bilo bi super

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Урош19 said:

Каква врећа гована је ова екипа Денвера осим Јокаре. Невероватно.

Čak i ako se vrate Murray i MPJ, nije dovoljno protiv top timova ali bi bar bilo neke neizvesnosti. MNOGO im fale odbrambeni igrači, pogotovo na spoljnim pozicijama. Pre su imali Gerija, Craig-a, Grant-a, pa i Plumlee-a - i nisu im našli nikakve adekvatne zamene. Tu je još bio Millsap, ali on je sada gotov. Da ne zaboravimo povređenog PJ Doziera. 

 

U svakom slučaju, veliki posao očekuje Nuggets front office ako hoće da naprave neki rezultat. Ali pošto im je vlasnik takođe vlasnik Arsenala, teško da će od toga biti nešto. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ali scena gde Vigins skace izmedju njih trojice u napadu a oni samo gledaju...

I naravno Barton jedan od igraca sa najmanjim iq-om u ligi, pogubio se u svakoj rotaciji u odbrani u poslednjih 5min, sutira trojku preko ruke u 10oj sekundi napada min pre kraja

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Darko said:

Čak i ako se vrate Murray i MPJ, nije dovoljno protiv top timova ali bi bar bilo neke neizvesnosti. MNOGO im fale odbrambeni igrači, pogotovo na spoljnim pozicijama. Pre su imali Gerija, Craig-a, Grant-a, pa i Plumlee-a - i nisu im našli nikakve adekvatne zamene. Tu je još bio Millsap, ali on je sada gotov. Da ne zaboravimo povređenog PJ Doziera. 

 

U svakom slučaju, veliki posao očekuje Nuggets front office ako hoće da naprave neki rezultat. Ali pošto im je vlasnik takođe vlasnik Arsenala, teško da će od toga biti nešto. 

 

Ne pratis hokej i americki fudbal, vlasnik Remsa koji godinama prelazi preko SC i dovlaci veca imena(sto i prilici LA) da bi ove godine osvojili SB. U hokeju vlasnik Colorado Avalanchea koji je jedna od najboljih ekipa u ligi i koja malo choukuje u PO. Mnogi su ih videli u poslednje dve sezone da igraju finale SC, ceka se da konacno jednom odu do kraja. Kvalitet je tu.

 

Verovatno od Denvera i jeste mrka kapa, finale Zapada u nekim narednim sezonama je max.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...